Kdy přestat používat dětskou autosedačku? Tipy a triky

V tomto článku se dozvíte, kdy přestat používat autosedačku. AAP doporučuje držet kojence zády ke směru jízdy co nejdéle, alespoň do věku dvou let. Jakmile však vaše dítě vyroste

Po tomto okamžiku byste je měli mít na sedadle, dokud nebudou dostatečně velké a připravené pro pásy pro dospělé podle státních zákonů. Většina dětí bude potřebovat posilovače do 12 let nebo do výšky 60 až 80 palců – podle toho, co nastane dříve!

V jaké autosedačce by mělo být 40lb dítě?

Jak dítě stárne, je důležité se ujistit, že je v autosedačce správné vzhledem k jeho velikosti a hmotnosti. 40ti kilové dítě by mělo být v posilovači polohování pásu nebo posilovači s vysokými zádovými popruhy s popruhy.

Mohou používat tento typ autosedačky, dokud nebudou mít výšku alespoň 100 liber (nebo asi čtyři stopy devět palců). Dokud je vaše dítě v těchto parametrech, není žádný spěch, abyste je dostali do jiného typu zádržného systému, který nemá postroje nebo je zcela vyňal.

V případě, že byste byli zvědaví, děti, které váží méně než 20 liber, by měly stále jezdit proti směru jízdy, pokud jako první nedosáhnou limitu výšky/hmotnosti na své současné autosedačce!

Jak dlouho by děti měly používat 5bodový pás?

Odpověď: To závisí na několika faktorech. Pokud je například vaše dítě po svých druhých narozeninách stále připoutané, možná budete muset zvážit alternativní autosedačku nebo podsedák.

Pokud již nejsou zraněni při nehodě, je také možné, že jsou příliš velké pro jejich současný zádržný systém a mohou být přesunuty do zádržného systému s méně omezujícím polstrováním, které jim umožní větší volnost pohybu a také umožní dospělým, kteří často přepravují děti. větší pohodlí při používání těchto systémů díky menšímu počtu výjezdů z jejich vozidel nutných mezi jízdami.

Jedna věc, na kterou by rodiče nikdy neměli zapomínat, je, že i když byli schopni se připoutat před předškolním věkem, jakmile děti dosáhnou školního věku a starší, musí všechny zádržné prvky zůstat připoutané dítětem, jinak jim není dovoleno jezdit. .

Jaké jsou požadavky na výšku a hmotnost pro podsedák bez opěradla?

Požadavky na výšku a hmotnost pro podsedák bez opěradla se liší stát od státu. Není stanoven žádný výškový ani váhový limit, ale děti by měly mít možnost sedět v autě rovně, aniž by se hrbily.

Musí se také správně vejít do své dětské bezpečnostní sedačky s rameny nad nejnižšími otvory pro popruhy. Pro více informací o konkrétní výšce a váze kontaktujte místní kancelář DMV nebo policejní oddělení.

Jaké je nejbezpečnější podsedák pro rok 2020?

Podsedáky jsou důležitou součástí bezpečnosti dětí.

Podsedák je navržen tak, aby zvyšoval dítě ve vozidle tak, aby mohlo bezpečně sedět s bezpečnostním pásem pro dospělé. Břišní pás nemusí u menších dětí správně sedět, což by mohlo mít za následek vážné zranění nebo dokonce smrt, pokud by byl během cestování v autě používán bez podsedáku.

V určitém okamžiku mezi osmi (obvykle kolem čtyř stop devět palců na výšku) a dvanácti lety bude většina dětí příliš velká na pravidelné posilování vysokých zad, ale přesto bude potřebovat pomoc s tím, jak správně umístit všechny ramenní popruhy přes tělo, což tvoří kombinované modely. jako ten výše velmi užitečné.

V neposlední řadě je tu posilovač polohování pásu, který je navržen pro děti, které jsou příliš malé na to, aby se vešly do standardního břišního a ramenního pásu pro dospělé. Tyto posilovače pomohou připoutat vaše dítě na místo, ale neposkytují žádnou dodatečnou ochranu v případě nehody jako některé jiné modely, takže se ujistěte, že jede pouze s dospělými, když používáte jednu z těchto sedaček.

Při jaké hmotnosti může dítě přestat používat podsedák?

Podsedáky nejsou určeny pro děti, pokud se vejdou do bezpečnostního pásu. Jakmile vaše dítě zvládne pětistupňový test, doporučuje se, aby přestalo používat podsedák:

Sedí zády k sedadlu vozidla. Jeho/její kolena se pohodlně ohýbají přes jeho stehna a obě chodidla spočívají celou plochou na podlaze vozu. Ramenní pás se těsně kříží přes jeho hruď a směrem od krku (ne za ním). Břišní pás leží nízko a těsně přes jeho boky – nikdy ne na úrovni prsou!

Tuto pozici zastává během každé cesty, dokud nevyroste z některého z těchto omezení nebo nedosáhne přibližně 80 liber (což může být v pozdním věku).

Další informace o tom, kdy můžete sejmout podsedák, byste měli kontaktovat místní policejní oddělení nebo Národní úřad pro bezpečnost silničního provozu.

Můžete nechat 6leté dítě v autě?

Ne. Pokud neběžíte na pět minut do obchodu, nikdy byste neměli nechat dítě samotné v autě. Mohou se velmi rychle rozpálit a mohou se dokonce pokusit vypít vaši kávu nebo sníst balíčky smetany, zatímco na vás čekají!

Pokud je s nimi někdo starší 13 let, je to v pořádku, ale pokud ne, nečekejte déle než pět minut. Několik hodin o samotě by bylo nebezpečné i pro kojence, takže to také nepoužívejte jako ospravedlnění!