Kolik let musí dítěti být, aby mohlo být v ohrádce? Nápady

Jak staré dítě musí být, aby mohlo být v ohrádce? Dítě nemusí nutně mít určitý věk, aby mohlo používat ohrádku.

Může jim totiž posloužit i jako místo k bezpečnému spánku a odpočinku, daleko od ostatních členů domácnosti nebo domácích mazlíčků, kteří by jim jinak mohli ublížit.

Dětské ohrádky jsou však obvykle určeny pro děti, které ještě nechodí samy, protože se mohou pokusit vylézt z ohrádky bez dozoru, aniž by si uvědomily, jak vysoko se dostávají ze země.

Z tohoto důvodu chcete, aby vaše dítě poprvé použilo jednu z těchto ohrádek, dokud nezačne samo chodit, místo aby se všude plazilo, pokud je to možné.

Pokud vaše dítě již začalo prozkoumávat své okolí tím, že se postavilo a pokusilo se samo udělat pár kroků, ohrádka může být skvělým způsobem, jak ho ochránit před potenciálně nebezpečnými předměty z domácnosti, které by jinak mohly způsobit zranění. .

Jak dlouho může batole spát ve smečce a hrát si?

Batole obvykle spí kdekoli od 12 do 16 hodin denně. To je důvod, proč pack n play může být velmi užitečný pro rodiče s kojenci a malými batolaty, protože jejich děti nemusí potřebovat tolik vyrušování, než se znovu probudí.

Například, pokud vaše dítě spí každou noc asi 15 hodin, ale během dne si zdřímne jen dvakrát po 30 minutách, můžete je nechat spát v batohu a hrát si bez přílišného přerušování alespoň do jedné nebo dvou hodin odpoledne. !

Pokud to stále vypadá, že by to pro vaši rodinu fungovalo dobře, věnujte nějaký čas zkoumání různých stylů, abyste si byli jisti, který z nich nejlépe vyhovuje vašim potřebám i potřebám vašeho dítěte.

Hračky Pack n se dodávají ve standardních velikostech, ale je důležité mít jistotu, že ta, kterou si vyberete, se vám bude hodit domů. Nechcete, aby taška na hraní zabírala příliš mnoho místa nebo aby jí nábytek všude kolem bránil ve výhledu!

V čem spí batolata poté, co si sbalili a hrají?

Po balení a hře spí batolata v postýlce. Nezůstanou tam však dlouho, protože brzy přejdou do samostatného spánku. Přechod ze spaní s rodiči a bez rodičů je důležitou součástí samostatného dospívání.

To znamená, že se musíme ujistit, že v určitém okamžiku ukončíme noční kojení nebo společné spaní, i když to naše děti rozpláče, když je samy uložíme do postele! Postupem času je to snazší a vaše batole bude na tuto změnu připraveno bez ohledu na to, co si myslíte (nebo kolik prolijete slz)!

Jak dlouho může dítě spát v kočárku?

Průměrná doba, po kterou dítě spí v kočárku, je kolem tří a půl až čtyř hodin. To se může změnit, pokud se místo, kde spí, liší, například různé místnosti nebo umístění. Pokud používáte kočárek v noci, měli by zůstat na doslech, protože to rodičům může usnadnit péči o jejich novorozence (a o sebe) přes noc.

Některé děti budou schopny spát až sedm hodin za noc, ale jiné nemusí být připraveny až do věku šesti měsíců. Je důležité dávat pozor, abyste věděli, jak dlouho vaše děťátko vydrží, než se probudí, protože k tomu může dojít i během spánku!

Neexistuje přesné číslo, jak často by se děti měly probouzet, ale některá doporučení říkají dvě až tři hodiny.

Je pro dítě bezpečné spát každou noc v balení a hrát si?

Rodiče se mě často budou ptát, zda je pro jejich dítě bezpečné spát každou noc ve smečce a hrát si. Říkám jim, že existují klady a zápory, což je totéž, co bych řekl o jakémkoli typu uspořádání spánku.

Každý však potřebuje jiné věci podle toho, co nejlépe vyhovuje jeho rodině, takže každý má na tuto otázku svůj názor!

Někteří lidé mohou zjistit, že jim to jde lépe s větším dostupným prostorem; potřebují prostor pro rozložení nejrůznějších možností lůžkovin (deky na zavinování, zvukové stroje) a další položky, jako jsou pleťové vody a krém na plenky někde poblíž.

Jiní by se mohli cítit nervózní, pokud v noci vidí něco jiného než své maličké – chtějí tolik ok jako mezi ním a světem.

Můžete do Pack N Play umístit matrace?

Dostáváme dotazy ohledně umístění matrace Pack N Play na podlahu vašeho dětského pokoje. To se nedoporučuje, protože jsou určeny na cestování a děti by měly být při spánku položeny na zádech, což znamená, že je stejně musíte dát do postýlky nebo kočárku.

Doporučujeme to používat spíše jako centrum aktivit než cokoli jiného, ​​takže bude poskytovat zábavu, zatímco tam dítě zůstane s vámi, místo aby zůstalo samo bez dozoru v jiné části domu, kde může vylézt a ublížit si (což my vůbec nedoporučuji).

Pokud jej rodiče chtějí používat pouze během hraní, pak by možná fungovalo pouze umístění jednou stranou dolů bez odstranění jakýchkoli částí, ale i tak si stále nemyslíme, že je to příliš bezpečné.