Kolik obrázků v Baby First Year Book

Kolik obrázků je v knížce prvního ročníku? Přemýšlíte, kolik obrázků zahrnout do prvoročenky vašeho dítěte? Odpověď může záviset na tom, jak je kniha velká a jak často si ji plánujete prohlížet.

Pokud chcete malou knížku, kterou můžete rychle listovat, můžete vložit pouze jeden obrázek za měsíc. Pokud chcete větší knihu, na kterou se budete rádi dívat po mnoho let, můžete přidat více obrázků pro každý měsíc.

Někteří rodiče rádi dokumentují růst svého miminka měsíční fotkou. Jiní raději fotí častěji a vybírají do knihy ty nejlepší.

Neexistuje žádný správný nebo špatný způsob, jak to udělat – je to na vás! Jen nezapomeňte začít brzy, abyste nepřišli o žádné důležité okamžiky.

Pokud si nejste jisti, kde začít, zkuste požádat přátele nebo členy rodiny o radu. Existuje také spousta zdrojů dostupných online. Jakmile začnete, budete překvapeni, jak rychle se stránky začnou plnit.

Než se nadějete, budete mít krásný záznam prvního roku vašeho miminka. Užijte si tento výjimečný čas – utíká tak rychle!

Jakou knihu bych si měl přečíst, než budu mít dítě?

Pokud hledáte dobrou knížku, kterou byste si mohli přečíst před narozením dítěte, doporučil bych „Co očekávat, když čekáte“. Je to komplexní průvodce těhotenstvím, který zahrnuje vše od přípravy na porod až po péči o novorozence. Je to povinná četba pro každého nastávajícího rodiče!

Další skvělá kniha k přečtení je „The Baby Book“. Tento komplexní průvodce pokrývá každou fázi vývoje vašeho miminka, od početí až po batolecí věk. Obsahuje také užitečné rady ohledně kojení, nedostatku spánku a dalších.

Nakonec bych doporučil „Průvodce přežitím nového táty“ od Jaye Payleitnera. Tato kniha je zaměřena speciálně na otce a nabízí užitečné rady ohledně všeho, od přebalování až po pouto s vaším dítětem. Je to skvělý zdroj pro prvorodičky!

To jsou jen některé z mnoha dostupných knih o rodičovství. Ať už si vyberete jakoukoli knihu, přečtěte si ji od obalu až po obal a využijte bohatství informací, které obsahuje. Rodičovství může být náročné, ale je to také jedna z nejvděčnějších zkušeností, jakou kdy zažijete.

Jak mít dětskou knížku

Nyní, když máte všechny zásoby, je čas začít plnit svou dětskou knížku!

Existuje několik různých způsobů, jak k tomu přistupovat. Můžete začít od začátku a vše vyplňovat tak, jak se to stane, nebo můžete jednoduše přidávat hlavní události za pochodu. Někteří rodiče se rozhodnou udělat trochu obojího.

Bez ohledu na to, jak to uděláte, nezapomeňte zahrnout fotografie, nemocniční náramky, obrázky z ultrazvuku a další připomínky z narození a raného života vašeho dítěte. Jedná se o památku, která bude uchována v nadcházejících letech!

Pokud si nejste jisti, kde začít, zde je několik nápadů:

-Zaznamenejte si cestu těhotenství, včetně příznaků, návštěv lékaře a pohlaví vašeho dítěte

-Při každé návštěvě lékaře uveďte míry a váhu svého dítěte

– Zaznamenejte první slova a kroky svého dítěte

-Zahrňte stránku pro každý z hlavních milníků vašeho dítěte (první zub, první slovo atd.)

-Zapište si vtipné věci, které vaše dítě říká nebo dělá

-Uložte karty a dárky od rodiny a přátel

-Zahrňte fotografie vašeho dítěte s jejich prarodiči, bratranci, tetami/strýci atd.

-Založte si deník, kde budete psát o svých myšlenkách a pocitech jako rodiče

Nebe je limit, pokud jde o to, co můžete zahrnout do své dětské knihy! Dokud to bude něco, na co se vy i vaše dítě budete rádi ohlížet, jděte do toho.

Jak mít chytřejší dětskou knížku a bloky

Mít dětskou knížku a bloky má tolik skvělých výhod. Nejen, že pomohou vaše dítě zabavit, ale mohou je také pomoci naučit je nové věci. Zde je několik tipů, jak tyto dvě hračky co nejlépe využít:

– Ujistěte se, že bloky jsou dostatečně velké, aby se v nich vaše dítě pohodlně drželo. To jim pomůže, aby si s nimi mohli snadno hrát a učit se od nich.

– Vyberte si dětskou knihu, která je plná zajímavých obrázků a příběhů. Díky tomu vaše dítě zaujme a bude chtít číst více.

– Nechte své dítě vybrat si, se kterými kostkami si chce hrát. To jim pomůže cítit se pod kontrolou a povzbudí je k prozkoumání všech různých tvarů a barev.

– Promluvte si se svým dítětem o obrázcích a příbězích v dětské knížce. To jim pomůže naučit se nová slova a pochopit, co se děje v příběhu.

Dodržováním těchto tipů můžete svému dítěti pomoci k zábavě a vzdělávání s dětskými knihami a bloky. Užívat si!

Jak vytvoříte sešit pro chlapečka?

Pro začátek budete potřebovat několik věcí: fotografie, papír na výstřižky, lepidlo a ozdoby. Všechny tyto položky najdete ve vašem místním řemeslném obchodě.

Začněte výběrem rozvržení stránek sešitů. Můžete použít tradiční uspořádání mřížky nebo něco kreativnějšího. Jakmile máte vybrané rozvržení, je čas začít přidávat své fotografie! Nezapomeňte kolem každé fotografie ponechat prostor, abyste mohli později přidat popisky nebo zapisovat do deníku.

Poté, co jsou vaše fotografie na svém místě, je čas začít zdobit! Použijte scrapbookový papír a ozdoby k vytvoření ohraničení, titulků a dalších zábavných akcentů. Buďte kreativní a bavte se s tím!

Až budete hotovi, váš sešit bude krásnou a jedinečnou poctou vašemu novému chlapečkovi. Užijte si vytváření této speciální památky!