Kdy přejít na těhotenské oblečení? Přečti si tohle!

Kdy přejít na těhotenské oblečení? To je častá otázka, kterou si těhotné ženy kladou. V tomto článku jsme však na něj připravili odpovědi.

Nejedna novopečená maminka je překvapená, když se vrátí domů z nemocnice a zjistí, že jí oblečení už nesedí. Vysportovat těhotenské oblečení může být lákavé, ale s nákupem těhotenského oblečení byste měli počkat, až váš běžný šatník bude nepříjemně těsný.

Pokud je to možné, zkuste si po porodu jednou nebo dvakrát obléknout některý z vašich předtěhotenských outfitů, abyste věděli, jak se zvětší, než přejdete na těhotenské oblečení. Nechcete kupovat příliš mnoho věcí předem, ale později se vám vůbec nevejdou!

Jakmile vaše břicho začne růst natolik rychle, že se věci stávají nepohodlnými, pak jděte do toho a vzdejte se těch netehotenských kalhot a začněte hledat, jaké jsou možnosti těhotenského oblečení.

Můžete ukázat v 6. týdnu třetího těhotenství?

Je možné ukázat v šesti týdnech s třetím těhotenstvím. Žena však může zjistit, že to trvá déle, protože už byla těhotná – její tělo už nenabírá svaly tak rychle a už se objevují strie z ostatních těhotenství.

Záleží také na tom, kolik přiberete v každém těhotenství, které se může výrazně lišit, i když byly blízko u sebe. Váš hrbol se ukáže, když se ukáže! Ale nedělejte si tak brzy starosti s tím, že něco není na svém místě nebo je příliš malé/velké pro břicho všech ostatních. Máte spoustu času na to, abyste se vzrušili, že ve vás roste další miminko!

Kdy jste začala nosit těhotenské oblečení ve třetím těhotenství?

Těhotenské oblečení jsem začala nosit během třetího těhotenství pár měsíců poté, co jsem poprvé zjistila, že jsem těhotná.

V jaké fázi potřebujete těhotenské oblečení?

Když poprvé zjistíte, že jste těhotná, tato zpráva bude pro váš systém pravděpodobně šokem. Možná nemáte čas přemýšlet o ničem jiném, než o tom, jak udržet sebe a své dítě zdravé co nejdéle během prvních týdnů těhotenství.

Ale jakmile se věci začnou trochu více usazovat, mohlo by vás napadnout, že dojde k bodu, kdy se těhotenské oblečení stane nezbytností, už jen proto, že běžné oblečení už vám nesedí! Pokud vám to zní povědomě, pak čtěte dál – rádi bychom se podělili o pár rad, jak se na tuto změnu požadavků na šatník co nejlépe připravit.

Kdy budu potřebovat těhotenské oblečení při druhém těhotenství?

Od chvíle, kdy prostřednictvím miminka oznámíte své těhotenství, platí většina stejných pravidel pro těhotenské oblečení. Jakmile však miminko dorazí a bude odpočívat u vašich nohou v kočárku nebo postýlce (nebo možná dokonce na vás), lze s jistotou říci, že během nakupování bude třeba provést určité úpravy.

Váš nový „těhotenský šatník“ se může skládat převážně z příliš velkých košil s legínami až do pozdního druhého trimestru, kdy bude nutné znovu zmenšit velikost. Pokud v této fázi hledáte oblečení, vyzkoušejte naši nejprodávanější řadu termooblečení, která je k dispozici exkluzivně v obchodech Destination Maternity!

Jaký smysl mají těhotenské fotky?

Smyslem těhotenských fotografií je zachytit vzrušení a očekávání kolem těhotenství. Těhotenské focení mají být vlastní pohádkovou knihou vaší rodiny, zachycující milníky v historii, které budou trvat celý život. Tyto chvíle si můžete vážit po mnoho let!

Pokud se cítíte ohromeni touto myšlenkou, udělejte to krok za krokem: zaměřte se na to, co vám dělá krásu během každé fáze, než se začnete starat o cokoli jiného! Pokračujte ve čtení níže, kde najdete naše nejlepší tipy při natáčení vašeho těhotenského focení, aby vše proběhlo dokonale hladce (a případné dotazy nebo připomínky zanechte v sekci komentářů!).

Je 29 týdnů příliš brzy na těhotenské fotky?

Je přirozené, že ženy chtějí nějaké upomínky na své těhotenství, ale je 29 týdnů příliš brzy? Možná si myslíte, že fotek nebo videí s rostoucím miminkem nemůžete mít nikdy dost, ale existují případy, kdy jsou těhotenské výhonky už trochu moc.

To by záviselo na osobních preferencích klienta a úrovni pohodlí. Riziko v této fázi, pokud jde o nepohodlí, se bude u jednotlivých žen lišit.

Neměli byste se obávat, že budete „příliš daleko“, pokud je to bezpečné pro matku i dítě. – Jako vždy u fotografování je důležité se nejprve poradit s lékařem. Je normální, když doporučují počkat až po 30 týdnech, než začnete fotografovat!

Který měsíc je nejlepší pro těhotenské focení?

Těhotenské focení je skvělé pro zachycení výjimečných okamžiků. Je však důležité vybrat si nejlepší roční období, protože chcete optimální podmínky pro fotografování.

Například, pokud žijete v teplém klimatu, jako je Florida nebo Kalifornie, pak by léto bylo tím nejlepším časem na naplánování těhotenského focení! Pokud to v dané sezóně není možné kvůli pracovním rozvrhům, plánům dovolených atd., jsou obvykle dvě další období v průběhu roku, kdy by mělo natáčení probíhat hladce: jaro a podzim.

Tato období obvykle poskytují ideální počasí pro venkovní focení s relativně příjemnými teplotami (aniž by bylo příliš chladno) spolu s dostatkem přirozeného světla v závislosti na tom, kde plánujete sezení (venku/uvnitř).

I když zima nabízí také skvělé možnosti, budete chtít být připraveni na velmi reálnou možnost nepříznivého počasí (sníh/déšť) a potenciálně kratších dnů.