Kdy si mám koupit těhotenskou podprsenku? Odpovědi

Mnoho mladých těhotných žen neví, kdy je vhodné nosit těhotenské podprsenky. Proto jsme připravili tento blog, abychom vám odpověděli Kdy si mám pořídit těhotenskou podprsenku.

V těhotenství budete potřebovat nové podprsenky. Máte několik možností, jak kojit co nejlépe: použijte prodlužovací nástavce ve své současné podprsence, abyste ji prodloužili, kupte si nastavitelné, které vám umožní nastavit, jak vysoko sedí na prsou (ideální, když nosíte nízké tílka), nebo použijte těžší – odolná tkanina/vrstvy, takže rozlité mléko nebude tolik prosvítat, pokud se při nočním krmení něco stane.

Co je to těhotenská podprsenka?

Těhotenské podprsenky jsou navrženy tak, aby podporovaly vaše rostoucí prsa během těhotenství. Mají širší ramínka a měkkou bavlněnou podšívku, stejně jako další háčky nebo očka na pásku pro úpravy, které vám padnou lépe než kdy předtím – a přitom vypadají stylově! Některé z nich jsou dokonce vybaveny kosticemi, takže mohou nabídnout dostatečný zdvih, aniž by zbytečně tlačily kdekoli poblíž výstřihu nastávající maminky.

Kdy bych si měl začít kupovat těhotenskou podprsenku?

Kupte si těhotenské podprsenky, jakmile vám vaše běžná podprsenka bude těsná nebo malá. U mnoha těhotných žen se to začíná dít kolem šestého týdne těhotenství a může to být frustrující zážitek, když sundáte ten starý a najdete prohlubně, kde předtím pásy seděly na sobě.

Každá žena je jiná a každé těhotenství bude vzrušující novou zkušeností. Možná zjistíte, že vaše prsa rostou během jednoho trimestru, ale ne v jiném – záleží na tom, jak rostou!

Kromě fyzických změn, ke kterým v našich tělech dochází v důsledku nošení dítěte v sobě po dobu devíti měsíců nebo déle – budete pravděpodobně potřebovat také nějaké nové podprsenky, protože s tím vším, co je na ně během kojení nakládáno navíc, se to nutně objeví. svéhlavé popruhy někde v řadě.

Je rozdíl mezi těhotenskou a kojící podprsenkou?

Těhotenská podprsenka je obvykle navržena tak, aby poskytovala podporu pro nošení prsou během těhotenství. Na druhé straně má kojící podprsenka spony nebo panely, které umožňují snadný přístup při krmení vašeho novorozence, aby se zabránilo přerušení krmení kvůli tahání za látku v blízkosti citlivých oblastí, jako jsou bradavky a podpaží, a zároveň se snaží neztrácet čas rozepínáním ramínek dohromady. dostat se zase dolů.

Mnoho žen zjišťuje, že potřebují větší oporu pro svá ňadra, než by průměrný člověk mohl nosit, když se blíží termínu porodu nebo po porodu. Poporodní těhotenské podprsenky nabízejí tuto extra dávku pohodlí tím, že poskytují měkké košíčky bez drátěných vláken s bohatými polstrovanými okraji, které jsou určeny výhradně pro kojící matky, na které mateřství zapůsobilo!

Luxusní látky se používají v mnoha stylech, které zajišťují pružný střih, aniž by byla ohrožena formálnost, takže košile zůstanou na místě.

Když jdete nakupovat kojící podprsenky, je důležité koupit si pár párů různých velikostí. Jakmile přijde vaše mléko a rozdíl ve velikosti mezi oblečením před těhotenstvím a poporodním oblečením bude patrnější (zejména pokud bylo v těhotenství těsné), ujistěte se, že každá nová podprsenka poskytuje alespoň 2 palce místa, aby nedošlo k žádnému nepohodlnému šťouchání nebo tahání při nošení po příchodu miminka!

Správné napasování se může zdát složité, ale s dostatkem praxe to není obtížné – prostě zjistěte, co je dobré tím, že budete zkoušet různé tvary/velikosti, dokud člověk nesedne podle očekávání, aniž by se cítil příliš volný.

Obecně platí, že těhotenská podprsenka se často nosí během těhotenství a může být velmi nepohodlná. Kojící podprsenka má vpředu klipsy, které ji umožňují snížit, takže nepotřebujete žádné velké úpravy pro kojení, ale nebude vyvíjet takový tlak na křehká prsa, jaký mohou občas pociťovat ty z nás, které aktivně nekrmíme.

