Kdy může dítě jít do běžeckého kočárku? Nápady

Kdy může dítě chodit v běžeckém kočárku? V tomto článku prozkoumáme některé z nejdůležitějších úvah, které je třeba provést před vložením dítěte do kočárku.

Běžecké kočárky jsou skvělý způsob přepravy kojenců, jak rostou. Dokud je vaše dítě schopné držet hlavu vzpřímeně, je v pořádku používat kočárek s ním uvnitř! Může být dobré dát něco na obě strany, aby pokud vaše dítě natáhlo ruku, nic nezrazilo a nezranilo se.

Před rychlou nebo rychlou zatáčkou se také ujistěte, že máte přes něj bezpečný popruh.

Jakmile dosáhne tohoto věku, pak zde jsou některé oblíbené možnosti Joggeru: Expedice Baby Trend Double Jogger Kromě toho existují také běžecké běžecké trenažéry, které by fungovaly dobře, ale nebyly by schopné udržet tolik váhy.

Tipy, které byste měli vědět před koupí kočárku Duoglider

Ujistěte se, že kočárek má postroj, který udrží vaše dítě bezpečně na místě. Před zakoupením byste se měli ujistit o dodržování všech bezpečnostních doporučení a dávat si pozor na vše, co tyto normy nesplňuje.

– Hledejte modely s robustními koly a vyhýbejte se modelům s plastovými nebo gumovými pneumatikami, protože obvykle neposkytují skvělou trakci na žádném povrchu, včetně zpevněných komunikací. Ujistěte se, že jsou kola dostatečně velká, aby se vaše dítě mohlo pohybovat normálním tempem.

– Podívejte se na modely se slunečními stříškami, které zakrývají jak hlavy dětí, tak okna z peekaboo, aby mohly vidět své okolí, aniž by byly nepřímým světlem. To je zvláště důležité, pokud žijete někde, kde se počasí může v různých obdobích roku drasticky lišit!

– Hledejte jakékoli „extra“ funkce, jako jsou nastavitelná řídítka a tlumiče na nápravách kol, což pomůže učinit tento kočárek pohodlnějším pro rodiče i děti!

– Vyberte si něco trvanlivého, protože tyto kočárky se po celou dobu životnosti docela opotřebovávají – mělo by vydržet přes dvě děti nebo dokonce tři, pokud máte štěstí.

– Zvažte hmotnost každého sedadla a kolik pojme. Na trhu je několik opravdu lehkých duogliderů, které unesou dítě v jednom košíku, ale pokud máte dvě batolata nebo více, je dobré se poohlédnout po něčem trochu těžším, aby se to při používání staršími dětmi nerozbilo !

– Odolný kovový rám je důležitý, protože tento kočárek se během své životnosti docela opotřebovává – měl by vydržet dvě děti nebo dokonce tři, pokud máte štěstí.

Jak složit dvojitý běžecký kočárek Baby Trend

Dvojitý běžecký kočárek Baby Trend je perfektní volbou pro rodiče, kteří chtějí cvičit a tlačit svého malého nebo dostat své dítě na procházku. Toto video ukazuje, jak tento skvělý produkt složit, aby byl připraven k uložení, když se nepoužívá.

Krok 1. Zamkněte obě přední kola a zatáhněte obě strany rámu dolů tak, aby spočívaly naplocho na palubě.

Krok 2. Přidržujte obě řídítka a tlačte je spolu s nohama, dokud nezapadnou na místo pod úhlem 45 stupňů – před pokračováním se ujistěte, že jsou všechny čtyři rohy zarovnány.

Krok 3. Stiskněte a podržte uvolňovací tlačítko na horní části jednoho řídítka (ujistěte se, že dáváte pozor na další předměty v okolí), poté pevně stiskněte/zatlačte na druhé řídítko, abyste jej uvolnili ze zamčené polohy.

Krok 4. Nyní oběma rukama na jedné straně rámu zvedněte a odtáhněte, dokud se tato strana zcela nezbaví paluby – během toho se ujistěte, že vaše noha není v kontaktu s žádným předním kolem, aby nemůže otočit.

Krok 5. Tento postup opakujte pro opačnou stranu zvednutím/vytažením směrem ven, než uvolníte cokoli jiného (pokud v tomto bodě potřebujete upravit nebo přemístit jakákoli kola).

Krok 6. Pevně ​​zatlačte dolů na oba konce nyní odemčeného rámu a vytvořte tvar „X“. Ujistěte se, že je na každém konci dostatek místa, aby při tlačení k sobě nenarážely na nic poblíž, jako jsou schodiště atd.

Rám zacvakne na místo a kočárek by měl být zajištěný. Pokud si nejste jisti, že je uzamčeno, zkuste znovu zatlačit na konec, abyste se ujistili, že mezi konci rámu není mezera (pokud ano, postup opakujte).

Možná budete muset také upravit kola, abyste zlepšili stabilitu; zvedněte je otáčením stupačky na boku každého kola směrem nahoru, dokud se již nedotýkají země – nyní pevně zatlačte na oba přední kolíky současně a současně zatáhněte za držadla, dokud nedosáhnou plného vysunutí.

To může vyžadovat určitou sílu, ale je to nutné z bezpečnostních důvodů. Při uvolňování z této polohy buďte opatrní, protože pokud se jedno nebo více kol stále dotýká vozovky, může dojít k odrazu.

Spoléhat se při řízení pouze na jednu řídítka se nedoporučuje, protože některé manévry jsou obtížnější. Buďte opatrní při nakládání cestujících na sedadlo a mimo něj; kvůli blízkosti by se váš prst mohl zachytit mezi sedadly nebo tyčemi.

Poznámka:

Nedovolte žádným dětským cestujícím, aby se postavili na rám při pohybu z místa na místo. Pokud při náhlém zastavení nebo otočení spadnou, může dojít ke zranění – vždy se držte rukojetí kočárku, dokud si nebudete jisti, že se všechny nohy znovu dotýkají země, než uvolníte přilnavost.

Pokud se děti již postavily, použijte obě ruce na obou stranách nohou a veďte je zpět dolů do sedící polohy s jednou nohou pevně zasazenou na každé opěrce nohou (dbejte na to, aby se prsty nedotýkaly rámů). Opakujte postup, dokud nebudou všichni cestující

Jak složit kočárek:

Krok 1. Položte kočárek naplocho na kola (nebo šikmo, jde-li o tříkolový model) tak, aby řídítka směřovala k vám. Zkřížte ruce přes sebe a poté je položte před sedadlo/dětský nosič – levá ruka by se měla držet na pravé straně tohoto koše a naopak.

Krok 2. Zvedněte tak vysoko, jak můžete, přičemž držte obě držadla a sklopte dolů, dokud nebudou vzájemně v jedné úrovni. Ujistěte se, že máte oba koše zarovnané, aby nic nevypadlo!

Krok 3. Před uložením do skříně nebo kufru auta sundejte všechna prodloužení nohou nebo odnímatelné části.