Kolik plen bych měl dát do svého registru

Při registraci kojeneckého zboží je třeba myslet na mnoho věcí; jak velký je prostor, jak budou staří, kolik mají sourozenců.

Jedna otázka, která je však často přehlížena, je, kolik plen bych si měl dát do registru? Když přijde na nákup plen pro vaše nové dítě, musíte vědět, kolik budete potřebovat.

Kolik plen bych si měl dát do registru?

Mnoho nových rodičů přemýšlí, kolik plen by měli dát do registru svých dětí. Je dobré se ptát a existují různé názory, ale jedna věc, na které se většina lidí shodne, je, že budete potřebovat víc, než si myslíte.

Ať už to znamená doplnění stávající skrýše o další balení stejné velikosti nebo zdvojnásobení mezi dny praní, ujistěte se, že máte dostatek, abyste mohli projít až do další změny, než budete zvažovat přidání dalších věcí.

Pamatujte, že ne každá značka plen vyhovuje všem dětem stejným způsobem, takže zjištění, co je pro vaše děťátko nejlepší, může vyžadovat zásobení několika značek během prvních zkušebních období.

Látkové pleny jsou v posledních letech stále populárnější, a proto se nákup těchto materiálů často překrývá, a proto je důležité při rozhodování myslet i na to, jaký typ plen budete používat.

Další věc, kterou je třeba vzít v úvahu při rozhodování o tom, kolik plen zaregistrovat, je frekvence výměny plen. U novorozenců může být toto číslo až každé dvě hodiny, aby se předešlo nepříjemným nepořádkům.

Jak rostou a stárnou, může se tato čekací doba mezi jednotlivými nabíjeními protáhnout na čtyři až šest hodin, ale pamatujte, že každé miminko je jiné, takže pokud vaše nedosahuje těchto průměrů, je to zcela normální. Nezapomeňte vzít v úvahu všechny změny přes noc, které se budou muset stát také během vašeho spánkového plánu.

Na závěr, dobrým pravidlem pro sestavení seznamu registrů je vynásobit počet plen, které budete potřebovat za den, počtem dní, o kterých si myslíte, že budete mezi praním prádla. To by vám mělo poskytnout dobrý výchozí bod pro to, kolik balení nebo jednotlivých plen zahrnout do svého seznamu.

Kolik položek je normálních v registru dětí?

Neexistuje žádný konkrétní počet položek, pro které byste se měli nebo neměli registrovat. Záleží na vašich potřebách. Pokud již nějaké věci máte, pak je nejlepší přidat pouze věci, které potřebujete a chcete.

Pokud vám však některé výrobky pro miminko usnadní život (například autosedačka), rozhodně se je nebojte zařadit!

Dobrým pravidlem je toto: pokud by někdo o něčem nevěděl, pravděpodobně by si to koupil poté, co viděl, co bylo na vašem seznamu registru. Při vytváření kontrolního seznamu dětského registru myslete méně na kvantitu a více na kvalitu.

Pro kolik krabic ubrousků bych se měl zaregistrovat?

Měli byste se zaregistrovat pro 1 nebo 2 velké krabice ubrousků a také několik různých značek menších balení ubrousků.

To dává přátelům a rodině možnost utratit různé částky a zároveň vám umožňuje vyzkoušet jednu nebo dvě značky, abyste našli tu konkrétní značku, která nejlépe vyhovuje typu pokožky vašeho dítěte nebo jiným preferencím, které můžete mít.

Kolik registrů dětí je příliš mnoho?

Dětský registr je seznam položek, které potřebujete pro své malé. I když může být zábavné dávat dohromady více, není vždy lepší.

Není nutné mít registrováno více dětí. Vytváření více registrů je pro vás více práce a může to být matoucí pro vás, vaši rodinu a přátele. Je také možné, že skončíte s násobky stejné položky.

Nechte to jednoduché. Nezahrnujte vše pod sluncem. – Nemají více než dvě fyzická místa na prodejnu. – Ujistěte se, že nezahrnujete vše pod sluncem.

Jaké dětské ubrousky jsou nejlepší pro novorozence?

Dětské ubrousky jsou skvělým způsobem, jak vyčistit vaše děťátko, když jste venku. Ale s tolika různými značkami na trhu je těžké vybrat si, jaký druh dětské ubrousky je pro novorozence nejlepší.

Existuje několik věcí, které byste měli zvážit, když se rozhodujete, která značka dětských ubrousků by byla pro vaše dítě nejlepší: alergie, prací prostředek použitý při jejich výrobě (přírodní produkty, jako jsou rostlinné produkty nebo možnosti volného obchodu, sníží podráždění), tloušťka (silnější fungují lépe než tenké), přísady používané při jejich výrobě (citlivé typy pleti nemusí chtít agresivní chemikálie).

Dětské ubrousky mohou rodičům pomoci udržet si pořádek a pomoci jim mít jistotu, že mají pro své dítě ty správné produkty, jak potřebují. Neparfémované dětské ubrousky HUGGIES Natural Care jsou vyrobeny z 99 procent třikrát filtrované vody a jsou určeny pro citlivou dětskou pokožku.

Kolik ubrousků použijete na výměnu plenky?

Během prvních 6 měsíců můžete očekávat použití 2,5 ubrousků na jednu výměnu plenky. Budete potřebovat pouze 1 až 2 ubrousky na výměnu pro čůrací plenky, ale 3 až 4 ubrousky na výměnu pro kakací plenky.