Komplexní průvodce, jak upravit autosedačku Baby Trend

Pokud máte autosedačku Baby Trend, pak je tento blogový příspěvek pro vás. Tento průvodce vás provede nastavením autosedačky Baby Trend tak, aby vašemu dítěti dokonale seděla.

Kroky, jak upravit autosedačku Baby Trend

Zde je návod, jak upravit autosedačku baby trend. Pokud máte dětskou sedačku používanou vpředu nebo zády ke směru jízdy, postupujte takto:

Krok 1: Vyjměte popruhy a jazýčky přezek z jejich úložných prostorů v zadní části opěrky hlavy.

Krok 2: Zatáhněte za obě strany patky popruhu současně, dokud nebude ležet naplocho podél horní části látky; zatlačte nohy dolů skrz otvory s kovovými smyčkami.

Krok tři: Zajistěte pomocí „háčkové“ strany (fuzzy) na vnější hraně a udržujte popruhy mimo dosah dětí, když je nepoužívají, opětovným upevněním přezek do držáků umístěných na obou stranách pod rámem opěrky hlavy.

Krok 4: Pouze u sedadel po směru jízdy připevněte spodní sestavu postrojů do otvoru pro pás v rozkroku a držte vnější okraje popruhů naplocho.

Krok 5: Chcete-li odstranit výše uvedenou sestavu, zatlačte dolů na obě strany jazýčku spony a současně vytáhněte; poté pásek vytáhněte skrz štěrbinu s kovovou smyčkou.

Krok šest: Umístěte oba konce do spodního vedení pásu umístěného za spodní částí sedadla (pouze po směru jízdy)

Krok sedm: Zvedněte opěrku hlavy do požadované polohy a utáhněte ji otáčením rukojeti ve směru hodinových ručiček, dokud nebude těsně přiléhat k zadní části ramen dítěte; zajistěte háček horního popruhu na konektor zadního popruhu.

Jak upravujete popruhy na autosedačce Baby Trend?

Nastavitelné popruhy na autosedačce Baby Trend jsou umístěny mezi nožičkami vašeho miminka. Jeden popruh vede přes jeho hruď a další pro každé z jeho ramen.

Upravte je jemným tahem nahoru pro utažení nebo směrem dolů pro povolení tak, aby těsně přiléhaly k tělu vašeho dítěte.

Chcete dostatek místa, kde se můžete ohnout asi dva prsty pod jejím krkem, když je v něm, ale ne tak moc, aby tam byla nějaká mezera kolem vašeho dítěte, když v něm sedí s rukama svěšenými rovně dolů (to by znamenalo, postroj se příliš uvolnil).

Jak nastavíte úhel na autosedačce Baby Trend?

Chcete-li nastavit úhel sedadla, zatlačte na přední část spodní části sedadla, dokud nezapadne na místo. Opěradlo bude nyní v pětistupňovém sklonu.

Mějte na paměti, že cokoli jiného může zvýšit vaše riziko zranění během nehody a také způsobit dýchací potíže u kojenců mladších šesti měsíců.

Jak nainstalujete autosedačku Baby Trend bez základny?

Pokud základnu nemáte, může být instalace autosedačky Baby Trend trochu složitější. Pro instalaci budete muset použít systém LATCH a případně dokoupit popruh navíc. Zde je návod, jak nainstalovat bez použití základny:

Vytvořte zástupné symboly s ručníky nebo nudlemi na obou stranách dráhy bezpečnostního pásu vozidla, dokud nebudou oba pevně zajištěny v příslušných přezkách.

Zajistěte, aby při utahování postrojů nezůstala žádná vůle mezi dětským zádržným systémem a přezkami, a to tak, že popruhy protáhnete určenými otvory a zároveň pevně zatlačíte na zadní stranu nosiče.

Nejprve zapněte hrudní sponu a poté přezku v rozkroku, abyste zajistili, že jsou dostatečně utažené, takže při správné instalaci by se západka mohla pohnout o méně než jeden palec a neměla by zaznamenat pohyb větší než jeden palec.

Jak nastavíte balíček Baby Trend Pack and Play?

Zde je několik pokynů, které vám pomohou rychle nastavit váš Baby Trend Pack ‘n Play.

Nejprve se ujistěte, že je rám zcela vysunutý vytažením každé ze čtyř nohou, dokud nezapadnou na místo.

Poté položte podložku na matraci dolů a ujistěte se, že jsou všechny okraje vzájemně zarovnány, než je zajistěte pomocí pásků na suchý zip na obou koncích.

Dále nainstalujte jakékoli hračky nebo mobily, pokud si to přejete, a připojte plnohodnotnou korbičku pro děti do 15 liber nebo menší cestovní postýlky navržené speciálně pro kojence pomocí vestavěných nástavců umístěných na obou stranách jednotky, které umožní bezpečně zajistit tyto položky.

Jak nastavíte sklon autosedačky Britax?

Pokud je lehátko příliš vzpřímené, může být obtížné dostat vaše dítě do sedadla a z něj. Správné sklápění autosedačky zajišťuje, že jsou bezpečné a zajištěné, ale přesto pohodlné, když jedete po městě nebo po dálnici.

Řada Britax ClickTight má u mnoha modelů nastavitelnou funkci sklonu, takže si ji můžete upravit pro maximální pohodlí a zároveň zajistit optimální bezpečnostní opatření, jako je ochrana proti bočnímu nárazu (SIP).

Tyto pokyny můžete použít, pokud máte konvertibilní autosedačku s technologií click-tight: Nejprve odepněte popruhy z jejich otvorů stisknutím všech čtyř uvolňovacích tlačítek najednou a posuňte je nahoru k ramenům vašeho dítěte.

Poté jemně zatáhněte za opěrku hlavy nahoru, abyste prodloužili sedadlo, a poté ji sklopte zatažením za jednu z jejích pák umístěných těsně pod místem, kde by byly nohy vašeho dítěte. Nakonec upravte postroj tak, aby přiléhal k tělu a každý popruh byl umístěn v samostatné štěrbině.

Jaké základny autosedaček jsou kompatibilní s Baby Trend?

Základna Graco SnugRide Click Connect 30 je kompatibilní s autosedačkami Baby Trend. Kojenecká autosedačka Chicco Keyfit je také kompatibilní s rámem těchto kočárků, ale nepasuje na jiné základny.

Navíc můžete použít dětskou sedačku Peg Perego Primo Viaggio SIP 30/30 nebo Maxi-Cosi Mico AP, aby váš cestovní systém Baby Trend fungoval také podle vašich specifických potřeb a preferencí.