Kolik plen přichází v balíku poctivé společnosti? Nápady

Kolik plen přichází v poctivém firemním balíku? Sto padesát plen je dodáváno v balíčku poctivé společnosti. To vystačí na přibližně dva týdny, v závislosti na velikosti vašeho miminka a četnosti přebalování.

Plenky Honest Company jsou vyrobeny s vnější vrstvou z měkké organické bavlny a nepromokavou vnitřní vrstvou, díky čemuž jsou jemné k pokožce vašeho dítěte a zároveň jsou nepropustné. Tyto plenky navíc dobře padnou kolem pasu a nohou vašeho dítěte, což pomáhá předcházet vyrážce z plen.

Pokud hledáte ekologickou a cenově dostupnou možnost, pokud jde o přebalování vašeho děťátka, pak jsou pro vás balíčky Honest Company Bundles! Nakupuj teď!

Jak víte, kdy zvýšit velikost plen?

Obecným pravidlem je, že byste měli zvýšit velikost plen, když vaše dítě překročí doporučenou hmotnost na jeho aktuální velikost plenky.

Pokud například vaše dítě aktuálně nosí plenky velikosti tři a váží více než 18 liber, může být čas přejít na plenky velikosti čtyři. Před provedením jakýchkoli změn velikosti plenky se však vždy poraďte se svým pediatrem.

Váš lékař bude schopen poskytnout konkrétní pokyny na základě individuálních potřeb vašeho dítěte. Kromě toho mějte na paměti, že děti obvykle v prvních měsících a s přibývajícím věkem své plenky zvlhčují a špiní častěji; takže možná budete muset měnit velikosti častěji než jen podle hmotnosti.

Pokud jde o jednorázové plenky, možná zjistíte, že vaše miminko potřebuje jinou velikost v závislosti na značce. Například plena jedné značky velikosti čtyři může sedět jinak než plena jiné značky velikosti čtyři.

Vždy si tedy zkontrolujte doporučení týkající se hmotnosti na samotných plenkách, abyste se ujistili, že dostáváte správnou velikost pro vaše dítě.

Měli byste utírat dítě při každé výměně plenky?

Na tuto otázku neexistuje jediná odpověď, protože různí rodiče na ni mají různé názory. Někteří věří, že otření dítěte pokaždé, když jdou na toaletu, je nutné, aby bylo čisté a zdravé, zatímco jiní mají pocit, že je to přehnané a může to být škodlivé pro pokožku dítěte.

Nakonec je na jednotlivých rodičích, aby rozhodli, co je pro ně a jejich děti nejlepší.

Některé z důvodů, proč se někteří rodiče rozhodnou utřít své dítě pokaždé, zahrnují:

-Věří, že je nutné předcházet plenkové vyrážce.

-Myslí si, že to pomůže udržet dítě čistší a méně pravděpodobné, že onemocní.

-Bylo v nich zakořeněno z generací rodičovství před nimi, že je to správná věc.

Na druhou stranu existuje také několik dobrých důvodů, proč se jiní rodiče mohou rozhodnout své dítě pokaždé neutřít:

-Kůže dítěte může být suchá a popraskaná, pokud je příliš otíraná.

– Může být obtížné vyčistit všechny štěrbiny kolem zadečku dítěte utěrkou, což může vést k hromadění bakterií.

– Děti často produkují méně moči než dospělí, takže nemusí být tak často vytírány.

-Příliš časté utírání může způsobit, že se dítě později stane odolným vůči učení na nočník.

Nakonec je na každé rodině, aby se rozhodla, co je pro ni nejlepší. Někteří rodiče se mohou rozhodnout utřít své dítě pokaždé, zatímco jiní to mohou udělat pouze jednou nebo dvakrát denně. Dokud je dítě udržováno čisté a zdravé, neexistuje správná nebo špatná odpověď.

Měli byste dítě po čůrání otřít?

Takže přebalujete své dítě a ono se právě vyčůralo. Potřebujete je setřít? Odpověď je ano, měli byste vždy utřít dítě poté, co jdou na záchod. I když se zdá, že jejich plenka není mokrá, měli byste je stále dobře otřít. To je pomůže udržet čisté a bez bakterií, které mohou být na jejich kůži.

Ujistěte se, že při čištění dítěte používáte jemné mýdlo a vyhněte se používání drsných chemikálií nebo ubrousků, které mohou obsahovat alkohol nebo vůně. Ty mohou dráždit jemnou pokožku vašeho dítěte. Místo toho je zkuste vyčistit čistou vodou nebo neparfémovaným hadříkem.

Pokud jde o utírání dítěte, jděte vždy zepředu dozadu. To pomůže zabránit tomu, aby se jakékoli bakterie dostaly do jejich těla přes konečník a způsobily infekci.

Jakou velikost plenky mají děti nejdelší?

Děti jsou v nejdelší velikosti plenky, když je jim asi devět měsíců. Další velikost je 12měsíční plena.

U většiny miminek to vydrží zhruba do dvou let věku. Poté budou muset přejít k plenkám pro batolata. Na dnešním trhu je k dispozici mnoho různých typů plen pro batolata. Některé mají extra savost pro použití přes noc, zatímco jiné jsou navrženy tak, aby pomáhaly při nácviku na nočník.

Ať už jsou vaše potřeby jakékoli, určitě se najde plenka pro batolata, která vám bude vyhovovat. Tak už na nic nečekejte – jděte ven a pořiďte si! Budete rádi, že jste to udělali.

Průměrné dítě zůstane v plenkách velikosti tři nebo čtyři až do věku osmnácti až dvaceti čtyř měsíců.

Ve Spojených státech je k dispozici šest různých velikostí plen: velikost jedna, velikost dvě, velikost tři, velikost čtyři, velikost pět a velikost šest.