Kolik stojí zaslání dětské autosedačky? Nápady

Kolik stojí doprava dětské autosedačky? Dětská autosedačka může stát pouhých 100 USD nebo přibližně 300 USD, v závislosti na velikosti a stylu.

Při zasílání autosedačky v rámci USA je velmi důležité pamatovat na to, že vaše dítě musí být během přepravy připoutáno.

Pokud si přejete poslat použitou autosedačku do zahraničí, jsou s touto službou spojené další poplatky a náklady. Můžete také zvážit použití alternativního odesílatele, jako je FedEx nebo UPS pro zvýšení bezpečnosti během přepravy.

Jak odříhnout dítě v autosedačce

Říhání miminka v autosedačce se tolik neliší od říhání, když vám jen sedí na klíně. Mnohokrát je stačí jen lehce poplácat po zádech nebo je jemně stisknout a přitom jim kroužit na bříšku, dokud neucítíte, že uniká plyn.

Pokud to po dvou minutách nepomůže, zkuste je položit na rovný povrch a jemně poskakovat nahoru a dolů a znovu jim masírovat břicho.

Jak nemocnice testují autosedačky?

Nemocnice testují autosedačky simulací nárazu. Specializované vybavení dokáže simulovat účinky srážky, včetně toho, jak různé konstrukce sedadel ovlivňují riziko a závažnost zranění.

Kromě toho inženýři používají počítačové simulace k předpovědi, zda by se dítě při skutečné havárii s tímto konkrétním designem zranilo nebo ne.

Jak se testují autosedačky?

-Některé autosedačky jsou testovány jejich výrobci. Pokud společnost vyrábí více než jeden druh sedadel, můžete požádat, aby otestovala i ostatní druhy, abyste se ujistili, že všechny splňují stejné bezpečnostní normy.

Autosedačky musí být před prodejem v obchodech a online testovány. Některé společnosti provedou toto testování samy, zatímco jiné si najímají nezávislou laboratoř, která to za ně provede.

V každém případě očekávejte alespoň dva náhodné testy ročně, jakmile vaše dítě dosáhne věku dvou let nebo váží 40 liber (podle toho, co nastane dříve).

Zkontrolují vše od toho, zda se vaše sedadlo snadno a správně instaluje pomocí ukotvení LATCH na zadním sedadle vašeho vozidla, stejně jako jeho snadné použití s ​​volitelným příslušenstvím, jako jsou tácky na svačinu a zimní kabáty.

Co je to testovací test autosedačky?

Test výzvy autosedačky se používá ke zjištění, zda dětská autosedačka bude účinně chránit dítě při nehodě. Stává se běžnějším u lidí, kteří si uvědomují, jak je důležité, aby jejich dítě bylo řádně zajištěno, když jede s někým jiným, ale přesto se chtějí ujistit, že jejich děti jsou při tom v bezpečí, jak jen mohou být.

To znamená, že před jízdou kamkoli posadíte své dítě nebo batole do kohokoli na sedadlech, kam je plánujete umístit, a zjistěte, zda je mezi místem, kde se připíná, a tím, jak blízko u sebe vše zamyká, dostatek vůle.

Tím je zajištěno, že bez ohledu na to, co se stalo, ať už to bylo od jiného řidiče, který do vás narazil, nebo jednoduše příliš rychle kolem něčeho uhnul, se nestane nic, co by mohlo způsobit vylétnutí vašeho dítěte z auta.

Jak dlouho může být nedonošené dítě v autosedačce?

Prem dítě může být v autosedačce tak dlouho, jak je potřeba. Je v pořádku je tam nechat, pokud spí, ale doporučuje se vystoupit z auta a zkontrolovat své dítě alespoň každých 30 minut.

Předčasně narozené dítě byste neměli držet v autosedačce, když je bez dozoru, protože po 20-30 minutách se stává nebezpečným.

Předčasně narozené děti mají velmi měkké kosti a jejich ovládání hlavy není vždy dobré, což způsobuje, že se plácají, když jsou o samotě nebo jsou ospalé z únavy nebo hladu.

Jinými slovy, jejich ponechání bez dozoru může vést ke zranění. To vám také ztíží správné připnutí nosiče, pokud během cesty usnou únavou z nedostatku spánku.

Co se stane, když dítě přeroste z autosedačky?

Ve Spojených státech se autosedačky obvykle používají od narození až do výšky 35 liber nebo alespoň 40 palců. Naše milované dítě pravděpodobně zůstane v konvertibilní sedačce, dokud z něj nevyroste, což je obvykle kolem dvou let.

Co se ale stane, když potřebujete jiný typ bezpečnostní výbavy auta? Bude se muset vaše dítě obejít bez, dokud znovu nedosáhne magického milníku hmotnosti/výšky? Ne nutně!

Zde je návod, jak bezpečně jezdit s dětmi, které přerostly jejich konvertibilní autosedačky:

– Když dítě přeroste z autosedačky, možná bude muset jezdit na podsedáku.

– Když dítě vyroste z konvertibilních nebo kombinovaných sedaček (známějších jako all-in-one), bude pravděpodobně připraveno na velké dětské posilovače, které jsou velmi podobné těm, které používají dospělí. Ty obvykle dosahují výšky 100 liber a 45 palců.

Co se stane, když dítě neprojde testem autosedačky?

Co se stane, když dítě neprojde testem autosedačky? nebojte se. Pravděpodobně projdou podruhé, takže to můžete zkusit znovu za pár dní.

Pokud ne, požádejte o pomoc místní CPS nebo se podívejte na jejich webovou stránku a zjistěte, jaké možnosti jsou k dispozici pro nákup jiného vybavení, které lépe vyhovuje vašemu dítěti.

Můžete si dokonce půjčit jeden od jiné rodiny! Ani autosedačky nejsou něco, na čem byste chtěli šetřit – se všemi novými informacemi o tom, jak je potřeba mít sedačky umístěné proti směru jízdy do dvou let (nebo déle), by pořízení dětské sedačky pravděpodobně ušetřilo peníze oproti nákupu použitého. konvertibilní nebo batolecí model poté, co děti do prvních narozenin příliš vyrostou pro většinu novorozeneckých nosičů.

Pamatujte také, že nemusíte kupovat novou sedačku. použité autosedačky jsou často zcela bezpečné – jen se ujistěte, že jsou mladší než pět let a nikdy neměly nehodu nebo neměly žádné jiné poškození (např. požár).