Kniha Jak přimět dítě spát v postýlce

Jak přimět dítě, aby spalo v postýlce? Pokud je vaše dítě zvyklé spát v kočárku nebo autosedačce, může mu pár nocí trvat, než si na spánek v postýlce zvykne.

Zde je několik tipů:

– Umístěte své miminko do postýlky, když je ještě vzhůru, a umožněte mu, aby se samo usadilo.

– Pokud vaše dítě pláče, počkejte několik minut, než k němu půjdete; pokud i nadále pláče, krátce ho zkontrolujte a pak zase odejděte. Postupem času se naučíte, jak dlouho můžete čekat, než dítě zkontrolujete, aniž by se rozčílilo.

– Ujistěte se, že v postýlce nejsou polštáře, hračky a přikrývky.

– Vyvarujte se houpání dítěte ke spánku; to ho naučí, že ho musí houpat, aby usnulo. Místo toho mu zkuste jemně třít záda, dokud nebude klidný a téměř připravený ke spánku.

Jak se vyrábí látkové rohy knih?

Zde jsou kroky pro výrobu rohů knih s látkou:

Krok 1 – Změřte a ustřihněte dva kusy látky, každý o rozměrech 11 x 13 palců. Pokud chcete použít vzor nebo design z papíru na scrapbook, vystřihněte si ho nyní, než přejdete ke kroku dva!

Krok dva – Přeložte jednu dlouhou stranu obou látek tak, aby se uprostřed setkala se sebou (nebo složte všechny čtyři strany, pokud používáte obyčejný scrapbookový papír). Udělejte to znovu pro oba kusy materiálu a ujistěte se, že je při skládání příliš nezmačkáte, protože by to mohlo později způsobit problémy při pozdějším šití okrajů.

Umístěte žehličku na střední teplotu a pevně přitlačte podél všech čtyř okrajů, dokud nebudou naplocho proti sobě po dobu asi 15 sekund.

Krok tři – Šijte rovný steh podél přeloženého okraje každého kusu látky. To zajistí záhyb na místě, aby se později nerozvinul. Nyní přichází ta zábavná část!

Krok čtyři – Použijte svůj rohový stroj (nebo jednoduše složte ručně, jak bylo ukázáno výše), abyste vytvořili dobře definované a ostré rohy na obou kusech látky. V případě potřeby stiskněte každý roh žehličkou na několik sekund, dokud nebudou pěkně ploché.

Krok 5 – Nakonec prošijte těsně u okraje každého přeloženého rohu rovným stehem nebo klikatým stehem. Tento krok je volitelný, ale vysoce doporučený, protože bude časem vše vypadat skvěle!

A to je všechno! Pomocí několika jednoduchých kroků můžete vytvořit látkové rohy knih, díky nimž váš scrapbookingový projekt opravdu vynikne. Takže buďte kreativní a užijte si to!

Chcete-li dokončit rohy knihy, prošijte těsně u okraje každého přeloženého rohu. Tím zabráníte tomu, aby se v průběhu času vrátily zpět.

Jak poskládáte látkovou knihu?

K výrobě látkové knihy budete potřebovat následující pomůcky:

-Látka na obálku a stránky (použila jsem quiltovací bavlnu)

-Pravítko nebo rovná hrana

– Žehlička a žehlicí prkno

-Nůžky

-Šicí stroj a nitě

Chcete-li začít, ořízněte látku na požadovanou velikost. Pro svou knihu jsem použil 11″ x 17″ kus látky na obálku a 14″ x 14″ kusy na stránky. Pokud používáte knihu jiné velikosti, upravte podle toho své míry. Dále přeložte každý kus látky na polovinu tak, aby byly špatné strany k sobě.

Vyžehlete je naplocho. Nyní je čas sešít stránky dohromady. S pravými stranami k sobě sešijte stránky podél jednoho z přeložených okrajů.

Uděláte to ve dvou krocích: nejprve ušijete steh na běžném stroji a poté přebytečnou látku odstraníte pomocí overlockeru nebo sergeru (pokud jej máte).

Pokud nemáte overlocker/serger, tento krok přeskočte! Ořízněte každý švový přídavek asi na ¼“. Pravé strany jsou stále u sebe, všechny stránky k sobě přišpendlíte a obě strany sešijete. Pro větší odolnost jsem také šila přes každý roh diagonálně.

Konečně je čas přidat kryt! Umístěte obálku lícem dolů na horní stranu knihy tak, aby její strana bez vazby byla zarovnána s hřbetem knihy.

Přišpendlete a prošijte po celém obvodu, ponechte malý otvor pro otočení. Otočte látkový potah pravou stranou ven a dobře přitlačte. Uzavřený otvor ručně prošijte. A máte hotovo! Vaše vlastní látková kniha!

Co je obvykle v dětské knížce?

Dětská knížka obvykle obsahuje informace o narození dítěte, včetně data a času narození, hmotnosti a délky při narození a jmen rodičů.

Mohou být zahrnuty také otisky nohou a rukou dítěte. Jak dítě roste, do dětské knížky se zaznamenávají milníky, jako jsou první slova, první krůčky a nové zuby. Součástí mohou být i fotografie dítěte. Dětské knihy mohou být příjemným způsobem, jak sledovat vývoj vašeho dítěte v průběhu času.

Některé rodiny dokonce vytvářejí alba nebo sešity obsahující výstřižky z novin, karty nebo jiné předměty související s jejich dětmi. Pokud hledáte speciální způsob, jak si připomenout život svého dítěte, dětská knížka může být přesně to, co potřebujete!