Kolik stránek má dětská knížka z Graphy Studio? Tipy

Kolik stránek mají dětské knihy z grafického studia? Na trhu je mnoho různých typů dětských knížek.

Některé jsou jednoduché, jiné zase propracovanější. Graphy Studio nabízí různé možnosti dětské knihy, ze kterých si můžete vybrat. Počet stránek v dětské knížce se může lišit v závislosti na zvoleném stylu a designu.

Většina našich zákazníků však volí knihy s 20 až 30 stranami. To jim poskytuje dostatek prostoru pro uložení všech jejich oblíbených fotografií a vzpomínek z prvního roku jejich děťátka.

Pokud hledáte jedinečný způsob, jak zdokumentovat život vašeho miminka, zvažte vytvoření vlastní fotoknihy s Graphy Studio ještě dnes!

Jak uděláte tichou knihu pro děti?

Pro začátek budete potřebovat několik věcí:

– Výběr látek v různých barvách a vzorech

– Šicí stroj

– Nůžky

– Vlákno

– Jehla

– Špendlíky

– Pravítko nebo měřicí páska

Nejprve se budete chtít rozhodnout o velikosti své knihy. Jakmile budete mít rozměry, vystřihněte dva kusy látky na přední a zadní kryt. Poté vystřihněte stoh stránek, které jsou o něco menší než obálka.

Sešijte stránky k sobě podél jednoho okraje a poté na stránky přišijte přední a zadní obálku. Nezapomeňte ponechat malý otvor, abyste mohli knihu otočit pravou stranou ven.

Jakmile je kniha otočena pravou stranou ven, zašijte otvor. Poté pomocí jehly a nitě přidejte libovolné ozdoby, které se vám líbí. Můžete přidat knoflíky, stuhy nebo látkové aplikace.

Vaše tichá kniha je nyní hotová! Nechte své dítě užívat si objevování všech různých textur a barev.

Jak uděláte batole zaneprázdněnou knihu?

Budete potřebovat:

-Tříkroužkový pořadač

– Stavební papír

-Nůžky

– Páska nebo lepidlo

– Fixy nebo pastelky

Nejprve shromážděte všechny své materiály. Budete potřebovat tříkroužkovou vazbu, stavební papír, nůžky, lepicí pásku nebo lepidlo a fixy nebo pastelky.

Dále se rozhodněte, jaká témata chcete do své knihy zahrnout. Některá oblíbená témata jsou barvy, tvary, čísla, písmena, zvířata a doprava. Jakmile se rozhodnete pro svá témata, je čas začít tvořit!

Pomocí stavebního papíru a nůžek vystřihněte tvary, aby je vaše batole identifikovalo. Pokud například pracujete na tématu tvarů, můžete vystřihnout kruh, čtverec, obdélník a trojúhelník.

Pokud pracujete na tématu zvířat, můžete si vystřihnout kočku, psa, ptáka a rybu. Jakmile budete mít všechny své kousky vystřižené, je čas začít sestavovat svou knihu!

Pomocí tříkroužkového pořadače začněte děrovat otvory do stavebního papíru a připevňovat je ke kroužkům. Při připojování každé stránky nezapomeňte nahoře napsat, o jaké téma se jedná.

Pokud například tvaruje jedna stránka, nahoře byste napsali „Tvary“. Jakmile jsou všechny vaše stránky připojeny, vaše batole zaneprázdněná kniha je kompletní!

Jak uděláte rušnou knihu?

Budete potřebovat základní spotřební materiál včetně tříkroužkového pořadače, chráničů stránek a nůžek. Budete také potřebovat různé materiály pro činnosti, které zahrnujete, jako je plsť, čističe trubek, knoflíky a pastelky. Vyberte aktivity, které vaše dítě zajímají nebo které pomohou vašemu dítěti naučit se novou dovednost.

Chcete-li začít, vystřihněte stránky rušných knih, které jste si vybrali, a umístěte je do chráničů stránek.

Přidejte jakékoli další materiály potřebné pro každou činnost do příslušných kapes. Nezapomeňte si každou aktivitu označit štítkem, abyste věděli, kam všechno směřuje! Jakmile bude vaše nabitá kniha pohromadě, nechte své dítě objevovat a bavit se!

Nabité knihy jsou skvělým způsobem, jak děti zabavit a naučit se a zároveň podpořit jemnou motoriku, kreativitu a představivost. Takže se snažte a udělejte si svou nabitou knihu ještě dnes!

Máte nějaké tipy, jak udělat nabitou knihu? Podělte se o ně v komentářích níže! A nezapomeňte se podívat na naše další příspěvky na blogu, kde najdete další zábavné aktivity pro děti.

Jak vytvořím knihu aktivit pro své dítě?

Vytvoření knihy aktivit pro vaše dítě je skvělý způsob, jak je zabavit a zapojit. Navíc je to pro vás zábavný způsob, jak se s vaší ratolestí sblížit. Zde je několik tipů, jak vytvořit knihu aktivit pro vaše dítě:

-Začněte tím, že najdete nějaké aktivity vhodné pro věk. Nápady můžete najít na internetu nebo v časopisech pro rodiče.

-Jakmile budete mít na mysli nějaké aktivity, začněte plánovat rozvržení své knihy. Rozhodněte, které aktivity budou na každé stránce a v jakém pořadí.

-Nyní je čas začít se skutečnou knihou! Začněte vytvořením titulní stránky. Poté začněte pracovat na každé stránce aktivity jednu po druhé. Nezapomeňte zahrnout spoustu obrázků a jasných barev, abyste udrželi pozornost vašeho dítěte.

– Až budete hotovi, svažte stránky dohromady pomocí provázku nebo pásky. Nyní máte doma vyrobenou knihu aktivit, kterou si vaše dítě může užít! Navíc je to skvělá památka, na kterou se můžete dívat, až vyrostou.

Vytvoření knihy aktivit je skvělý způsob, jak zabavit a zapojit své dítě. Jen s trochou plánování a kreativity můžete pro vás oba vytvořit úžasný zážitek ze spojení. Začněte tedy ještě dnes a uvidíte, jakou zábavu dokážete vymyslet!