Kompatibilita autosedačky Quinny Moodd: 3 sedadla, která fungují s vaším kočárkem

Jednou z nejčastějších otázek, které od zákazníků dostáváme, je „které autosedačky jsou kompatibilní s Quinny Moodd?“ Ve skutečnosti se ptají: „Které autosedačky budou pro mé dítě bezpečné při používání kočárku Quinny Moodd?

Na trhu je mnoho různých typů autosedaček, takže zjistit, které z nich fungují s našimi produkty, může být obtížné a matoucí. V tomto blogovém příspěvku rozdělujeme všechny informace, které potřebujete vědět o kompatibilitě autosedaček quinny moodd, abyste měli odpověď.

Jak ovládat kočárek Quinny Moodd

Quinny Moodd je lehký, kompaktní kočárek, který nabízí pohodlí a pohodlí. To, co mu chybí ve velkém, je kompenzováno funkcemi, jako je nastavitelná řídítka přizpůsobující se výšce rodičů nebo pečovatelů, a také nadměrné sluneční stříšky, které chrání vašeho drobečka před živly (sluncem) i očima kolemjdoucích ( odstín).

Jak odstranit sedadlo na Quinny Zapp Flex?

Quinny Zapp Flex je nosič autosedačky, který může fungovat i jako cestovní systém pro vaše malé dítě.

Jak nainstalovat autosedačku do kočárku Quinny Moodd: Co jsou hmotnostní limity a požadavky na výšku dítěte?

Quinny moodd má pouze dvě nastavení, která jsou vhodná pro děti s hmotností od 11 do 36 liber (přibližně čtyři roky). Pokud ho však chcete použít s kojencem, online jsou k dispozici další možnosti online prostřednictvím Amazonu, jako je Maxi Cosi Mico nebo Cybex Aton Q.

Jak připevníte autosedačku Maxi-Cosi na SCroller Quinny?

Autosedačka Maxi-Cosi Pria 70 je univerzální volbou pro rodiče, kteří chtějí, aby jejich dítě mělo možnost čelit dopředu nebo směrem k nim. Co je skvělé pro použití s ​​kočárky Quinny Moodd, je to, že tento konkrétní model sedadel byl navržen speciálně pro připevnění přímo na rám, nikoli pomocí adaptéru.

Co tedy potřebujete k upevnění autosedačky Maxi-Cosi Pria 70 (nebo jiné značky) na Quinny SCroller:

  • Quinny SCroller
  • Autosedačka Maxi-Cosi Pria 70
  • Adaptér do autosedaček – snadno jej najdete na Amazonu a eBay!

LATCH Připojovací popruh – Připojovací popruh LATCH je popruh, který najdete na obou stranách autosedačky. To, co musíte udělat, je vytáhnout popruhy a připnout je na každý konec rámu Quinny SCroller, jak ukazuje toto video z Amazonu:

Jak propojit autosedačku s kočárkem Quinny Moodd

Poznámka: Budete také chtít zajistit, aby při připevňování autosedaček pomocí adaptérů pro použití s ​​kočárkovým systémem, jako je Quinny Moodd, bylo důležité zajistit, aby mezi adaptérem a sedadlem vozidla nebyly mezery, které by mohly představovat bezpečnostní riziko. Pokud ano, podívejte se na náš příspěvek o tom, jak jsme se zbavili této otravné mezery pouhým použitím některých základních domácích potřeb!

Autosedačka kompatibilní s kočárkem Quinny Moodd

Kompatibilní autosedačky: Infant Trend (pasuje pouze do kočárku) Chicco KeyFit 30, Britax BABYZEN YOYO, Graco Snugride Click Connect 40.

Quinny doporučuje použít dětskou autosedačku, než vaše dítě váží 25 liber a přerostlo jeho konvertibilní nebo batolecí autosedačku.

Pokud používáte bezpečnostní pás k zajištění dětského kočárku zády ke směru jízdy, když je jeho hmotnost nižší než 25 liber, je důležité, abyste si přečetli všechny pokyny a pokyny k instalaci a zajistili, aby na něm nebyly žádné bezpečnostní připomínky. před zakoupením konkrétního modelu dětského vozítka.

Vezměte prosím na vědomí, že jsme tuto kompatibilitu nemohli otestovat ani potvrdit a nevíme, zda bude fungovat s jistotou.

Jak nainstalovat adaptér autosedačky Quinny

Umístěte bezpečnostní pás do adaptéru autosedačky Quinny. Umístěte střed břišního pásu přes stehna vašeho dítěte, ne jeho břicho nebo hrudník.

Krok 1. Jednou rukou zvedněte a upevněte jakoukoli část, ke které je pro vás těžké dosáhnout oběma rukama volnou; druhou rukou (pravou, pokud sedíte na té straně) vytáhněte opasek nahoru a přes rameno dítěte, poté jej omotejte pod paží, aby se z něj nemohlo dostat ven.

Krok 2. Utáhněte břišní pás zatažením za oba konce rovnoměrným tlakem, dokud neucítíte odpor; uvolněte jeden konec a v případě potřeby jej znovu utáhněte, aby přiléhal.

Krok 3. Zkontrolujte, zda se vaše dítě nemůže pohybovat více než dvěma šířkami prstů mezi zády nebo spodkem a sedadlem (mělo by sedět úplně dovnitř). Pokud má ještě více místa, zkuste popruh ještě trochu utáhnout, než ho zcela zajistíte na místě.

Krok 4. Z bezpečnostních důvodů musí děti při cestování ve vozidlech vždy používat schválené autosedačky, ale rodiče Quinny našli kreativní řešení včetně používání adaptérů na kočárky, které jsou k dispozici pro většinu našich kočárků. Jaké autosedačky jsou kompatibilní s Quinny Moodd?

Krok 5. Chicco Keyfit 30 je jediný na trhu, který vyhovuje jak modelům Quinny Two, tak Four

Krok 5. Může být také použit ve spojení s adaptérem na zadní sedadlo pro ubytování dětí od narození do tří let, nebo může být převeden na cestovní systém zakoupením schváleného rámu dětského nosiče pro vaše dítě.

Společnost Mifold vytvořila speciální verzi, která byla speciálně navržena tak, aby pasovala na všechny dvoumístné modely Q (dvoumístný přepravní vozík, dvoumístný rám a jogger). Díky tomu je instalace mnohem jednodušší než jakékoli jiné dětské zádržné zařízení, protože nejsou potřeba žádné adaptéry.