Kdy si mám koupit těhotenské oblečení? Průvodce těhotenským oblečením

Tento článek pojednává o tom, kdy si mám koupit těhotenské oblečení. Přečtěte si, abyste se dozvěděli více. Existuje mnoho důvodů, proč někdo může potřebovat těhotenské oblečení.

Jedním z nejčastějších je, když žena právě zjistila, že je těhotná a nemá žádné oblečení, když se její tělo začne měnit. Dalším důvodem může být situace, kdy už bude pro nastávající matku příliš nepříjemné nosit běžné oblečení, protože jsou tak velké!

Existuje také možnost nákupu těhotenského oblečení, zatímco se stále pokoušíte otěhotnět, protože existují některé značky, které vyrábějí těhotenské oblečení v různých velikostech, včetně velikostí před těhotenstvím. Ale kdy byste si je měli koupit? Můžete začít, když si všimnete, že se vaše tělo mění.

Jaké jsou povinnosti mateřské sestry?

Porodní sestry poskytují specializovanou péči matkám, které nedávno porodily, pomáhají jim s kojením, péčí o miminko, učí poporodní cvičení atd. Také pomáhají matce zotavit se z porodu sledováním jejího zdravotního stavu a nabízejí rady, co může během této doby očekávat jako jsou možnosti úlevy od bolesti.

Mateřské sestry mohou také pomáhat otci novorozeného dítěte, pokud potřebuje pomoc se sledováním doby krmení atd., Návštěvní hodiny v nemocnicích se liší, takže je nejlepší si to ověřit před příchodem.

Kdy mám jít do nemocnice?

Měli byste si promluvit se svým lékařem o tom, kdy chtějí, abyste přišli do nemocnice. Budete s sebou potřebovat několik věcí, jako je noční taška, toaletní potřeby a svěží noční oblečení včetně spodního prádla, které je pro pracující ženy často mnohem pohodlnější než látkové kalhotky nebo těhotenské vložky během porodu, protože to může být docela nepříjemné, zejména pokud má hlava dítěte korunu v rámci přípravy na doručení zanechává za sebou velmi citlivou oblast, kterou je třeba často měnit.

Kromě toho by bylo také vhodné zahrnout některé ručníky a hygienické ubrousky, které neobsahují alkohol. Tímto způsobem, jakmile se vše stane nepohodlným při vytlačování vašeho dítěte, mohou tyto ubrousky pomoci vyčistit poté, aniž by dráždily vaši pokožku níže.

Jak se mohu vyhnout nákupu těhotenských džín?

Těhotenské oblečení může být drahé, protože je navrženo tak, aby odpovídalo vašemu měnícímu se tělu. Pokud chcete ze svého šatníku vytěžit maximum a vyhnout se těhotenským džínám, zvažte koupi párů úzkých nebo rovných nohavic z netěhotné v tmavém denimu, které se budou hodit ke všemu. Udělejte to před vyzkoušením jakýchkoli jiných kalhot, protože jakmile najdete něco, co sedí, bude pravděpodobně těžké se těch těhotenských kil zbavit.

Je běžná mateřská dovolená plná mzda?

Běžná mateřská dovolená je obvykle kolem 14 až 16 týdnů a bude plná výplata. Pokud jste osoba samostatně výdělečně činná, zkontrolujte, kolik uvádí vaše smlouva; to by se mělo vztahovat na většinu zaměstnaných žen.