Kdy přestanete používat dětskou autosedačku? Tipy a triky

Kdy přestanete používat dětskou autosedačku? Dětské sedačky nelze používat starší než dva roky. Americká pediatrická akademie (AAP) doporučuje, aby děti zůstaly v autosedačkách proti směru jízdy až do věku dvou nebo 20 liber.

Poté by dítě mělo přejít na kabriolet orientovaný po směru jízdy se systémem popruhů do 40 liber a poté alespoň na podsedák. Jakmile vaše dítě dosáhne těchto milníků hmotnosti, je čas pořídit si novou dětskou autosedačku, pokud je stále podle požadavků na výšku (obvykle kolem 37 palců).

Ale pouze jednou se jejich nohy dotknou podlahy, když sedí ve vzpřímené poloze. Může být těžké rozhodnout se, co je nejlepší, když chcete, aby vaše dítě bylo co nejbezpečnější!

Jak změníte bezpečnostní autosedačku na autosedačku po směru jízdy?

Podívejte se do uživatelské příručky, abyste zjistili, jaký typ autosedačky máte. Existují dva typy, konvertibilní autosedačka a autosedačka pouze pro kojence. Zkontrolujte, zda vaše dítě patří do jedné nebo obou těchto kategorií, abyste mu mohli začít správně nastavovat, až bude otočené dopředu. Pokud ne, pak to pravděpodobně není pro jejich situaci vůbec relevantní!

Při rozhodování o tom, jak staré by mělo být vaše dítě, než přejde ze sedaček zády ke směru jízdy, existuje několik dobrých pokynů ohledně věku, ve kterém by mělo dítě přejít, ale nakonec víte, co je nejlepší i pro vaši rodinu!

Možná zjistíte, že jakmile dosáhnou hmotnosti 25 liber, lépe se vejdou do polohy po směru jízdy, zatímco jiné rodiny je budou držet proti směru jízdy až do 35 liber.

Jak nejprve převedete autosedačku 3 v 1 na podsedák? Je nebezpečné používat autosedačku pro více než jedno dítě?

Přestavba autosedačky Safety First: Existuje mnoho důvodů, proč chtějí rodiče přeměnit své konvertibilní autosedačky. Nejčastějším důvodem je, že se děti do určitých postav zamilují.

Pokud vaše dcera miluje myš Minnie, pak možná nebudete ochotni koupit další novou autosedačku jen proto, že přerostla svůj současný model. Svou konvertibilní autosedačku můžete snadno proměnit v posilovač tím, že si zakoupíte další základnu a použijete obě současně.

Váš posilovač by se měl používat vždy, když ve vozidle ještě není nainstalované zadní sedadlo, pokud není u konkrétních modelů nebo pokynů z jiných zdrojů, jako jsou lékaři nebo bezpečnostní experti, uvedeno jinak.

Je nebezpečné používat autosedačku pro více než jedno dítě?

Ne, není to považováno za nebezpečné. Vždy byste se měli řídit bezpečnostními pokyny, které poskytuje výrobce vaší aktuální autosedačky nebo autosedačky, a pokračujte v tom, když začnete používat další základnu ve spojení s tím, co jste již nainstalovali.

Pokud se tyto informace někdy změní, okamžitě je vezměte na vědomí a než budete pokračovat, neváhejte kontaktovat jiné zdroje, jako je například váš lékař nebo technik autosedačky.

Jediná věc, která se může lišit, by byly požadavky na hmotnost v závislosti na tom, zda je ve stejné době používán jiný velký objekt ve vzájemné blízkosti.

To by mohlo potenciálně ovlivnit, jak bezpečné zůstane vaše dítě při dlouhých cestách po hrbolatých cestách, kde mezi sedadly není mnoho místa.

Jak převést bezpečnostní 1. autosedačku na podsedák

Přeměna vaší bezpečnostní první autosedačky na podsedák je snadná. Chcete-li převést, jednoduše nastavte sedadlo do režimu s vysokým opěradlem a zacvakněte jej na místo. Jakmile to uděláte, odstraňte všechny popruhy z těla vašeho dítěte zatlačením na obě strany každé přezky.

Poté budete chtít zastrčit všechny zbývající popruhy pod nebo za vložku tak, aby vůbec nevyčnívaly – pokud by zůstaly odkryté, mohlo by to představovat nebezpečí udušení! Nakonec zajistěte všechny další kusy k sobě pomocí stahovacích pásků nebo jiných upevňovacích zařízení pro větší bezpečnost, než je umístíte do balíčků nebo kontejnerů pro účely skladování až do dalšího použití.

Nyní si můžete užívat, že můžete vzít své děti s sebou, ať jdete kamkoli, aniž byste se museli obávat, že budou nepohodlné, omezené nebo jinak ohrožené.

Jak sundáte popruhy Britax Marathon?

Až přijde čas sejmout řemínky, budete potřebovat křížový šroubovák. Dva šrouby drží na místě každý popruh, který se musí vysunout, než je lze sejmout ze samotné autosedačky.

Při odstraňování za účelem čištění se nejprve ujistěte, že byly obě strany popruhu zcela uvolněny, jinak je nelze sundat, aniž byste je přetrhli.

Pokud vaše dítě někdy uvízlo ve své autosedačce a nemohlo se dostat ven kvůli nouzové situaci, kdy bylo zachyceno samotnými popruhy, nyní by byla vhodná chvíle pro vás, stejně jako pro každého jiného dospělého, kterého se to týká. rychlý přístup v případě potřeby!

Jakmile jsou dostatečně volné (což by mělo zahrnovat pouze jednu stranu popruhu), můžete je uchopit za oba konce na každé straně popruhů a jemně je zvednout nahoru. Měly by se snadno sundat a místo toho by bylo možné nasadit novou sadu!