Nápady na oblečení pro těhotenské focení

  • Látky: Mám výběr různých barev a povrchových úprav, abych vám poskytl dokonalý vzhled. Pro autentickou, zasněnou atmosféru doporučuji použít své hedvábí, které v obrazech vytváří ten vznášející se pocit a zároveň dává eleganci; pokud však toužíte po něčem více uzemněném nebo leštěnějším, pak budou šifony to, co nejlépe vyhovuje vašim potřebám. Nejlevnější způsob, jak vytvořit spoustu variací na fotografiích! Šaty si můžete buď vyrobit z látky, nebo je jen tak položit. Pro větší měkkost a všestrannost doporučujeme použít šifon – nezbytná součást šatníku těhotných fotografů.
  • Dlouhé rukávy: Šaty s dlouhými rukávy pomohou odstranit problémy s pózováním paží a usnadní mi to v postprodukci. Je to proto, že většina těhotných žen, se kterými pracuji, nenávidí své paže, zvláště pokud přibraly o něco více, než se očekávalo!
  • Šaty s rozparkem: Pravděpodobně jste již uhodli, proč jsem zmínil rozparek. Šaty s výrazným svislým střihem vám poskytnou všestrannost, abyste ukázali svůj hrbolek nebo jej skryli, když je to vhodné, a také lichotí každé noze, kterou lze předvést nošením nad kolena.
  • Crop top s dlouhými rukávy: I když je crop top s dlouhými rukávy skvělou volbou pro ty, kteří chtějí ukázat svůj hrbolek, má své nevýhody. Jednak budete mít problémy, když bude venku větrno, protože pak mohou být odhaleny i vaše paže, a zadruhé některé oblečení nebude moc dobře fungovat (např. sukně + džíny). Tyto nevýhody však lze snadno přehlédnout, když zvažujete, jak roztomile tento outfit vypadá! Ať už se rozhodnete nenosit vůbec nic, nebo si pod košili jakékoli délky jednoduše spojíte neprůhlednou podprsenku; udělejte si radost tím, že jim oběma dáte další šanci v budoucích snahách.
  • Šaty s velkým objemem: Šaty s velkým objemem jsou snem! Řekl bych královna mého výběru. Tyto konkrétní šaty mají tak skvělou texturu a styl, že jsou ideální pro každou příležitost, ať už chcete vstát nebo si lehnout na těhotenském focení a přitom v případě potřeby snadno skrýt určité oblasti. Neexistuje příliš mnoho omezení ohledně toho, jaké snímky lze při použití tohoto kousku zachytit – bude to vypadat dobře bez ohledu na to, jak byl snímek pořízen fotografem.
  • Sukně a bandeau podprsenka: Sukně a bandeau podprsenka jsou skvělou kombinací pro začátečníky! Sukni lze použít samostatně nebo s oblečením, zatímco jednoduchá, ale účinná kombinace těchto dvou položek je ideální pro použití, když začínáte. S tímto nastavením se nemusíte bát, že by vaše prsa vypadala na profilových fotkách divně, protože zůstanou na místě.
  • Spodní prádlo: Ve spodním prádle je vždy těžké najít dokonalou kombinaci. Tři sady barev by měly dobře fungovat: bílé, černé a spodní prádlo barvy kůže (nebo dokonce broskvové!). Pro ty, kteří plánují nosit svůj nový šatník v nenuceném stylu během těhotenských portrétů, doporučuji krajkové nebo texturové potisky, protože budou vypadat skvěle ke všem šatům, aniž by od vás příliš odváděly pozornost.

Jak najdu nejlepší těhotenské podprsenky?

Na výběr je mnoho druhů kojících podprsenek a těhotenských sportovních podprsenek. Zeptejte se svých kamarádek na doporučení, vyzkoušejte několik různých druhů, dokud nenajdete styl, který vám nejlépe vyhovuje, nebo se podívejte na některé online možnosti.

Při nákupu spodního prádla si udělejte čas a vyzkoušejte několik stylů a velikostí. Pokud si nejste jisti, co bude z hlediska pohodlí fungovat nebo sedět nejlépe, pak je vždy dobré zeptat se asistenta v místní specializované prodejně, který vás může zdarma změřit. A pokud je online, existuje mnoho způsobů, jak porovnat míry s velikostí značky grafy před jakýmkoli rozhodnutím o nákupu.

Shrnutí

Těhotenská podprsenka je nezbytná pro každou těhotnou ženu, nemusíte nadále nosit své staré podprsenky, i když se vám tolik zvětšila prsa. Okamžitě si všimnete, že se vám zvětšila velikost prsou, je nejlepší pořídit si těhotenskou podprsenku, která vám dodá potřebnou sebedůvěru.