Kdy může dítě jít do ohrádky? Průvodce

Kdy může jít dítě do ohrádky? Většina dětí může začít používat ohrádku přibližně od šesti měsíců.

Předtím si možná budou moci sednout a válet se, ale nebudou schopni vstát ani vylézt.

Pokud máte obzvláště aktivní dítě, možná budete chtít s použitím ohrádky počkat, až bude trochu starší.

Pokud používáte ohrádku ke spánku vašeho dítěte, je důležité zajistit, aby byla ohrádka v bezpečném a pohodlném prostředí.

Nejlepší místo pro ohrádku je ve vaší ložnici, abyste na své miminko mohli během spánku dohlížet. Také byste se měli vyvarovat umístění ohrádky blízko oken nebo na přímé sluneční světlo.

Pokud máte nějaké obavy ohledně používání ohrádky, poraďte se se svým lékařem nebo pediatrem. Mohou vám poradit, zda je ohrádka vhodná pro vaše dítě a jak ji bezpečně používat.

Jak složíte čtverec ohrádky?

Je to vlastně docela jednoduché. Postupujte podle těchto kroků a budete to mít za chvíli hotové.

Nejprve najděte všechny stejně dlouhé tyče. Měly by být čtyři. Dále vezměte dvě tyče a spojte je uprostřed pomocí plastových spojek. Opakujte tento krok se zbývajícími dvěma tyčemi.

Nyní byste měli mít dvě poloviny čtvercové ohrádky. Pro sestavení jednoduše vložte části tyče do odpovídajících otvorů na každé polovině, dokud nezaklapnou na místo. A je to! Vaše ohrádka je nyní připravena k použití.

Přidání podložky do ohrádky je volitelné, ale pokud to chcete udělat, jednoduše ji před přidáním hraček nebo jiných předmětů jednoduše rozložte dovnitř. To pomůže udržet věci čisté a poskytne vašemu dítěti měkký povrch, na kterém si může hrát.

Jak si složíte batoh a hrajete na bassinet?

Existuje několik věcí, které musíte udělat, abyste si postavili batoh a mohli hrát na bassinet. Nejprve musíte najít rovný povrch, na který postavíte korbičku.

Jakmile najdete rovný povrch, musíte korbičku otevřít a postavit ji podle přiložených pokynů. Jakmile je korbička postavena, můžete do ní začít dávat své dítě.

Ujistěte se, že dodržujete všechny bezpečnostní pokyny dodané s korbičkou, aby bylo vaše dítě v bezpečí. Pokud používáte pack ‚n play jako cestovní postýlku pro vaše kojence nebo batole.

Kromě přenositelnosti a snadného nastavení je třeba zvážit několik skvělých funkcí. Možná budete chtít hledat balíček ‚n play, který má:

• Přebalovací stanice: Pokud používáte svůj balíček ‚n play jako cestovní postýlku, možná budete chtít zvážit takovou, která je dodávána s přebalovací stanicí. To může být skvělý způsob, jak ušetřit místo při cestování.

• Úložné kapsy: Některé hračky jsou dodávány s úložnými kapsami, které mohou být skvělé pro uložení plen, ubrousků a dalších nezbytných věcí.

• Kočárek: Mnoho pack ‚n play je dodáváno s nástavcem na kočárek, který lze použít pro zdřímnutí nebo přespání.

• Baldachýn: Některé balíčky jsou dodávány s baldachýnem, který může poskytnout stín a ochranu před sluncem.

Po zvážení těchto funkcí si můžete vybrat ten nejlepší balíček ‚n play pro vaše potřeby.

Proč se můj balíček neuzavře?

Existuje několik důvodů, proč se váš balíček n play nemusí správně zavírat. Nejčastějším důvodem je, že boční lišty nejsou zajištěny na místě.

Chcete-li to vyřešit, ujistěte se, že jsou boční lišty zcela vysunuté a zajištěné na místě. Dalším důvodem může být, že spodní část není zcela zajištěna. V takovém případě zkuste spodní část několikrát odjistit a znovu zaklapnout, abyste se ujistili, že je v bezpečí.

Nakonec, pokud jsou nějaké volné části nebo kusy, ujistěte se, že je utáhnete tak, aby vše přiléhalo.

Pokud jste vyzkoušeli všechny tyto věci a váš balíček n play se stále nezavře, pak je čas zavolat zákaznický servis o pomoc. Budou s vámi moci problém vyřešit a určit, zda se jedná o větší problém.

Ve většině případů se však jedná o malý problém, který lze snadno opravit. Tak se moc nestresujte – za chvíli to vyřešíte!

Máte balíček n play, který nejde zavřít? Jaké tipy pro odstraňování problémů byste přidali? Dejte nám vědět v komentářích níže!

Jak uzamknete balíček pro hraní na místě?

Pokud používáte pack n play doma, můžete jej uzamknout na místě pomocí popruhů na nábytek. Budete potřebovat dva popruhy na každou stranu pack n play a najdete je ve většině železářství.

Jednoduše omotejte popruh kolem kusu nábytku a zajistěte jej přezkou. Opakujte na druhé straně a váš balíček n play bude uzamčen na místě!

Pokud cestujete s pack n play, existují speciální cestovní zámky, které můžete použít. Tyto zámky se připevňují k nohám batohu a brání jeho složení, když jej používáte. Cestovní zámky jsou nutností, pokud si berete batoh na dovolenou!

Jak sestavíte Eddie Bauer Pack N Play?

Chcete-li sestavit Eddie Bauer Pack N Play, nejprve najděte všechny díly. Rám bude dodáván ve dvou částech, které do sebe zapadají jako puzzle.

Látková část dětského hřiště bude také dodávána ve dvou kusech. Jakmile najdete všechny díly, začněte připevněním rámu k sobě. Dále vezměte látkovou část hřiště a přehoďte ji přes rám.

Ujistěte se, že je látka napnutá a nemá žádné záhyby nebo záhyby. Nakonec látku připevněte k rámu pomocí dodaných spon nebo stahovacích pásků. Váš Eddie Bauer Pack N Play je nyní sestaven a připraven k použití! Podívejte se na související články jako kolik stojí dětská ohrádka a jak přeměnit ohrádku na postel.