Kdy se fotí těhotenské fotky? Tipy a triky

Kdy se fotí těhotenské fotky? Zjistit, že čekáte dítě a sledovat, jak se vaše tělo mění s postupem těhotenství, je zážitek, na který se nezapomíná.

Jak čas plyne, vzrušení narůstá, až konečně není možné zastavit příchod termínu splatnosti! Celé dny strávíte vzrušenými přípravami na tuto významnou příležitost – nakupováním oblečení v očekávání, že se budete oblékat jako holčička nebo chlapec podle toho, v jaké pohlaví se při narození změní.

Nebylo by hezké vlastnit reflektor, než se váš život otočí o 360 stupňů? No a přesně to můžete udělat tak, že si necháte nafotit těhotenské fotky profesionálně.

Profesionální focení je skvělý způsob, jak zdokumentovat, jak neuvěřitelné a schopné mateřství udělalo nejen vás, ale i všechny kolem vás! Na těchto obrázcích vidíme, co čeká maminku i miminko.

Kdy fotit těhotenské fotky? To je tak zajímavá otázka! Možná se ptáte, kdy je ten nejlepší čas. A upřímně řečeno, sama netuším – každá nastávající maminka bude mít na svou situaci různé odpovědi, ale v tomto příspěvku se s vámi podělím o několik tipů, které vás navedou, kdy pořídit tyto důležité fotografie.

Kdy je tedy nejlepší čas na focení těhotenských fotek?

Čas vašeho těhotenského focení je důležitý, protože zachytí změny, ke kterým v těhotenství dochází. Dobrým pravidlem pro naplánování tohoto typu focení by bylo mezi 26. a 34. týdnem (kolem 7.–8. měsíce). Jakmile překročíte 35+1/2 měsíce těhotenství, existuje šance, že všechny pořízené snímky mohou obsahovat chybné informace.

Pokud je to prvorodička, tak se nebojte, těhotenství se objeví později a vy tak máte veškerý čas na focení na pozdějším konci těhotenství. U lidí, které již dříve rodily, se těhotenství objeví rychleji, a tak jej můžete vzít v raném stádiu těhotenství.

Obecně není vždy snadné poznat, kdy jste připraveni na těhotenské focení, ale 7. nebo 8. měsíc funguje dobře. Doba vašeho těhotenství bude záviset na tom, jak odlišně každá žena a její tělo reaguje v podobných podmínkách, jako jsou hladiny hormonů během těhotenství.

Kdy je nejlepší čas na focení v těhotenství, když čekám dvojčata?

Čekáte dvojčata? Vaše těhotenské focení bude muset být naplánováno dříve než většina nastávajících maminek. Doporučuje se, abyste si zarezervovali focení kolem 24-28 týdne těhotenství s těmito vzácnými balíčky radosti na palubě, ne-li dříve.

Je v pořádku rezervovat si mateřské focení ve 35. týdnu?

Mnoho žen pociťuje nepohodlí během těhotenství v těhotenství. Je to proto, že se vám může hůře chodit a prostě se v tomto bodě těhotenství cítíte nepříjemně než předtím! Z toho důvodu doporučuji zarezervovat si sezení co nejdříve, abyste mohli plánovat dopředu. Nicméně, každý má jiné potřeby, pokud jde o těhotenské focení, někteří se pro to rozhodnou velmi pozdě, a tak se to scvrkává na osobní volby.

Pokud si chcete brzy naplánovat focení, ale obáváte se, že už je příliš pozdě, nebojte se. Udělat fotky pozdě je lepší, než je nedělat vůbec! Pokud to bude z nějakého důvodu těžké a znesnadní vám to chůzi, můžete zkusit najít vnitřní místo s malou nebo žádnou vzdáleností mezi pozicemi.

Je 25 týdnů příliš brzy na těhotenské focení?

Některé maminky už ukazují dost na to, aby se mohly fotit tak brzy, a některé ne. Je lepší, když máte dětskou bouli přesněji, ale pokud ji z jakéhokoli důvodu potřebujete před 35. týdnem, pak existují způsoby, jak vaše břicho vyskočit.

Můžete prohnout záda nebo pokrčit jednu nohu a to ji ještě více vymezí! Můžete také klást důraz na sebe tím, že při pózování použijete obě ruce, abyste se soustředili pouze na oblast, které si lidé obvykle všímají.

Jaký je nejlepší čas na focení v těhotenství?

Nejraději si u vás rezervuji sezení po 12 týdnech. Obvykle to navrhuji, protože tehdy většina těhotenských bříšek začíná vypadat, jako by byla připravena na miminko! Pokud to nevyjde, zkuste to raději dříve než později; zejména v podzimní sezóně — protože září až říjen může být po celý rok docela rušný

Závěr

Těhotenské focení je o zachycení neuvěřitelných změn vašeho těla, je tak důležité zachytit okamžiky života. Co je jedna věc, kterou byste měli vědět před focením těhotenských fotek? Ne vždy to bude dokonalé načasování!

Kdy máte pocit, že to pro ně mohl být skvělý čas nebo ne – někdy jsme jen mezi fázemi našeho těhotenství a nechceme žádné důkazy, které by se mohly ukázat na kameře (jako je přibírání nebo hubnutí).

Nejlepší rada, kterou bych mohla dát, by byla 30-36 týdnů jako ideální rozmezí, ale opět každá žena má jiné preference, což znamená, že zde ve skutečnosti neexistuje konkrétní odpověď.