Kdy přejít na konvertibilní sedadlo? Průvodce pro profesionály

Kdy přejít na konvertibilní sedadlo? Pokud lze hlavičku vašeho dítěte snadno zvednout nahoru a dopředu, má dobrou kontrolu nad krčními svaly a zdá se, že ještě nedokáže nebo nechce sedět vzpřímeně.

Tento milník obvykle trvá kolem čtyř měsíců (když jsou ramena dostatečně široká), ale liší se podle dítěte. Pokud se obáváte, zda by se nemohli vystavit riziku kvůli něčemu jako plagiocefalie (ploché hlavy), počkejte do šesti měsíců.

Jak změníte polohu naklonění na Graco 4Ever?

Na autosedačce Graco Backless TurboBooster můžete změnit polohu naklonění. Opěradlo vozidla musí být pro použití ve vzpřímené, zajištěné poloze; za jízdy jej nelze nastavit. Chcete-li provést úpravy:

A) Najděte uvolňovací tlačítko umístěné v horní části sloupku opěrky hlavy a stisknutím jej otevřete nebo zavřete (ve směru nebo proti směru hodinových ručiček).

B) Jemně zatlačte na autosedačku vašeho dítěte a současně tlačte jednou rukou dopředu, dokud se obě ruce nezačnou za jeho opěradlem.

C) Posuňte autosedačku podle potřeby nahoru/dolů, abyste dosáhli požadované úrovně pohodlí.

D) Ujistěte se, že pás těsně obepíná dítě, než znovu uzavřete štěrbiny přezky pásu vložením jazýčků pásu do přezky.

Jak udělám ze svého Graco 4Ever posilovač zad?

Když vaše dítě vyroste ze systému postrojů čtyři v jednom, ale ještě není připraveno používat bezpečnostní pás, můžete z něj vytvořit posilovač vysokých zad přidáním reklamy na potah opěrky hlavy. Investujte do tohoto autodoplňku a dopřejte si klid, že vaše dítě bude v bezpečí!

Toto stylové zařízení jim umožňuje užívat si oblíbené aktivity při zachování optimálních bezpečnostních standardů. Je také velmi snadné jej vyčistit, takže rozlití není velký problém, když k němu dojde.

Přestože zde nejsou žádné držáky nápojů na tekutiny nebo svačiny, alespoň se nebudete muset bát, že by vám během přepravy něco spadlo na podlahu, protože se po použití sklopí naplocho!

Nejlepší na tom je, jak snadno je tento produkt nastavitelný. Už nikdy se nemusíte bát, že se vaše dítě bude cítit nepohodlně, protože můžete snadno změnit úroveň opěrky hlavy jeho sedadla.

Kdy by měla být autosedačka po směru jízdy?

Když má dítě více než 20 liber a méně než dva roky.

Autosedačka by nikdy neměla být umístěna v poloze čelem ke směru jízdy, pokud vaše kojenec nebo batole váží méně než 22 liber, protože to je vystavuje riziku zranění hlavy, krku a páteře během nehody.

Není to také bezpečné, protože to může mít za následek zmenšení velikosti dýchacích cest v důsledku stlačení oblasti krku při neustálém předklánění při cestování na dlouhé cesty.

Nejbezpečnějším místem pro děti, které přerostly ze svých autosedaček obrácených proti směru jízdy, je vždy zadní sedadlo, protože při jízdě v postranním vozíku nebo na přídavném sedadle spolujezdce dochází k většímu počtu zranění, které neposkytují dostatečnou ochranu proti nárazovým silám jako ty, které přicházejí s řádným používáním. připoutaný do sedadla vzadu.

Jak dlouho můžete v Graco 4Ever couvat?

Graco Nautilus 65 LX má rozsah výšky 44 až 52 palců. To znamená, že se budete moci otočit čelem k této sedačce, dokud se hlava dítěte nedotkne horní části sedadla, pokud je v tomto výškovém limitu. Pokud se hlava vašeho dítěte dotkne, je na čase je přepnout do režimu otočení dopředu!

Pokud je to možné, vždy by se mělo používat nejnižší nastavení popruhů na této autosedačce, což zajišťuje optimální bezpečnost pro děti s nižší hmotností a velikostí. Nejvyšší povolená hmotnost této autosedačky je 65 liber jednou obrácenou proti směru jízdy – ale pouze s dětmi, které jsou ve věku mezi 22 měsíci (nebo 20 liber) a 43″ vysokými nebo staršími než čtyři roky.

Tato konvertibilní autosedačka je dodávána s hmotnostním limitem 40 liber proti směru jízdy. Jakmile vaše dítě dosáhne maximálních výškových nebo hmotnostních limitů, je čas je přesunout do režimu otočeného dopředu!

Kdy můžete otočit své dítě dopředu?

Než je začnete otáčet dopředu, měl by být vašemu dítěti alespoň jeden rok. Pokud správně rostou a splňují všechny ostatní požadavky, většina dětí může tento přechod provést kolem 12 měsíců. Pamatujte, že nohy vašeho dítěte budou ještě nějakou dobu potřebovat, aby vyrostly do autosedačky!

Kdy mohu svůj Graco 4Ever otočit dopředu?

Pokud jsou vašemu dítěti alespoň dva roky, váží 40 liber a měří méně než 52 palců, můžete Graco otočit dopředu. Pokud vaše dítě spadá do těchto parametrů před svými třetími narozeninami a nesplňuje žádné z dalších kritérií, pak je v pořádku jej posunout dopředu, pokud se do dané sedačky dobře vejde.

Hmotnostní rozsah, který jsme uvedli, byste měli použít, pokud lékařský personál neposkytne žádné další informace o tom, jak dlouho bude vaše dítě potřebovat autosedačku zády ke směru jízdy, nebo máte pocit, že s růstem výšky skončilo.

Kdy vyměnit autosedačku z kojence na batole?

Vaše dítě ze své autosedačky vyroste v průměru za rok až 18 měsíců. V tuto chvíli je čas přemístit vaše dítě z bezpečnostní sedačky proti směru jízdy na sedačku po směru jízdy, kterou lze zajistit pomocí rozkrokového popruhu a pětibodového systému pásů.

To je, když musíte zvážit, zda by vaše dítě mělo zůstat v konvertibilní autosedačce nebo přejít na něco jiného, ​​jako je například posilovač. Zde je důležité nepřeskočit žádný krok, takže si je promluvme!

Konvertibilní autosedačka: Pokud jste celou dobu používali stejnou konvertibilní autosedačku, pak v tomto bodě nejsou nutné žádné změny, pokud na ni již příliš nevyrostly, což znamená, že je čas pouze na výměnu!