Kolik bych měl účtovat za focení pro těhotné? Nápady

Tento blogový příspěvek se bude podrobně zabývat tím, kolik bych měl účtovat za focení pro těhotné, jak často jsou rezervovány a jaké vybavení je pro ně potřeba.

Všichni víme, jak drahé je těhotenství, ale to neznamená, že byste měla své mateřské focení vzdát. Fotky z těhotenství jsou stále oblíbenější a je snadné pochopit proč.

Až dítě přijde, budete se chtít s hrdostí ohlédnout za těmito cennými okamžiky! Může to být trochu obtížné, když se snažíte zjistit, kolik by mělo stát focení na mateřské.

Když se snažíte přijít na to, kolik by focení na mateřské mělo stát, vše závisí na tom, jak dlouho bude focení trvat. Pokud chce váš klient s vámi hodinu a kolik oblečení chce fotografovat v rámci jednoho sezení, pak by cena mohla začít kolem 250 $ nebo výše.

Snažte se nedělat příliš velké dohody o tom, kolik si účtujete za focení v mateřství, protože jsou obvykle velmi drahé a váš klient si to nemusí dovolit.

Můžete místo mateřství nosit větší velikost?

Některé ženy jsou dostatečně velké, než otěhotní, aby mohly nosit těhotenské oblečení v nadměrných velikostech – obecně kvůli své výšce. Mnozí však zjišťují, že v době, kdy je potřebují, přikládali této možnosti příliš velkou váhu.

Pokud si můžete věci předem vyzkoušet v obchodě, možná by stálo za to koupit si nějaké větší oblečení, abyste věděli, co se hodí, až se začne objevovat dětská boule!

Kdy je nejlepší čas na nákup těhotenského oblečení?

Nejlepší čas na investování do nového těhotenského oblečení bude záviset na vašich okolnostech, ale možná budete chtít zvážit nákup některých věcí na konci těhotenství, protože v této fázi může být k dispozici více položek pro větší dámy – i když pokud půjdete do práce dříve, než se očekávalo, většina obchodů jako Mothercare a New Look nyní nabízí rozšířený sortiment až do velikosti 22, takže by to byla ideální místa pro nakupování.

Může také chvíli trvat, než se úrovně zásob maloobchodníků vrátí (a zejména před porodem), takže pokud hledáte nákup během těhotenství, ujistěte se, že je obchod dobře zásobený.

Kdy mám nastoupit na mateřskou dovolenou?

Pokud chcete dostat výplatu za pracovní volno při porodu, můžete využít zákonnou mateřskou – i když to ve většině případů zákon nevyžaduje (i když bude k dispozici až po prvních dvou týdnech).

Budete muset svému zaměstnavateli sdělit, že jste těhotná, a upozornit ho na to, kdy se to přesně stane, ale oni nemají žádnou diskreční pravomoc ohledně toho, zda toto datum přijmou nebo ne, takže by neměl být problém.

A jakmile vědí, jak dlouho budete brát práci, pak mohou určit, kdy bude váš poslední den v práci, a mohou podle toho plánovat.

Je příliš brzy na nošení těhotenského oblečení?

Těhotné ženy potřebují spoustu různých věcí, takže na to, abyste začala nosit těhotenské oblečení, nemusí být příliš brzy. Budete se chtít ujistit, že je k dispozici oblečení, které vám dobře sedí – nechoďte v těhotenství příliš brzy!

Můžete nosit legíny v prvním trimestru?

Stále můžete nosit běžné oblečení, ale ujistěte se, že provedete nějaké malé změny, jako je nošení prodyšných tkanin a vyhýbání se jakýmkoli stahujícím pásům. To znamená, že byste během této doby měli milovat těhotenské džíny nebo se rozhodnout pro jiné pohodlné možnosti!

Vyplatí se také investovat do dobré sportovní podprsenky, která nabízí oporu, protože mnoho žen to na začátku těhotenství bez nich těžko zvládá.

Pokud jsou však kolem hrudního koše příliš těsné, ovlivní to vaše dýchání, proto si vyberte takové, které není příliš omezující a přitom poskytuje dostatečnou podporu proti odskakování při cvičení. Rovněž podprsenka s kosticemi může být nepohodlná, zkuste místo toho zvolit styl přes hlavu, který poskytne větší prostor kolem žeber.

Kdy mám začít nosit těhotenské oblečení?

S nákupem těhotenského oblečení je nejlepší počkat, až budete přibližně v 18. týdnu těhotenství. Důvodem je, že vaše boule nezačne růst dříve než toto, a bude jednodušší, aby oblečení padlo, aniž by bylo příliš malé nebo příliš velké!

Jsou legíny vhodné k nošení během těhotenství?

Legíny se skvěle nosí v těhotenství! Jsou pohodlné a obvykle dostatečně pružné, aby se vešly ve všech fázích těhotenství. Vyhněte se nošení legín (těch, které mají v pase stejnou velikost jako na jiných místech), protože by se do vás mohly zarýt, pokud rychle rostete, nepohodlně sedíte nebo nedáte břichu prostor k dýchání.

Jakému typu oblečení by se měly těhotné ženy vyhýbat?

Nechoďte nakupovat těhotenské oblečení příliš brzy – to bude znamenat, že nebude k dispozici mnoho možností, takže je nejlepší nekupovat nic až po 20 týdnech.

Budete se také chtít ujistit, že všechny zakoupené položky do té doby správně padnou, protože v prvních měsících můžete růst velmi rychle! V tuto chvíli je nejlepší držet se pružných tkanin, nosit pytlovité oblečení a jít do pohodlných stylů.

Některé dobré alternativy jsou šortky nebo sukně s elastickým pasem, které poskytnou vašemu bříšku prostor k růstu, ale budou pohodlné kolem nohou. Můžete také vyzkoušet legíny, pokud nejsou na těle příliš těsné.