Kolik obrázků v Baby First Year Book

Kolik obrázků je v knížce prvního ročníku? Možná se ptáte, kolik obrázků byste měli dát do prvoročenky svého dítěte.

Neexistuje žádná správná nebo špatná odpověď, ale je třeba zvážit několik věcí.

Nejprve se zamyslete nad tím, kolik místa máte. Máte-li hodně místa, můžete umístit více obrázků. Pokud máte jen málo místa, možná budete chtít omezit počet obrázků.

Za druhé, přemýšlejte o tom, jaké druhy obrázků chcete zahrnout. Chcete převážně profesionální fotografie? Nebo chcete kombinaci profesionálních a upřímných záběrů?

Za třetí, zvažte, jak často se na knihu budete dívat. Pokud si myslíte, že se na to budete často dívat, možná budete chtít přidat více obrázků, abyste si zapamatovali všechny ty zvláštní okamžiky. Pokud si myslíte, že se na něj budete dívat jen občas, možná budete chtít omezit počet obrázků.

Nakonec je rozhodnutí na vás. Vyberte si číslo, které je vhodné pro vás a vaši rodinu. A nezapomeňte si proces užít! Focení vašeho miminka je jedna z rodičovských radostí.

Jak vkládáte obrázky do dětské knížky?

Jedním ze způsobů, jak vložit obrázky do dětské knihy, je vložit je do knihy. Dalším způsobem je použití fotografických rohů. Můžete také použít samolepky nebo magnety. Ať už zvolíte jakýkoli způsob, ujistěte se, že jsou obrázky chráněny před politím a roztržením.

Další věc, kterou byste měli zvážit při vkládání obrázků do knihy vašeho dítěte, je to, jak je chcete uspořádat.

Někdo má rád jeden velký obrázek na každé stránce, jiný dává přednost menším fotografiím uspořádaným do mřížky nebo shluků. Ať už zvolíte jakýkoli způsob, ujistěte se, že fotografie jsou dobře viditelné a zajímavé na pohled.

Pokud hledáte nápady, zde jsou některá rozvržení, která by vás mohla inspirovat:

-Časová osa života vašeho dítěte, počínaje jeho narozením až po současnost

-Fotka vašeho dítěte s každým členem jejich rodiny

-Sestřih fotografií z různých fází života vašeho dítěte

-Fotky vašeho dítěte pořízené při zvláštních příležitostech (první školní den, prázdniny atd.)

-Různé typy záběrů: portrét zblízka, snímek, na kterém si hrají venku, sourozenecká momentka atd.

Bez ohledu na to, jaké rozložení si vyberete, ujistěte se, že obrázky odrážejí osobnost vašeho miminka a vyprávějí jeho příběh. Koneckonců, dětská knížka je něco, co si budete cenit po mnoho let!

Co vkládáte do dětského sešitu?

Některé běžné položky, které je třeba zahrnout do dětského zápisníku, jsou obrázky, obrázky z ultrazvuku, oznámení o narození a nemocniční náramky.

Můžete také zahrnout věci, jako je váš těhotenský deník nebo dopisy vašemu dítěti. Je opravdu na vás, co chcete zařadit. Důležité je, aby to bylo osobní a zapamatovatelné.

Začněte přemýšlet o tom, co chcete do svého dětského zápisníku zařadit co nejdříve, abyste na nic důležitého nezapomněli. A bavte se tím! Toto je zvláštní období ve vašem životě, které si budete chtít navždy zapamatovat.

Některé další věci, které lidé často přidávají do svých dětských výstřižků, jsou medailonky vlásků, první boty a křestní šaty, pokud je mají k dispozici. Pokud má dítě speciální přikrývku nebo hračku, ke které je zvláště připevněno, lze tyto položky přidat také.

Mnoho lidí také rádo přidává rodokmeny a jakékoli staré rodinné fotografie, které by mohly být relevantní. Do sešitu pro miminko můžete vložit opravdu cokoli – nebe je limit! Jen se ujistěte, že je to něco, na co se budete chtít v nadcházejících letech ohlížet a vážit si toho.

Co píšete jako nové dítě?

Do nové dětské knížky se dá napsat tolik věcí! Můžete začít se základními informacemi, jako je jméno, datum narození a váha.

Pak můžete přidat jejich milníky, to, co se vám líbí a nelíbí, první slova a cokoli dalšího, co si chcete o svém malém zapamatovat. Můžete přidat i fotografie! Dětská knížka je skvělý způsob, jak uchovat všechny vaše sladké vzpomínky na jednom místě.

Co je podle vás nejdůležitější do dětské knížky zahrnout? Dejte nám vědět v komentářích!

Jak uspořádáte dětskou knížku?

Jedním ze způsobů, jak uspořádat dětskou knihu, je podle data. Můžete začít dnem narození vašeho dítěte a dokumentovat každý měsíc nebo milník poté.

Dalším způsobem, jak uspořádat dětskou knihu, je téma. Můžete mít sekce pro věci jako rodina, přátelé, prvenství, svátky a další. Ať už zvolíte jakoukoli metodu, nezapomeňte zahrnout spoustu obrázků a upomínek, abyste se mohli ohlédnout zpět a zapamatovat si všechny výjimečné okamžiky života vašeho dítěte.

Uspořádání dětské knihy může být zábavný a obohacující projekt. Je to skvělý způsob, jak mít přehled o všech milnících a vzpomínkách na první rok vašeho děťátka (a další). Tak si vezměte nějaká fotoalba nebo sešity a začněte ještě dnes! Vaše budoucí já vám poděkuje.

Uspořádání dětské knihy může být zábavný a obohacující projekt. Je to skvělý způsob, jak mít přehled o všech milnících a vzpomínkách na první rok vašeho děťátka (a další).

Tak si vezměte nějaká fotoalba nebo sešity a začněte ještě dnes! Vaše budoucí já vám poděkuje. Pokud se také chcete naučit snadné způsoby, jak zabalit dětskou knížku, když jste pozváni na sprchový večírek, přečtěte si tipy a triky Jak zabalit knihu pomocí dětské deky.