Kdy si dítě přestane hrát s ohrádkou? Nápady

Kdy si dítě přestane hrát s ohrádkou? Když je dítě příliš vysoké na ohrádku.

To je jeden z negativních aspektů ohrádky, protože jakmile ji miminko nebo batole přeroste, už ji nebudou moci používat, což může být frustrující a potenciálně nebezpečné, pokud by ji používali k tomu, aby se naučilo chodit.

Pokud svým dětem koupíte ohrádku odpovídající velikosti, když jsou kojenci, pak by se nikdy nemělo obávat, zda ji budete používat i po jejich dětství nebo dříve.

Někdy je těžké nevědět, co si ostatní rodiče dovolují, pokud jde o používání s ohledem na bezpečnost, ale typicky řečeno, v tuto chvíli pravděpodobně chcete něco trvalejšího, jako jsou dětské postýlky místo přenosných postýlek, protože cestování s vaším dítětem bude nakonec ve vaší blízkosti. budoucnost.

Jaká je velikost matrace do ohrádky?

Obecně je velikost matrace ohrádky asi 27″ x 52″. Před nákupem byste si však měli vždy dvakrát zkontrolovat rozměry. Matrace do ohrádky jsou také známé jako ohrádky nebo dětské ohrádky. Najdete je u většiny velkých prodejců, jako jsou Walmart, Target a Babies R Us.

Dodávají se v různých tvarech a velikostech, ale všechny mají vinylové strany, které se skládají pro snadné skladování, když se nepoužívají. Typická matrace do dětské ohrádky se dodává se zvýšenými okraji, aby se z ní vaše ratolest neskulila, když spí nebo si v ní hraje.

Některé mají dokonce postranní kapsy, kam rodiče ukládají další plenky nebo ubrousky, takže jsou snáze dosažitelné během přebalování uprostřed noci!

Vejde se matrace do postýlky do ohrádky?

Ano, ale nedoporučuje se to. Záleží na ohrádce a na tom, kolik místa je v ní pro tento účel.

Do některých ohrádek s dostatečným prostorem můžete umístit matraci do postýlky za předpokladu, že můžete silně zatlačit dolů na všechny čtyři strany, aniž byste se prohýbali nebo nakláněli směrem ven, a zároveň držte své dítě v bezpečí před horním okrajem ohrádky, což by mohlo představovat nebezpečí udušení. pokud jsou příliš blízko k nim.

zde je několik dalších možností uspořádání spánku, takže pokračujte v hledání, dokud nenajdete tu, která funguje lépe, než zkoušet tento přístup!

Může dítě spát v ohrádce?

Mnoho rodičů si klade otázku, zda je pro jejich dítě bezpečné spát v ohrádce. Odpověď na tuto otázku je ano, pokud dodržíte správná opatření. Zde je několik věcí, které je třeba mít na paměti, když necháte své dítě spát v ohrádce:

-Ujistěte se, že je ohrádka dostatečně velká, aby se v ní vaše dítě mohlo pohodlně pohybovat.

-Nepoužívejte ohrádku jako náhradu postýlky. Vaše dítě by mělo v ohrádce spát pouze krátkou dobu.

-Umístěte ohrádku na místo, kde je dostatek světla a čerstvého vzduchu.

– Pravidelně kontrolujte ohrádku z hlediska bezpečnostních rizik, jako jsou ostré hrany nebo uvolněné části.

-Uspořádejte ohrádku tak, aby vaše dítě bylo blízko vás a vidělo vás.

-Do ohrádky neumisťujte polštáře nebo přikrývky, protože by mohly malé dítě udusit.

Může dítě spát v balení a hrát si bez matrace?

Pack n play je bezpečné místo pro spaní dítěte. Bez matrace to však nemusí být tak pohodlné a nemusí být tak bezpečné pro bezpečnost vašeho dítěte. Může se také stát nepříjemností, pokud se s ním potřebujete příliš často pohybovat.

Zde je několik pokynů, jak pack n play funguje a zda byste ji měli používat bez původní matrace:

Vaše děťátko může přerůst svou smečku a hrát si dříve, než dosáhne věku šesti měsíců, v závislosti na preferencích velikosti. To znamená, že jakmile vyrostou, už nebudou muset mít v noci menší spací plochu!

Pokud ano, pak byste mohli zvážit použití pack n play spíše jako věc typu krabice na hraní, než jen jako další místo na spaní. Tímto způsobem můžete využít balíček n hraní dobrým způsobem a ušetřit si nějaké peníze na nákup nové postýlky!

Přehrávání Pack n není bezpečné, pokud bylo rozbité nebo neopravitelné, takže je důležité se zbavit všech, které nefungují správně.

Pokud je vaše ratolest příliš velká na svou současnou smečku, ale není s tím nic v nepořádku, pak možná najděte dalšího člena rodiny, který potřebuje místo, kde by své dítě v noci položil, dokud nevyroste i z tohoto povrchu?

Tímto způsobem se nikdo nezasekne při používání staré věci typu matrace, když všechno ostatní na produktu funguje bez ní! Můžete se také zeptat v garáži, jestli někdo nechce prodat balíček n play za levnou cenu.

Kolik míčků ohrádky se vejde do SUV

To je otázka, kterou si kladlo mnoho rodičů a neexistuje definitivní odpověď. Záleží na velikosti SUV a velikosti kuliček ohrádky. S největší pravděpodobností, pokud je na zadním sedadle dostatek bezpečnostních pásů, pohodlně se vejde asi 20-30 míčků.

Pokud ne, pak možná poloviční počet. Nakonec je nejlepší to vyzkoušet na vlastním vozidle! A nezapomeňte si s sebou vzít pár míčků navíc pro případ, že by se nějaký ztratil na dovolené.