Kdy můžete dát dítě do kočárku bez autosedačky? Průvodce!

Kdy můžete dát dítě do kočárku bez autosedačky? Když je dítěti alespoň devět měsíců a 20 kilo. Americká pediatrická akademie (AAP) doporučuje, aby děti zůstaly otočené proti směru jízdy tak dlouho, jak je to možné, dokud nedosáhnou nejvyšší hmotnosti nebo výšky povolené výrobcem jejich autosedačky.

Pokud musíte své dítě otočit čelem ke směru jízdy, než dosáhne svého maximálního váhového limitu, mělo by to být provedeno pouze tehdy, když dokáže samo sedět vzpřímeně v sedačce, aniž by se hrbilo – obvykle kolem dvou let.

Váš lékař může doporučit, abyste ho včas obrátili, pokud existují vývojové faktory, jako je svalová dystrofie nebo rozštěp páteře, které vyžadují častou kontrolu polohy hlavy, aby se zabránilo tlaku na míšní tkáň, což by mohlo časem vést k paralýze.

Mnoho konvertibilních sedadel v dnešní době umožňuje použití proti směru jízdy až do hmotnosti 30 nebo 35 liber, ale tato nová sedadla pro batolata nemusí dobře sedět novorozencům a jsou určena pro děti, které mohou samy sedět.

Jak nainstalovat základnu autosedačky Evenflo

Základna autosedačky by měla být instalována uprostřed vašeho vozu. Dětskou autosedačku Evenflo lze také instalovat na stranu, protože má technologii click connect, kterou lze snadno připevnit a odpojit pouze jednou rukou. Jak namontujete základnu autosedačky Evenflo?

Průvodce instalací krok za krokem:

Krok první – ujistěte se, že je západka na podlahové desce přímo pod místem, kam půjdou nohy vašeho dítěte, když je v konvertibilní autosedačce nebo na podsedáku. Ujistěte se, že nad dráhou břišního pásu není žádná překážka (jako držák nápojů).

Pokud je to možné, zkuste vše před vyjmutím z krabice poskládat, aby byly všechny kusy na dosah, než začnete

Krok 2 – Pevně ​​zatlačte kolenem dolů na spodní kotvy, dokud nezapadnou na místo.

Krok tři – Protáhněte břišní pás přes určenou dráhu autosedačky a zajistěte jej pojistnou sponou nebo jednoduchou přezkou.

Nejlepší konvertibilní autosedačka

Konvertibilní autosedačky jsou nejlepší volbou pro většinu rodičů, protože vám mohou poskytnout vyšší hodnotu ve srovnání s jinými typy dětských autosedaček. Budou růst spolu s měnícími se potřebami vašeho dítěte a pokroky ve vývoji.

Získáte mnohem více možností, když si koupíte konvertibilní autosedačky místo dětských nebo předních autosedaček. Konvertibilní autosedačky jsou nejlepší volbou pro většinu rodičů, protože vám mohou poskytnout vyšší hodnotu ve srovnání s jinými typy dětských autosedaček.

Budou růst spolu s měnícími se potřebami vašeho dítěte a pokroky ve vývoji. Získáte mnohem více možností, když si koupíte konvertibilní autosedačky místo dětských nebo předních autosedaček.

Konvertibilní autosedačky jsou nejlepší volbou pro většinu rodičů, protože vám mohou poskytnout vyšší hodnotu ve srovnání s jinými typy dětských autosedaček.

Budou růst spolu s měnícími se potřebami vašeho dítěte a pokroky ve vývoji. Získáte mnohem více možností, když si koupíte konvertibilní autosedačky místo dětských nebo předních autosedaček.

Nejlepší kombinace luxusních autosedaček ke kočárku

Maclaren Volo – je menší kočárek s deštníkem, který váží jen asi 13 liber. Díky tomu se snadno přemisťujete, je to pohodlné na cestování, ale také nejlehčí luxusní autosedačka kočárku vážící méně než 200 $!

Maclaren Volo má skvělou manévrovatelnost díky otočnému přednímu kolu a vaše dítě může v kočárku ležet pro pohodlnou jízdu.

Kočárek Maclaren Mark II – je další lehký luxusní kočárek s autosedačkou, který váží pouhých 13 liber! Díky tomu je snadné se pohybovat, je to pohodlné na cestování, ale také jedna z nejlehčích možností na našem seznamu vážící méně než 200 $.

Kočárek Maclaren Mark II má skvělou manévrovatelnost díky otočnému přednímu kolu a vaše dítě může v kočárku ležet pro pohodlnou jízdu.

Je bezpečné, aby 10leté dítě jelo na předním sedadle?

Nikdy není bezpečné, aby dítě mladší 13 let jelo na předním sedadle. Síla vyvíjená na jejich tělo při nehodě může být mnohem větší než u dospělých, i když používají bezpečnostní pás.

V mnoha státech existují zákony, které vyžadují, aby děti vážící více než 40 liber používaly buď autosedačky směřující dopředu nebo podsedáky, dokud nedosáhnou výšky 57 palců (145 cm).

Autosedačky obrácené po směru jízdy by se měly používat pouze tehdy, když děti odrostly těm, které jsou otočeny proti směru jízdy, protože je to bezpečnější jak při srážce, tak po ní. Podsedáky pomáhají zajistit, aby břišní pásy správně seděly – nízko přes boky a stehna, nejen na břiše – a správně umísťují ramenní popruhy, aby neklouzaly z malých ramen.

Děti jsou bezpečnější na zadním sedadle, ale pokud je nutné je posadit dopředu, starší děti by měly vždy jezdit připoutané.

Kdy mám dát své dítě do konvertibilní autosedačky?

Co nejdříve.

Konvertibilní autosedačky jsou navrženy tak, aby přecházely s vaším rostoucím dítětem – takže je budete používat roky, místo abyste potřebovali více sedadel v jedné fázi nebo dokonce jen jedno sedadlo celkově.

A protože konvertibilní autosedačky mohou pojmout děti do 30-100 liber (a někdy i více!), je to obecně poslední typ autosedačky, kterou rodiče musí koupit, než je jejich děti úplně přerostou.

Pokud používáte nejlépe hodnocenou kombinaci kojenců a kabrioletů, jako je dětská autosedačka Graco SnugRide Click Connect 40 LX/kombinované podsedáky, do kterých se vejdou kojenci od 4 do 35 liber a batolata do výšky 50 palců, pak budou být schopen chránit své dítě až do jeho batolecích let.