Kdy může dítě sedět v kočárku bez autosedačky

Mnoho rodičů si klade otázku, kdy může dítě sedět v kočárku bez autosedačky. Toto je důležité téma, protože když věk a váha vašeho dítěte splní určité požadavky, budete je moci při cestování vozidlem vyndat z autosedačky.

Pokud jste tento požadavek ještě nesplnili, existují ještě další způsoby, jak se s dítětem obejít a přitom být v bezpečí.

Kdy může dítě sedět v kočárku bez autosedačky?

Při přechodu autosedačky z kočárku neexistují žádná pevně daná pravidla, protože každý rodič má své preference.

Někteří rádi čekají, až se jejich dítě samo posadí a bude mít trochu pod kontrolou hlavu, než je vyjme; jiní mohou po 6 týdnech starý postroj úplně sundat bez jakékoli podpory (protože jej používali pouze pro bezpečnost).

Nejlepší způsob je zjistit, co vám vyhovuje. Promluvte si o těchto rozhodnutích společně, aby každý pochopil, proč jedna volba nemusí fungovat, zatímco jiná funguje dobře.

Kdy lze kočárek Chicco používat bez autosedačky?

Dítě může sedět v kočárku bez autosedačky, když je starší šesti měsíců. Dítě bude muset být schopno samo držet hlavu vzpřímeně, než bude moci samo sedět v kočárku.

Můžete dát dítě do kočárku bez autosedačky?

Ne, nemůžete dát dítě do kočárku bez autosedačky. Je to nezákonné. Pokud se chystáte s dítětem na procházku nebo nakupovat do nákupního centra a používáte pouze jednu ruku, měli byste investovat do dětské autosedačky SnugRide Click Connect 30.

Tuto autosedačku lze snadno připevnit na jakýkoli druh kočárku s rámem pro pohodlí bez použití rukou, když jste venku s vaším malým dítětem.

Kdy může moje dítě sedět v kočárku obráceném čelem?

Když je vašemu dítěti kolem 12 měsíců. Můžete také počkat, až se jim přiblíží 18 měsíců, pokud jejich nohy ještě nejsou dostatečně dlouhé na sezení v kočárku.

Většina autosedaček směřujících dopředu má maximální hmotnostní limit 30 liber nebo méně. Bude tedy bezpečnější, když je budete v tomto typu autosedačky se systémem popruhů držet co nejdéle proti směru jízdy.

Jak dlouho může dítě používat kočárek Chicco Bravo?

Kočárek Chicco Bravo poroste s vaším dítětem od narození až po batolecí léta. Je vybavena nastavitelnou rukojetí pro rodiče různých výšek; velký úložný koš pod sedadlem a praktická přihrádka pro rodiče (se dvěma držáky nápojů) pro uložení všech nezbytností, jako je mobilní telefon, klíče nebo peněženka, když jste na procházkách.

Chicco Bravo Stoller je lehký, váží 19 liber, ale může mít až 50 liber. Díky hliníkovému rámu je odolný a přesto snadno manévrovatelný přes obrubníky a dolů (a dokonce i přes sklo).

V případě potřeby lze tento kočárek snadno složit do kompaktní velikosti, která se vejde do většiny kufrů auta.

Kolik váží kočárek Chicco Bravo?

Hmotnost kočárku Chicco Bravo je 23 liber.

Mohou 3měsíční děti jezdit v kočárku?

Ne, pro tříměsíční miminko není bezpečné jezdit v kočárku. Riziko zranění je vysoké, protože mohou během pohybu vypadnout, pokud se něco neočekávaně stane nebo během pohybu dojde k trhnutí, které může způsobit zranění, jako jsou modřiny a zlomeniny.

Při cestování po nerovných cestách s kočárky na běhání, narážení do předmětů, je může také zranit.

Několik kojenců dostane kinetózu v důsledku nadměrné stimulace jasnými světly ubíhajícími nepříjemnou rychlostí, což by po nějaké době mohlo vést ke zvracení, což by později způsobilo potíže se spánkem, dokud se vše znovu neuklidní.

Nikdy nenechávejte své dítě bez dozoru, když jste kočárek používali, než se postaráte o jiné věci, protože by to ohrozilo jeho bezpečnost, zejména pokud se musíte postarat o naléhavou situaci nebo něco jiného.

Jaká je věková hranice pro kočárky?

To závisí na velikosti vašeho dítěte. Můžete použít kočárek pro děti do hmotnosti 50 liber a vysoké 36 palců (o něco méně než tři stopy).

Děti mladší šesti měsíců by neměly být ponechány v kočárku samotné; musí je neustále držet dospělá osoba. Průměrná životnost kočárku je asi čtyři roky nebo déle, pokud se o něj dobře staráte.

Tento věk se liší v závislosti na tom, jak často jej používáte a kolik peněz utratíte za nákup nového příslušenství, jako jsou náhradní kola nebo příslušenství na kola, které se hodí na většinu dnešních modelů.

Jakého věku může dítě jít v kočárku Jogger?

Dítě může jít v kočárku běhat, jakmile váží alespoň 30 liber a dokáže samo držet hlavu nahoře. Mnoho rodičů se rozhodlo počkat, až bude dítě blíže šesti měsícům, ale záleží na vašich osobních preferencích.

Mnoho dětí, které pravidelně jezdí v kočárku na jogging před dosažením prvního věku, má však kvůli tomu problém s přechodem do vzpřímené sedačky.