Kdy může dítě přestat používat podsedák v New Yorku? Odpovědi!

Kdy může dítě přestat používat podsedák v NYC? Dítě může přestat používat autosedačku v New Yorku, když je buď 57 palců vysoké, nebo když váží 100 liber.

Některé děti mohou muset používat posilovač polohování pásu až do věku osmi let, zatímco jiné mohou přejít z tohoto typu zařízení dříve v závislosti na jejich specifickém fyzickém vývoji a úrovni vyspělosti. Kromě toho by rodiče měli sledovat, jak dobře se jejich děti vejdou do jakéhokoli typu autosedačky, kterou používají.

Pokud se zdá, že s polohou kojence není něco v pořádku, bylo by moudré, aby již nepokračovalo v jízdě v tomto konkrétním zádržném systému vozidla.

Zvláštní ohledy je třeba vzít také v úvahu, protože některé děti budou potřebovat další podporu kolem oblasti střední části kvůli skolióze, která ovlivní jejich páteř. Kromě toho budou některé děti trpět stavem známým jako kyfóza, který může způsobit, že se budou hrbit, což by mohlo při jízdě v autosedačce na příliš dlouhou dobu uvést jejich tělo do nezdravé polohy.

V neposlední řadě by rodiče měli také sledovat, jak moc dítě roste a zda přerůstají jakékoli autosedačky nebo podsedáky, které používají v přiměřené době, aby se nezranilo kvůli nedostatečné podpoře v oblasti střední části těla. když sedíte uvnitř těchto typů zařízení.

Jak poznám, že platnost autosedačky vypršela?

Vzhledem k tomu, že platnost autosedaček končí, je důležité vědět, kdy je třeba vyměnit tu vaši. Většina odborníků doporučuje vyměnit autosedačku každých šest let od data výroby nebo po jakékoli havárii, do které bylo vaše dítě zapojeno.

Když zkontrolujete datum spotřeby na své autosedačce, ujistěte se, že jste si také přečetli všechny pokyny a štítky uvnitř, protože někteří výrobci mají pro své produkty různá doporučení. Kromě toho, že před upgradem zkontrolujete, jak dlouho může konkrétní model vydržet, podívejte se také na tyto další faktory:

-Celkový stav autosedačky

-Jakékoli poškození přezek a popruhů, včetně roztřepení nebo zlomených stehů

-Přítomnost prasklin v plastových částech, jako je plášť a základna

-Jak dobře odpovídá aktuální velikosti a váze vašeho dítěte

Při nákupu nového hledejte tyto důležité bezpečnostní prvky:

– Dobrá podpora hlavy. Pěna pohlcující energii (pro ochranu před bočním nárazem), seřizovací prvky předních pásů, které zůstávají na místě, aniž by je bylo nutné utahovat pokaždé, když je vaše dítě používá.

U sedaček zády ke směru jízdy se ujistěte, že mezi zadním okrajem této dětské autosedačky a rameny dítěte je alespoň palec; s těmi po směru jízdy zajistí, že od horní části autosedačky k hlavě vašeho dítěte není více než dva palce.

Nejste si jisti, zda byste měli vyměnit autosedačku? Podívejte se na tento rychlý seznam faktorů:

-Pokud došlo k havárii, byť i malé, okamžitě ji vyměňte; nikdy nepoužívejte sedadla, která se stala účastníkem nehody nebo vážné nehody

-Pokud mnoho prvků nebude správně fungovat (například přezky jsou zaseknuté) nebo jsou rozbité a neopravitelné (jedna strana nezůstane připevněna), nepokoušejte se o domácí úpravy, jako je lepicí páska a super lepidlo; koupit místo něj jiný

-Nerozdávejte staré, dokud si nejste jisti, že dosáhly data expirace; některé příklady zahrnují posilovače s pětiletou očekávanou životností po výrobě a modely kabrioletů trvající šest let po datu výroby

-Pokud vaše dítě překračuje hmotnostní požadavky pro konkrétní model, je čas na upgrade. Hledejte takové s vyššími limity výšky a hmotnosti nebo přejděte na takové, které lépe sedí staršímu dítěti; nikdy nekupujte použité autosedačky, protože nevíte, jak se s nimi zacházelo, než se dostaly do vašich rukou, ani si nemůžete být jisti jejich pravostí!

Pokud si nejste jisti, zda si autosedačku ponechat déle než šest let od výroby, kontaktujte přímo výrobce, protože tyto informace by měly být k dispozici na jeho webových stránkách. Máte-li pochybnosti, vyměňte je okamžitě a neriskujte bezpečnostní problémy spojené s používáním starých modelů, jako je nesprávná instalace a nedostupnost dílů v případě potřeby.

Jak dlouho je autosedačka Graco vhodná?

Autosedačky Graco jsou dobré minimálně pět let. Americká akademie pediatrů však doporučuje, abyste svou dětskou sedačku Graco používali, dokud vaše dítě nedosáhne věku dvou nebo 40 liber.

Kromě toho Národní úřad pro bezpečnost silničního provozu doporučuje používat autosedačky obrácené proti směru jízdy až do věku 12 měsíců a hmotnosti 20 liber. Bezpečnost můžete zajistit pravidelnými kontrolami dětských sedaček, pokud byly účastníky nehody.

Pokud utrpělo poškození při havárii, znovu jej nepoužívejte, protože by nebylo bezpečné, i když se stále může zdát, že na něm nejsou žádné viditelné známky poškození. Většina dětských autosedaček Graco přichází s více možnostmi popruhů, které umožňují rodičům udržet své děti během přepravy v bezpečí a zároveň jim umožňují být déle v menší a pohodlnější poloze.