Komplexní informace o tom, jak opravit kola s lepivým kočárkem

Tento blogový příspěvek vás naučí, jak opravit lepkavá kolečka kočárku, aby se to již nikdy neopakovalo!

Kolikrát jste byli venku se svými dětmi a kočárek se přestal hýbat? Jak frustrující je vidět, jak je vaše dítě nuceno sedět v nepohodlné poloze, zatímco se pokoušíte najít způsob, jak se kola znovu otočí.

Ještě horší je, když je nemůžete odlepit! Problém je ve skutečnosti relativně snadnou opravou, ale může být těžký, pokud nevíte jak.

Kroky k upevnění lepivých koleček kočárku

Krok 1. Nejprve potřebujete šroubovák a starý ručník nebo papírové ručníky. Než tuto opravu vyzkoušíte, budete také chtít kočárek co nejvíce vyrovnat se zemí. Klíčem je, aby to bylo dokonale rovnoměrné, aby nám mohla pomoci gravitace!

Krok 2. Dalším krokem při upevňování lepivých kol kočárku je sundání jakýchkoli krytů na obou stranách osy kola. Tím je zajištěno, že když položíme ručník dolů, nic nestojí v cestě …

Krok 3. Nyní položte složený ručník na horní část jedné z těchto náprav (spodní na místo, kam vedou nohy vašeho dítěte). Dávejte pozor, abyste je nesklouzli příliš dolů, protože spadnou do prostoru, pod kterým může dojít k velkému rozlití.

Krok 3. Nyní vezměte automobilový zvedák a umístěte jej pod ručník, který jste položili na osu kola, ale ujistěte se, že držíte dobrou přilnavost na obou koncích, protože to může být velmi složité!

Krok 4. Chcete posunout automobilový zvedák k sobě, dokud mezi nimi není palec nebo dva (podle toho, jak jsou od sebe daleko). Širší vzdálenost umožní větší stabilitu při pohybu při vytahování ze všech sil.

Krok 5. Pokračujte a zatáhněte nahoru na obou koncích, abyste ohnuli kov zpět do tvaru – to současně může pomoci snížit určité napětí pouze jednou rukou/rukou v případě potřeby. Měl by mít pocit, jako byste ohýbali kus papíru zpět do tvaru, který byl zmačkaný.

Měli byste cítit „prasknutí“, když kov kousne zpět na místo, a uvidíte, že vaše kolo je zpět kulaté! Jak úžasné to je?

Jak opravím své kolečko Uppababy?

Krok 1. Vyjměte kolo z kočárku a položte jej na rovný povrch s určitou hmotností.

Krok 2. Na jednu oblast kola zatlačte, aby se vytvořil zářez, a poté na toto místo zatlačte kolmo (v pravém úhlu). Měli byste cítit „pop“, jak se kov kousne zpět do tvaru, a uvidíte, že vaše kolo je zpět kulaté! Jak úžasné to je?

Jak mohu opravit kola Sorel Snow Boot?

Zkuste je otáčet rukou: pokud se snadno pohybují bez většího odporu, zkuste je nejprve namazat sprejem na vaření nebo olejem na vlasy, než to zkusíte znovu, abyste dosáhli lepších výsledků. Pokud to nefunguje, může nastat další problém – pro více informací kontaktujte náš tým zákaznických služeb.

Jak odemknete kola na kočárku UPPAbaby?

Kola na kočárcích UPPAbaby lze odemknout stisknutím dvou uvolňovacích tlačítek umístěných na zadní straně každého kola.

Potřebujete pro sněhové boty používat různé druhy maziv? Jak poznám, jaký druh zvolit?

Ve většině případů ne – typicky vše, co je potřeba, je přípravek nebo sprej na bázi silikonu, který je ochrání a udrží v čerstvém počasí i v zasněženém počasí!

Jak často by měl člověk tento typ léčby aplikovat? Doporučuje se, aby byly aplikovány každých několik týdnů v zimních měsících, pokud se používají denně nebo podle potřeby. To by také záleželo na tom, jak často prší, kde žijete, ale někteří lidé se mohou ocitnout v aplikaci více než jiní v závislosti na své aktivitě.

Jak mohu opravit svůj UPPAbaby Cruz Wobble?

Kola na vašem UPPAbaby Cruz pravděpodobně nejsou zarovnaná. Budete se na ně chtít podívat a zjistit, zda je třeba je nějakým způsobem zpřísnit, ale mohou platit i tyto pokyny:

Krok 1. Najděte kolo s uvolněnými maticemi a utáhněte ho rukou tak, aby přiléhalo; pak použijte nastavitelný klíč pro extra točivý moment (nepřehánějte to)

Krok 2. Tento postup opakujte pro všechny další uvolněné matice, které se nacházejí na tomto xxx kole – nezapomeňte!

Krok 3. Jakmile jsou všechny matice utažené, položte kolo na rovný povrch přední pneumatikou směřující rovně. Otáčejte řídítky ze strany na stranu, jak se pomalu pojíždíte, sledujte jakýkoli kolísavý pohyb vytvořený jednou ze dvou předních pneumatik.

Jaký je rozdíl mezi UPPAbaby Cruz a Vista?

UPPAbaby Vista a Cruz jsou skvělé kočárky, ale liší se svými funkcemi. Hlavní rozdíl mezi těmito dvěma je, že UPPAbaby Cruz váží pouze 15 liber, zatímco UPPAbaby Vista váží 22 liber.

To nemusí vypadat jako velký rozdíl a je to opravdu na osobních preferencích, který z nich byste chtěli koupit pro svou rodinu!

Nejdůležitější však je, že si před zakoupením čehokoli prohlédnete všechny naše recenze na tyto produkty! Máme spoustu různých modelů uvedených na babygearlab.com/reviews-by-brand.