Kdy přejít z ohrádky na postýlku? Přečti si tohle

Kdy přejít z ohrádky na postýlku? Rozhodnutí přejít z ohrádky na dětskou postýlku je obvykle založeno na věku dítěte. Většina rodičů přechází, když je jejich dítěti kolem šesti měsíců.

Neexistují však žádná pevná pravidla a můžete se rozhodnout na základě vývoje a potřeb vlastního dítěte.

Někteří rodiče se rozhodnou držet své děti v ohrádce, dokud jim není jeden rok nebo dokonce starší. Opět je to na jednotlivých rodičích a na tom, co považují za nejlepší pro své dítě. Udržet dítě déle v ohrádce má určité výhody, jako je zvýšená pohyblivost a nezávislost.

Nakonec je na rodičích, aby rozhodli, kdy je čas přejít z ohrádky na postýlku. Neexistuje žádná správná nebo špatná odpověď, protože obě mají své výhody a nevýhody. Promluvte si s ostatními rodiči, se svým pediatrem a proveďte průzkum, abyste se rozhodli, co je pro vaše dítě nejlepší.

Jak sundáte balíček a hrajete?

Pack and plays jsou přenosné postýlky, které lze postavit kdekoli v domě, což je užitečné zejména pro rodiče, kteří žijí v malých prostorách.

Nicméně sundat balíček a hrát si vyžaduje určitou dovednost, aby se zajistilo, že nebudete náhodně přiskřípnuti při odstraňování částí konstrukce. Tyto pokyny vás provedou tím, jak sundat svůj vlastní balíček a hrát.

Nejprve se ujistěte, že všechny strany pera byly zatlačeny do sebe, takže se opět stalo plochým jako stůl, místo aby stálo vzpřímeně se čtyřmi nohami na sobě.

Dalším krokem je odstranit jednu stranu po druhé zvednutím zespodu, kde by měly být dva otvory umístěné blízko podlahy, které umožňují přístup na oba krátké konce nebo dlouhé konce, pokud jsou stejné.

Po dokončení si všimnete, že jedna strana ohrádky je nyní pryč a na všech koncích jsou odkryté otvory, které lze v případě potřeby použít k vystoupání nohou, protože je stále vyšší než většina dospělých.

Pak jednoduše zatlačte zespodu každé díry dolů, dokud se znovu nestane plochým jako stůl, a poté ji vytáhněte pro další sekci nebo zvedněte kolmo nahoru, jak jen to bude možné, kde by měly zůstat pouze dvě tyče stát vzpřímeně.

Nakonec uchopte poslední dvě tyče a ohněte je zpět, aby se složily na sebe, kde je můžete snadno odstranit odtažením od sebe bez jakéhokoli odporu, jakmile se rozlomily na polovinu, protože se staly pružnými díky svému ohnutému tvaru.

Může 2leté dítě spát v ohrádce?

Na tuto otázku neexistuje jednoznačná odpověď, protože každé dítě je jiné. Některá batolata mohou pohodlně spát v ohrádce, zatímco jiná mohou být neklidná a začít plakat.

Nakonec je na rodičích, aby rozhodli, co je pro jejich dítě nejlepší. Pokud se zdá, že batole spokojeně spí v ohrádce, není na škodu mu to nechat. Pokud však dítě začne vykazovat známky nepohodlí, může být čas přemístit je do postele.

Jedna věc, kterou je třeba mít na paměti, když se rozhodujete, zda používat ohrádku na spaní, je, že mohou představovat bezpečnostní riziko.

Ujistěte se, že každá ohrádka, kterou používáte, má všechny bezpečnostní požadavky a byla testována americkou komisí pro bezpečnost spotřebitelských výrobků. Do ohrádky nedávejte žádné lůžkoviny ani hračky, protože by mohly pro vaše dítě představovat nebezpečí udušení.

Je také důležité poznamenat, že někteří pediatři doporučují nepoužívat jesličky ke spánku, takže pokud máte obavy o jejich bezpečnost, když spí, může být nejlepší nechat je zdřímnout jinde.

Poslední věc, kterou je třeba mít na paměti, když se rozhodujete, zda používat ohrádku na spaní, je, jak dlouho plánujete nechat své batole v ní zakryté.

Ohrádky by se měly používat pouze dočasně, dokud dítě nevyroste natolik, aby začalo samostatně chodit a zkoumat své okolí, aniž by spadlo ze schodů nebo se plazilo do nebezpečných oblastí, jako jsou kuchyně, kde by se mohlo zranit o nádobí ponechané na pultu.

Může dítě spát v balení a hrát si bez matrace?

Ano, dělá to spousta rodičů. Je však důležité si uvědomit, že podložka je tu pro odpružení a pohodlí. Pokud vaše dítě již svou postýlku nebo kočárek nepoužívá, měli byste je přesunout do běžné postele s ochrannými zábranami, než se pokusíte spát na matraci velikosti pro dospělé.

To zajistí, že jsou oba v bezpečí před pády a dostatečně pohodlné, aby si při hraní uvnitř Pack N Play dobře odpočinuly.

Kromě toho, že se ve věku kolem dvou let zbavíte staré postýlky nebo kočárku, můžete své ratolesti převést z Pack N Play také tak, že odstraníte všechny hračky, které jsou k ní připojené – stejně jako při přechodu z houpačky a odrážedla. .

Tímto způsobem si vaše dítě zvykne na to, že na něj nejsou připojeny žádné rušivé prvky, a také vám to usnadní přechod, protože je potřeba sbalit méně věcí, když skončí hraní ve svém Pack N Play!

Může 9měsíční dítě spát ve smečce a hrát si?

Ano, devítiměsíční dítě může spát ve smečce a hrát si, pokud vám nevadí, že se každých pár hodin probouzí a pláče. Zjistila jsem, že moje dcera zůstane spát, jen když bude zavinutá a pak uložená přímo do postýlky nebo kočárku.

Pokud se probudí z přesunu do smečky a hry, bude pro ni velmi obtížné znovu usnout bez houpání nebo jakéhokoli jiného způsobu, jak ji předtím uspat.

Obecně však ano, mohou spát ve smečce a hrát si, ale ujistěte se, že váš pokoj je opravdu tmavý, aby věděli, kde je jejich místo v noci / před spaním!

Jak mohu učinit balíček pohodlnějším pro hraní?

Existuje několik věcí, které můžete udělat, aby vaše balení bylo pro vaše dítě pohodlnější. Jedna věc, kterou můžete udělat, je přidat podložku na matraci nebo pěnu na spodní část balení n play.

Můžete si také zakoupit vložku pack and play, která pomůže udržet vnitřek balení n play čistý. Pokud má vaše dítě tendenci se během spánku hodně pohybovat, možná budete chtít zvážit koupi batohu a hraní s vložkou do kočárku, která mu poskytne více prostoru pro pohyb.

A konečně, pokud má vaše dítě rádo vlastní přikrývku nebo polštář v posteli, můžete si tyto věci vzít s sebou a dát je do hry. Přidáním těchto dalších prvků se můžete ujistit, že vaše dítě bude mít pohodlné místo na spaní.