Kolik stojí plenky v rodinném dolaru? Nápady

Kolik stojí plenky v rodinném dolaru? Pleny u Family Dollar-stojí asi 15 $ za balení 44 plen. Pokud hledáte levnější variantu, Walmart prodává balíček 52 plen Huggies za přibližně 13 $.

Pokud však hledáte bio nebo ekologické plenky, ceny budou vyšší. Například gDiapers stojí kolem 24 dolarů za balení 36 plen. Nakonec je důležité najít to, co nejlépe vyhovuje vaší rodině a vašemu rozpočtu.

Jaké další položky si můžete za Family Dollar koupit?

Kromě plen prodává Family Dollar také ubrousky, umělé mléko, dětskou výživu a dudlíky. Obchod nabízí také různé hračky a oblečení pro kojence a batolata.

Můžete také najít nějaké knihy o rodičovství a péči o dítě na Family Dollar. Pokud hledáte jednotné kontaktní místo pro všechny potřeby vašeho dítěte, pak je Family Dollar skvělou volbou.

Kolik novorozeneckých plen si mám koupit?

Když si děláte zásoby pro své nově příchozí, plenky jsou pravděpodobně na prvním místě vašeho seznamu. Kolik byste si měli koupit? Odpověď závisí na několika faktorech: velikosti a věku vašeho dítěte, jak často čůrá a kaká a zda chcete používat jednorázové nebo látkové plenky.

Pokud používáte jednorázové plenky, plán A je mít asi 240-260 výměn plen během prvního měsíce. To vám umožní projít přibližně prvními třemi týdny, než dorazí vaše dodávka (pokud ne více).

Poté se zaměřte na 80-100 výměn plen za měsíc. Pokud tedy používáte jednorázové plenky, počítejte s tím, že v prvním roce jich budete potřebovat celkem 320-360.

Mám si udělat zásoby plen?

Teď, když jste rodič, jedna z velkých otázek ve vaší mysli zní – mám se zásobit plenkami? Odpověď na tuto otázku závisí na několika faktorech: jak často plánujete přebalovat své dítě, zda budete používat jednorázové nebo látkové plenky a kolik peněz chcete utratit.

Pokud používáte jednorázové plenky, odborníci doporučují nakoupit dost na dva týdny. Takhle, když se vyskytne problém s vaším doručením nebo se něco stane a nemůžete hned sehnat další plenky, budete mít nějaké v záloze.

Pokud používáte látkové plenky, je nejlepší koupit alespoň šest desítek, abyste měli dostatek na každý den v týdnu plus pár náhradních.

Možná budete chtít mít po ruce několik krabic jednorázových plen, pro každý případ. Mohou být záchranou, pokud jste venku a vaše dítě potřebuje okamžitě přebalit.

Takže, měli byste se zásobit plenkami? Odpověď zní – záleží! Ale s největší pravděpodobností budete potřebovat alespoň týdenní plenky na jedno použití a šest desítek látkových plen. Mějte po ruce i jednorázové plenky pro případ nouze!

Jaké velikosti plen si mám zásobit?

V dnešní době je na trhu tolik různých velikostí plen, že může být těžké vědět, které si koupit. Obecně platí, že budete chtít mít v zásobě několik různých velikostí.

Nejběžnější velikost pro novorozence je velikost 0 a většina obchodů tuto velikost nese. U starších dětí je nejčastější velikost jedna, následovaná velikostí dvě. Pokud máte větší dítě nebo pokud předpokládáte používání jednorázových plen na delší dobu, můžete také zvážit zásobení se velikostí tři.

Někteří rodiče také rádi mají po ruce zásobu nočních plen pro případ, že by jejich dítě přes noc pomočilo postel. Tyto bývají o něco větší než běžné plenky a jsou dodávány ve velikosti čtyři a pět.

Můžete použít plenky velikosti 1 u novorozenců?

Ano, u novorozence můžete použít plenky velikosti jedna. Ze začátku budou miminku velké, ale jak miminko poroste, budou lépe sedět a poskytovat větší savost. Zpočátku je možná budete muset měnit častěji, ale nakonec by plenky velikosti jedna měly fungovat dobře.

Pokud máte nějaké dotazy nebo obavy, nezapomeňte se poradit se svým pediatrem. Budou vám schopni pomoci rozhodnout se, která velikost plen je pro vaše dítě nejlepší.

Může 7ti kilové dítě nosit plenky velikosti 1?

Dítě, které váží sedm liber, může nosit plenky velikosti jedna. Děti po narození obvykle váží mezi pěti a osmi kilogramy, takže plenka velikosti jedna by měla odpovídat většině novorozenců. Vždy si však pro jistotu zkontrolujte tabulku velikostí plen.

Některá miminka mohou potřebovat přesunout až na velikost dvě plenky, pokud jsou na svůj gestační věk obzvlášť velká nebo malá. předčasně narozené děti mohou vyžadovat pleny speciální velikosti. Pokud si nejste jisti, jakou velikost koupit, požádejte o radu svého pediatra.

Pleny se dodávají v různých tvarech a velikostech, takže je důležité najít ty správné pro potřeby vašeho miminka. Na trhu je dnes k dispozici několik druhů jednorázových plen, takže si můžete vybrat tu, která nejlépe vyhovuje vašemu životnímu stylu a rozpočtu.

Některé plenky jsou navrženy tak, aby byly více savé, zatímco jiné mají tkaninu odvádějící vlhkost, aby byla pokožka vašeho dítěte suchá.

Existují také ekologické jednorázové plenky vyrobené z udržitelných materiálů, jako je bambus nebo kukuřičný škrob. Bez ohledu na to, jaký typ plenky si vyberete, vždy se ujistěte, že vašemu miminku těsně sedí, aby se minimalizovalo protékání.