Kolik stojí dětská autosedačka

Kolik stojí dětská autosedačka? Základní dětská autosedačka může stát pouze kolem 100 $, ale je důležité pečlivě zvážit své možnosti, než si ji koupíte.

I když jsou obvykle levnější předem, budete muset utratit více peněz za kočárek, který lze snadno připevnit k základně dětské autosedačky.

Kočárky s adaptéry, které se zacvaknou do základny za méně než 150 USD, nebývají dostatečně bezpečné nebo účinné při ochraně dětí během cestování.

Někteří rodiče dokonce používají vlastní kočárky a nákup navíc úplně vynechají – což je naprosto v pořádku, pokud už něco takového vlastníte!

Co je lepší Evenflo nebo bezpečnost jako první?

Evenflo má na výběr z různých autosedaček. Všechny jejich zesilovače jsou plně testovány a splňují nebo překračují federální bezpečnostní normy. Jejich konvertibilní autosedačka je dodávána se systémem LATCH, který pomáhá zajistit vaše dítě na místě bez použití jakéhokoli jiného zařízení, jako je pás.

Evenflo Symphony DLX je jedním z jejich nejoblíbenějších dětských autosedaček, které poskytují pohodlí vám i vašemu dítěti díky začlenění technologií, jako je design FlexTech™, ochrana proti bočnímu nárazu TrueShield, tkaniny, které lze prát v pračce, konstrukční materiály pro řízení energie při nárazu atd.

Safety First na druhé straně také nabízí dobré produkty, ale nemají všechny tyto funkce. Nabízejí však skvělé ceny, díky nimž jsou dostupné, takže pokud je problémem rozpočet, pak může být tato značka tou nejlepší volbou.

Kdy bych si měl koupit konvertibilní autosedačku?

To může být důležitá otázka, kterou si musíte položit při nákupu první autosedačky vašeho dítěte. Konvertibilní model je určen pro děti, které odrostly své dětské autosedačce a potřebují více volnosti na cestách, ale ještě nesplňují požadavky na výšku nebo hmotnost většiny podsedáků.

Konvertibilní modely jsou skvělé, protože vydrží déle než jiné typy autosedaček, obvykle od narození až do věku kolem šesti let (nebo 40 liber).

Ve skutečnosti je mnoho rodičů volí speciálně proto, že umožňují dětem zůstat zády ke směru jízdy delší dobu – což je něco, co pediatři vysoce doporučují kvůli lepším bezpečnostním výhodám v této fázi vývoje. Než se však vrhnete na nákup, je důležité si položit několik otázek.

Jaká je nejjednodušší autosedačka?

Některé autosedačky jsou jednodušší než jiné. Nejjednodušší na použití bude ta, která není příliš velká nebo těžká, a hlavně dobře sedí vašemu dítěti; i když je to místo, které se vám tolik nelíbí (nebo alespoň hodnotíte jako průměrné).

Mějte na paměti, jak dlouho tam mohou pohodlně strávit sezením. Můžete se setkat s některými bezpečnostními prvky, které život znesnadňují – jako jsou tlusté podložky/potahy, které brání jejich pevnému připoutání; určité typy hrudních klipů atd.

Ve skutečnosti neexistuje snadný způsob, jak zjistit, zda některý konkrétní model bude vašemu dítěti nejlépe vyhovovat, ale mnoho rodičů uvádí, že jejich děti se zdají být pohodlné s modely Chicco, takže tyto modely mívají od uživatelů dobrou zpětnou vazbu. Volba mezi zády a po směru jízdy je mnohem méně důležitá než výběr správné sedačky pro vaše dítě.

Jaká je nejbezpečnější autosedačka Graco?

Graco je jednou z nejoblíbenějších značek autosedaček. Společnost Graco také existuje nějakou dobu, což z ní dělá odborníka na tyto produkty. Mají na výběr několik typů v závislosti na věku a váze vašeho dítěte – dětské sedačky, konvertibilní sedačky, které lze přeměnit na podsedáky, podsedáky nebo podsedáky.

Existuje tolik možností, že může být obtížné zjistit, co by pro vás bylo nejlepší! Nejbezpečnější sedačka skutečně závisí na tom, který typ nejlépe vyhovuje vašemu vozidlu (vozidlům), jak staré/těžké vaše dítě je a zda je stále proti směru jízdy nebo ne.

Pokud je to možné, doporučuji pořídit si model, který vám umožní používat jak přední, tak zadní čelo, protože to poskytuje více prostoru pro manipulaci při nákupu nových.

Jsou dětské autosedačky bezpečnější než kabriolety?

Konvertibilní autosedačky jsou často bezpečnější než dětské autosedačky, protože mají nižší výškové a váhové limity.

Ale rodiče by se měli podívat na bezpečnostní hodnocení značek konvertibilních autosedaček, aby jim pomohli rozhodnout, která z nich je pro potřeby jejich dítěte nejlepší.

Někteří lidé si myslí, že kojenci jsou pohodlnější v kojeneckém nosítku, ale je důležité zvážit, co bude pro vaše dítě dlouhodobě nejbezpečnější.

Může vám také ušetřit peníze, pokud si místo dvou samostatných produktů, jako je dětské autosedačka, koupíte konvertibilní model, a poté větší produkt s vyšším věkovým omezením, když vaše dítě po několika měsících nebo letech vyroste z první varianty.

Vědci tedy říkají, že výběr mezi těmito dvěma typy podle toho, kde děti spadají do limitů výšky a hmotnosti, je nejlepší způsob, jak určit, který typ bude vašemu dítěti sloužit lépe.

Jsou dětské autosedačky bezpečnější než kabriolety?

Jak dětské autosedačky, tak kabriolety jsou bezpečné, ale ne všechny modely každého typu jsou bezpečné. Než se rozhodnete, který z nich je pro vaše dítě nejlepší, je třeba zvážit několik faktorů.

Dětská autosedačka má více bezpečnostních prvků než normální kabriolet, protože je navržena s ohledem na dítě. Systémy vše v jednom mají různé typy, které dobře fungují pro děti do 30 liber nebo 35 palců dlouhé v závislosti na tom, v jaké části světa žijete.

Chcete-li správně porovnat ceny, ujistěte se, že pocházejí z renomovaných obchodů, jako je Amazon nebo Baby Supermart, kde jsou recenze od lidí, kteří si je již koupili, takže budete vědět, zda to funguje tak, jak je inzerováno. Možná by stálo za to použít aplikaci, jako je Hip Cubby Coupon Codes, kde kupony a propagační kódy pomáhají ušetřit na vaší dětské výbavě.