Kompletní průvodce rozebráním balíčku a hraní na baskytaru

Pack and Play je kočárek, který lze složit a snadno přepravovat. Košík má mnoho částí, ale je celkem jednoduché jej rozebrat, jakmile víte, jak. Tato příručka vám ukáže postup rozebrání balíčku a hraní na baskytaru krok za krokem.

Kroky k rozebrání balíčku a hraní na baskytaru

Krok 1 Vyjměte matraci.

Krok 2. Na obou stranách místa, kde se kočárek setkává s rámem pack n play, je třeba odstranit dva šrouby pomocí křížového šroubováku.

Krok 3. Horní vrstva látky by se měla zespoda zcela uvolnit, jakmile byly odstraněny všechny čtyři šrouby.

Kroky k připevnění krytů nohou Graco Bassinet

Krok první: Odstraňte krytky nohou z obalu a odstraňte plastový kryt každého víčka.

Krok dva: Umístěte gumovou stranu krytů nohou kočárku proti každému rohu kovového rámu Pack N Play (viz obrázek výše). Strouhaná textura by měla být v jedné rovině s texturou kovových tyčí.

Krok tři: Pomocí šroubováku s křížovou hlavou utáhněte šrouby do otvorů v dolních rozích, dokud neucítíte odpor (dbejte na to, aby nedošlo k přetažení). V případě potřeby postup opakujte pro opačné nohy. Gratulujeme! Úspěšně jste připevnili návleky na dětské postýlky Graco.

Jak sestavit kočárek a měnič Graco Dream Suite

Sestavte rám basinetu – Chcete -li začít, musíte připevnit čtyři nohy základny. K tomuto kroku budete potřebovat křížový šroubovák a nastavitelný klíč, pokud má váš model prodloužení nohou.

Chcete -li sestavit kočárek Graco Dream Suite standardní velikosti, obraťte plastový balíček obsahující všechny díly hardwaru na rovný povrch, jako je podlaha nebo stůl (viz schémata výše).

Položte každou nohu na odpovídající spojovací kus, dokud nezapadne na místo (viz obrázek níže, jak by měly vypadat, jsou -li správně sestaveny). Pokud pro tento krok používáte místo křížového šroubováku nastavitelný klíč, ujistěte se, že příliš neutahujete, aby v kloubech stále existoval určitý pohyb.

Připojte dvě nohy k odpovídajícím krytkám nohou tak, že je zarovnáte tak, aby do sebe zapadly (viz obrázek níže, jak by měly vypadat, jsou -li správně sestaveny).

Pokud má váš model prodloužení nohou, tyto kusy budou vyžadovat křížový šroubovák a nastavitelný klíč. Umístěte jeden ze šroubů na horní část každého víčka, poté zatlačte ukazováčkem dolů a přidržujte základnu čepice palcem a ukazováčkem.

Tento postup opakujte, dokud nejsou všechny čtyři nohy připevněny k oběma krytkám nohou. Ujistěte se, že příliš neutahujete, takže i v těchto kloubech je stále nějaký pohyb. V tomto okamžiku může být užitečné nechat někoho jiného držet jeden konec, od kterého pracujete, od místa, kde jste připojili nohy.

Jak složíte kočárek Uppababy?

Prvním krokem je odstranění krytů/přístřešků, pokud již nebyly sundány před zahájením procesu skládání (doporučeno pro nejlepší výsledek).

druhým krokem je uchopení obou držadel na obou stranách a tahání nahoru, dokud nezapadne na místo v tom, jak daleko můžete jít s rukama narovnanými nad hlavou.

Třetí krok vyžaduje sezení pokrčením kolen tak, aby se vaše nohy dotýkaly podlahy a vaše ruce držely kočárek tak, jak chcete, aby seděl. Pomocí nohou se trochu tlačte dozadu, aby tíha byla na nich a ne na všech pažích.

Nyní oběma rukama zatáhněte za jednu z rukojetí, dokud nedosáhnete požadované výšky, nebo pokud na tento krok nemáte dostatek síly, pokračujte v používání nohou, jak je uvedeno výše, ale místo toho táhněte vzhůru ze spodní strany podpatky a přitom držte prsty na nohou zasadil na podlahu.

Čtvrtý krok vyžaduje začátek ze stejné polohy s tím, jak daleko lze natáhnout nohy narovnané před sebe a ohýbat kolena do polodřepu dolů, kde lýtka spočívají na tkanině obklopující horní rámové kusy rámu, kde byl kočárek složen uvnitř zbývá hodně prostoru.

Jaký typ matrace do postýlky potřebuji?

Při rozhodování o tom, jaký typ povlečení bude vašemu kočárku vyhovovat nejlépe, nezapomeňte na faktory velikosti a tvaru.

Vaše dítě může vypadat roztomile v jednom kusu oblečení, ale při výběru uspořádání spánku by mělo být vzato v úvahu několik dalších prvků.

Jak vyčistit dětský kočárek Trend

Čištění látky použité v různých částech vašeho dětského trendového kočárku není obtížné. To lze provést pomocí běžných domácích produktů a nevyžaduje mnoho času ani úsilí. Kroky jsou jednoduché, pro dosažení nejlepších výsledků je pečlivě dodržujte.

Kroky k čištění vahadla Rocker

Krok 1. Sundejte polštář a vyperte jej v mýdlové vodě

Krok 2. Otřete všechny natřené povrchy teplou mýdlovou vodou.

Krok 3. Odstraňte hardware ze dřevěných součástí a poté je důkladně nastříkejte čirým lesklým smaltovaným nátěrem. Nakonec znovu sestavte kolébkový rocker.