Kolik plen je součástí balení poctivé společnosti? Nápady

Kolik plen přichází v poctivém firemním balíku? The Honest Company nabízí různé balíčky pro rodiče, jak tedy víte, který je ten pravý pro vaši rodinu? Tento blogový příspěvek odpoví, kolik plen je součástí každého balíčku a kolik stojí.

Kolik poctivých plen je v balíku?

Balíček plen Honest obvykle obsahuje 24-36 plen, ale opět to bude záviset na velikosti a typu plen, které si vyberete. Pokud hledáte větší množství, určitě si prohlédněte naše jumbo balení nebo ekonomické balíčky.

Kolik plen je součástí balíčku poctivé společnosti

Balíček obsahuje plenky v neuvěřitelné hodnotě přes 250 dolarů. Balíček Honest Company obsahuje následující položky: Dvanáct plen, Jedna prádelní podložka, dvě náplně ubrousků a řešení tří vaniček. Tyto položky obsahují vše, co potřebujete pro přebalování vašeho dítěte.

Balíček Honest Company Bundle obsahuje mix různých velikostí, takže můžete najít perfektní fit pro vaše dítě. Navíc je měkká tkanina příjemná na pokožce vašeho dítěte. Pokud hledáte cenově dostupnou a spolehlivou možnost plen, pak je balíček Honest Company Bundle skvělou volbou.

Kolik stojí balíček poctivých plen?

Balíček Honest plen obvykle stojí kolem 60 dolarů. Ceny se však mohou lišit v závislosti na velikosti a typu plenek, které si vyberete. Můžete také ušetřit peníze přihlášením k odběru služby.

Budete tak mít vždy čerstvou zásobu plen, aniž byste se museli bát, že dojdou. Navíc získáte dopravu zdarma na všechny objednávky nad 50 $!

Kolik balení plen je v krabici?

Většina krabic plen je dodávána se 44 nebo 48 baleními plen. Existují však některé druhy, které mají až 56 balení plen v krabici!

Vše záleží jen na značce a stylu, který si koupíte. Bez ohledu na to, kolik balení je součástí balení, je vždy příjemné mít po ruce jeden nebo dva navíc. Jen pro případ.

Kolik plen přichází v balení novorozenců?

V balení novorozeneckých plen je obvykle kolem 26-30 plen. To se bude lišit v závislosti na značce, ale je to dobrý odhad. Pokud používáte jednorázové plenky, pak určitě budete chtít mít spoustu po ruce, až přijde vaše ratolest.

Nechcete vyběhnout uprostřed noci a musíte hledat obchod, který je otevřený. Navíc, pokud budete používat jednorázové plenky, je obecně cenově výhodnější nakupovat je ve velkém. Začněte si tedy dělat zásoby hned.

Vaše ratolest bude v těchto prvních měsících určitě potřebovat dostatek plen. A pamatujte, že látkové pleny mohou být stejně snadné – a ekonomické – jako jednorázové, takže pokud je to vaše preference, budete se chtít ujistit, že jste na spoustu látkových plen plně připraveni.

Kolik plen je v poctivé velikosti 2?

V balení plen Honest velikosti 2 je přibližně 144 plen. Toto číslo se může lišit v závislosti na přesných rozměrech každé jednotlivé plenky. Poctivé plenky jsou navrženy s prémiovými funkcemi a materiály, takže se můžete spolehnout, že budou vašemu miminku dobře sloužit. Vyzkoušejte je ještě dnes a uvidíte rozdíl.

Poctivé plenky se dodávají v pěti různých velikostech, ideální pro miminka všech tvarů a velikostí. Tabulka velikostí níže vám pomůže určit, která velikost je pro vaše dítě nejlepší:

Novorozenec (až 12 liber)

Velikost jedna (12-18 liber)

Velikost dvě (18-28 liber)

Velikost tři (28-40 liber)

Velikost čtyři (40-56 liber)

Každé balení poctivých plen obsahuje tabulku, která udává rozsah velikosti a hmotnosti každé plenky. Větší balení také obsahují podrobné informace pro určení velikosti, která vašemu miminku nejlépe padne, včetně měření délky od kolena k patě a rozměrů pas/boky.

Jsou poctivé plenky menší než pampers?

Poctivé plenky jsou prý menší než Pampers. Je to proto, že mají jiný design, který umožňuje pohodlné nošení. Někteří lidé se domnívají, že díky tomu jsou pohodlnější a méně pravděpodobné, že uniknou.

Jiní však zjistí, že plenky Honest nejsou tak savé jako Pampers, což může vést k častější výměně. Nakonec je na každém jednotlivém rodiči, aby se rozhodl, která značka plen je pro jeho rodinu nejlepší.

Jsou poctivé plenky dobré pro novorozence?

Novorozenci jsou velmi citliví na chemikálie používané v plenkách. Výrobci poctivých plen vyvinuli plenku, která je jak zdravá pro vaše miminko, tak má i skvělou savost, takže ji nemusíte tak často měnit.

Poctivé plenky jsou také velkou hodnotou, protože vydrží déle než jiné značky. Můžete si být jisti, že vaše dítě je chráněno při každé výměně plenky.

Poctivé plenky se rychle staly oblíbenými mezi rodiči z mnoha důvodů. Nejen, že jsou dobré pro vaše dítě, ale jsou také cenově dostupné a snadno se používají. S tolika výhodami není divu, že poctivé plenky se stávají oblíbenou volbou rodičů po celém světě.

Vyprší platnost poctivých plen?

Hypoalergenní, ekologické jednorázové plenky společnosti Honest podle zástupce zákaznického servisu nemají datum spotřeby. Stejně jako u jiných plen však platí, že čím déle je používáte, tím jsou méně účinné.