Kdy může dítě jít v kočárku bez autosedačky? Nápady

Kdy může jet dítě v kočárku bez autosedačky? Dítě může jet v kočárku bez autosedačky, když je mu alespoň jeden rok.

Rodiče mají také možnost počkat, až jejich děti váží více než 20 liber nebo jsou méně než 30 palců vysoké, než začnou samostatně používat kočárky bez připevněné autosedačky.

Záleží na rodičích i pediatrech, kdy přijde na to, co je pro dítě nejlepší, takže se jich určitě zeptejte, pokud máte nějaké obavy, zda je vaše dítě v bezpečí při jízdě v kočárku samotném bez dětské autosedačky.

Kdy může dítě jezdit v kočárku bez autosedačky?

Když jsou dítěti alespoň čtyři měsíce a váží více než 20 liber. V tomto okamžiku bude dítě obvykle připraveno se samo posadit na delší dobu s minimální podporou od vás nebo jiného pečovatele.

Chcete-li ochránit vaše dítě, když sedí v kočárku, doporučuje se nepoužívat autosedačku, dokud dítě nedosáhne věku dvou let.

I když některé studie naznačují, že u dětí, které během cestování jezdí v konvertibilních sedadlech, se mohou později vyvinout problémy s kyčlemi kvůli problémům s polohováním, tyto obavy neznamenají, že byste měli hned spěchat a koupit novou autosedačku speciálně vyrobenou pro kojence.

Tato informace jednoduše znamená, že se musíte ujistit, že pokud se rozhodnete pro své dítě použít dětskou autosedačku, činíte tak se správnou základnou autosedačky.

Jsou na Filipínách vyžadovány autosedačky?

Naštěstí autosedačky nejsou na Filipínách povinné. To je skvělá zpráva pro mou ženu a mě, protože s naším synem cestujeme docela dost po tuzemsku letadlem nebo taxíkem.

Mnohokrát jsme jeli na ostrov Boracay, kde nám seděl na klíně během hodinového letu nad otevřenými vodami bez použití bezpečnostních pásů!

To znamená, že rodiče by měli při rozhodování, zda je bezpečné vzít své dítě s sebou během jakéhokoli způsobu přepravy, který je znepokojuje, uvážlivě.

Pokud vám vaše nitro říká, že něco může být nebezpečné, pak tuto šanci neberte navzdory tomu, co by vám ostatní mohli říct o tom, že je to v rámci země povoleno nebo legální. Vždy musí jít především o bezpečnost, i když to v dobách, jako jsou tyto situace, znamená snížení pohodlí.

Jak by měl novorozenec sedět v autosedačce?

Novorozenec by měl být umístěn v autosedačce se zajištěným bezpečnostním popruhem. Ruce, nohy a hlava dítěte by se měly vejít do stran autosedačky.

Novorozenci mají dlouhé nohy, takže to není vždy možné – ale i tak je z bezpečnostních důvodů nejlepší snažit se co nejvíce.

Jaký typ autosedačky je nejlepší pro novorozence?

Novorozenci mají velmi křehká těla, proto je potřeba je vždy řádně zajistit autosedačkou. Nejdůležitější věcí u nejlepších dětských autosedaček je, že odpovídají věku a velikosti vašeho dítěte.

Když kupujete autosedačku pouze pro kojence, podívejte se, kolik kilogramů maximální hmotnosti autosedačka pojme a jaký výškový rozsah je podporován opěrkou hlavy.

Sedačky pouze pro kojence obvykle podporují děti až do délky 22 liber nebo 30 palců, což je přibližně šest měsíců. Také se ujistěte, že zadní část vašeho dětského nosítka má dva polštáře místo jednoho silného polštáře, protože novorozenci ještě nemají krky, aby poskytovali extra ochranu proti zraněním při těžkých srážkách.

Pokud hledáte autosedačku, která pojme dítě od narození až do délky 30 liber nebo 40 palců, poohlédněte se po autosedačce pro kojence a batolata.

Tyto sedačky jsou také známé jako tři v jednom, protože začínají v poloze zády ke směru jízdy, která je nejbezpečnější, a poté, co vaše dítě dosáhne jednoho roku věku, kdy se jeho krční svaly vyvinou natolik, že při srážkách zvládnou větší sílu, se otočí směrem dopředu.

Jak přeměníte autosedačku Graco 4ever?

Autosedačky Graco jsou pro děti jedny z nejbezpečnějších, ale jakmile z nich vyrostete, může být těžké se jich zbavit. Namísto toho, abyste ho jen tak vyhodili nebo darovali, proč nenajdete způsob, jak přeměnit vaše Graco na něco, co vydrží déle než jeho původní účel?

Postup:

* Proveďte měření

* Odstraňte všechny látky a vycpávky

* Přebytečný plast odřízněte elektrickou pilou

* Obruste hrany, aby za nimi nezůstaly žádné ostré body

* Zadní část krytu z pevného materiálu, jako je námořní vinyl nebo nylonová tkanina – Před řezáním popruhů pečlivě změřte základnu sedadla – Při používání elektrického nářadí si podle potřeby nasaďte ochranné brýle a rukavice.

Nechceš se nechat chytit o ty čepele!

  • Pokud nemáte motorovou pilu, použijte ostré nůžky a řežte rovné čáry.
  • Používejte zipy bez zubů na obou stranách, aby bylo snazší je přišít na místo.
  • Jakmile bude vše přišito na místo, vraťte nově polstrovanou základnu sedadla zpět do rámu Graco!

Přidejte polstrování po všech stranách oblasti opěrky hlavy pro větší bezpečnost

* Před řezáním popruhů pečlivě změřte okolí základny sedadla

* Při používání elektrického nářadí si podle potřeby nasaďte ochranné brýle a rukavice

* Pokud nepoužíváte elektrickou pilu, řežte rovné linie

* Jakmile je vše přišito na místo, zkuste vložit nově polstrovanou základnu sedadla zpět do rámu Graco!