Kdy může dítě sedět ve vysoké židličce? Nápady

Kdy může dítě sedět na vysoké židličce? To je otázka, kterou si většina rodičů klade, když přijde čas na krmení, takže nalezení odpovědi vám může pomoci vyhnout se frustraci.

*Dobrým způsobem, jak zjistit, zda je vaše děťátko připraveno na speciální sedadlo v době jídla, je podívat se, zda ovládá hlavu a sílu krku.

*Pokud se vám to všechno zdá jako příliš mnoho práce, podívejte se na nákup nějakých zábavných gadgetů, které se připevňují přímo na stůl! Díky těmto doplňkům je společné stolování normálnější – dokonce i příjemné – a zároveň zajišťuje, že jídlo každého zůstane tam, kde má.

Můžete dát autosedačky do pračky?

Jednoduchá odpověď na otázku zní ne, autosedačky by se nikdy neměly dávat do pračky. Pro rodiče však může být často obtížné nebo nepraktické udržovat autosedačku jejich dítěte čistou a hygienickou.

Ptají se nějací lidé, zda by mohli špinavou autosedačku umístit do myčky se vším oblečením, místo aby je museli vyndavat zvlášť? Základem je, že před vložením jakéhokoli druhu látky do pračky nebo sušičky budete muset popruhy dítěte úplně odstranit.

To zahrnuje odstranění přezek jak z velkých kusů, tak i z menších na každé straně, kde jsou loketní opěrky umístěny blízko úrovně ramen. Zatímco rozebrání některých dílů se může zdát snadné, jiné speciální nástroje, což znamená výlet do opravny dětských autosedaček.

To není jediný důvod, proč se mnoho rodičů rozhodne pro koupi nového, než se bude snažit své staré špinavé znovu vyčistit. Hledání náhradních dílů může být obtížné a mohlo by vás vést k tomu, že utratíte více peněz, než kdybyste si místo toho koupili zcela nový produkt.

Jak rozeberete kočárek Graco Jogger?

Graco Jogger je dětský kočárek s extra funkcemi. Má tři kola a dvě z nich jsou upevněna na místě, zatímco třetí je otočné pro účely řízení.

Přední kolo se zablokuje rovně, když chcete běhat, běhat nebo chodit po nerovném terénu, jako jsou štěrkové a polní cesty. Skládá se také poměrně kompaktně, takže jej v případě potřeby snadno uložíte do kufru auta.

Rám se skládá ze čtyř dílů, které je třeba před uložením rozebrat: sedlovka (tyč, která drží sedátko), zádová opěrka (polstrovaná část, která jde svisle za hlavu dítěte), zadní osa (sestava kola) a řídítka (dlouhá tyč připevněná vodorovně pod vrchlíkem).

Chcete-li tyto části odstranit, podržte kolo před sebou oběma rukama na obou stranách, zvedněte a vytáhněte. Dokončení celého procesu netrvá déle než pět minut.

Pedály jsou plastové, ale dostatečně pevné, aby se na ně mohly chytit malé nožičky, zatímco pohybují nohama tam a zpět (šlapání).

Ačkoli to není myšleno jako hračka, někteří rodiče mohou zjistit, že se kolo stane zábavnější, když na něj nalepí samolepky nebo jiné ozdoby, aby si ho děti mohly samy ozdobit, až budou jezdit.

Rodiče by měli zajistit, aby si starší děti neodlomily části kola tím, že si s nimi budou příliš hrubě hrát, i když děti mladší čtyř let nemusí být s tímto robustně stavěným zařízením ještě schopné.

Kolo je také skládací, díky čemuž je skvělé, když si ho vezmete s sebou do parku, na dovolenou nebo když přenocujete u kamaráda.

ve složeném stavu jej lze uložit do většiny kufrů a jeho malá velikost znamená, že i když váš kufr není příliš prostorný; stále bude místo pro toto kompaktní skládací kolo. Ke sundání/nasazení částí kola nepotřebujete žádné nástroje, takže se rodiče nebudou muset starat o nákup dalšího vybavení, aby se jejich dítě bavilo jízdou po městě!

Jak vyčistím autosedačku Graco?

Rodiče by se měli ujistit, že před umístěním dítěte do autosedačky otřít autosedačku. Doporučuje se, aby používali měkký hadřík a ujistili se, že z povrchu sedačky byly odstraněny všechny potraviny, nečistoty a jiné nečistoty.

Rodiče musí vědět, že používání drsných čisticích prostředků zruší jakoukoli záruku, kterou společnost Graco může mít na svůj výrobek.

Pokud dojde k rozlití látkové části autosedačky vašeho dítěte, měli byste se podívat na konkrétní pokyny k čištění v příručce, protože různé oblasti mohou na určité látky reagovat odlišně.

K čištění plastových povrchů mohou rodiče použít buď roztok teplé vody a jemného mýdla nebo běžný domácí čistič bez amoniaku, bělidel nebo abraziv.

Po úplném vyčištění těchto chemikálií se ujistěte, že vaše ratolest nepřijde do kontaktu s drsnou látkou na autosedačce.

Pokud jsou nějaké skvrny, které nemůžete odstranit, je obecně čas zavolat přímo společnosti Graco a zjistit, zda nemají nějakou radu, jak s tím zacházet.

Nebo byste mohli vzít autosedačku svého dítěte do obchodu, kde produkt prodávají (například Babies ‚R‘ Us ) a zeptat se jich na možná řešení nebo jestli vám ji mohou vyčistit hned na místě.

Pokud tyto možnosti nefungují, podívejte se na online fóra, jako jsou recenze na Amazonu, fóra plenkových špendlíků, fóra BabyGearLab atd. Mohou existovat další rodiče, kteří měli podobné problémy a dokázali najít odpovědi na vaši otázku/příspěvek.