Kdy je potřeba začít nosit těhotenské oblečení? Průvodce

Kdy je potřeba začít nosit těhotenské oblečení? Žádné magické číslo neexistuje. Když začnete nosit těhotenské oblečení, záleží na tom, jak se vám zvětší boule a zda vám roste nebo neroste i kolem boků.

Čím více křivek, tím dříve přijdou! Těhotenské oblečení může být drahé, takže mnoho žen čeká, až jim běžné kalhoty už nebudou sedět, než investují do nových.

To nemusí být nutně dobrý nápad, protože není nic horšího, než mít opotřebované „běžné“ oblečení, které by mohlo vést k nepříjemným situacím v práci.

Pokud potřebujete pomoc s velikostí, podívejte se online, kde najdete návrhy, jakou velikost koupit na základě velikosti vašich předtěhotenských kalhot.

Další skvělá rada, kterou jsem dostal, byla, že pokud si koupíte jedny nebo dva páry těhotenských kalhot, které perfektně padnou, je mnohem snazší se vrátit a získat správnou velikost, když je budete potřebovat.

Jak mohu vypadat stylově během těhotenství?

– Noste vysoké podpatky s klíny nebo platformami, abyste zvýšili výšku a vytvořili prodlouženou linii nohou.

-Podprsenka bez ramínek ňadra spíše vytáhne, než aby je zploštila, takže pod upnutými topy a šaty budete snáze prezentovat svou nejlepší tvář.

-Vybírat oblečení, které volně sedí kolem pasu, je chytré, protože se nebude nepříjemně zařezávat do dělohy (která se zvyšuje s postupem těhotenství).

-Volné látky, jako jsou hedvábné žerzeje, se budete cítit skvěle, i když už nezbývá mnoho místa pro vaše zvětšující se bříško.

-Najděte těhotenské kalhotky, které jsou dobře vyrobené, aby vydržely po celých devět měsíců těhotenství – ale přesto vypadají stylově! Podívejte se na džíny bez knoflíků na jedné straně – tyto druhy kalhot jsou tak univerzální, že je budete nosit dlouho po narození dítěte.

Mimochodem, těhotenské džíny nejsou jen pro těhotné – jsou skvělé, pokud máte top, který vám stahuje kolem břicha!

Co by měla nosit těhotná žena v zimě?

– Noste dlouhé kabáty, šály a jiné volné oděvy.

– Používejte vlněné oblečení, které udržuje tělo v teple. – Vybírejte tmavé oblečení před bílým. Snadno na nich není vidět nečistota, takže se snáze čistí po náročném dni stráveném s dítětem v zimní sezóně.

-Vybírejte boty, které pokrývají všechna vaše chodidla alespoň do poloviny délky nohou, aby bylo možné teplo uvnitř. Tenisky jsou pro tento účel dobré, ale vyhněte se podpatkům, jinak by pro vás mohlo být obtížné rychle chodit po zledovatělých cestách!

Co si vzít na zimní těhotenské focení

Plánování zimních těhotenských fotek může být složité. Budete se chtít oblékat do tepla na místě, kde se fotíte, ale také potřebujete něco, co vypadá dobře před fotoaparátem! Co bych si měl vzít na sebe? Zde je můj seznam:

Teplá bunda nebo kabát (zachladí se) -lehká šála -kardigan na knoflíky -lichotivá kombinace svetru/mikiny (miluji tento od Target & H&M!). Punčochové kalhoty a dupačky (bez podpatků prosím).

Kolem hlavy se vám omotá teplá čepice jako kulich nebo nekonečný šátek. Středně těžký kabátek je také skvělý, pokud venku nefouká! Pokud tam, kde žijete, zažívá sníh, vezměte si s sebou i boty! Jo a rukavice!

Těhotenské legíny (miluji tyhle od Target) -kombinovaný oversized svetr/mikina (H&M je moje oblíbená nabídka těhotenského oblečení!) -botičky na malém podpatku nebo ploché, pokud venku moc nefouká.

Někdy se boty hodí do sněhu lépe než boty na podpatku, takže si vezměte oboje a uvidíte, co tam, kde žijete, funguje nejlépe! Široké kalhoty jako tento pár, které jsem našel v H&M, by byly také skvělé & mějte nohy pěkně v teple.

Silné ponožky by také mohly dobře fungovat pod džíny se širokými nohavicemi nebo dokonce tepláky, které v kombinaci s botami vypadají roztomile. Pokud se vám budou zdát příliš ležérní, noste pod ně černé punčochové kalhoty. Lehká bunda nebo mikina s kapucí.

Balzám na rty, kožešinová klíčenka, prostě roztomilý doplněk, který v případě potřeby snadno najdete v tašce a nezabere téměř žádné místo! Nějaká barva na rty nebo lesk, když líbá spáleninu z toho, že je tolik venku (moje oblíbená je tato od Sephory).

Lotion, protože vaše pokožka bude TAK suchá, věřte mi v tom!! I když jsem byla vždy docela dobrá v každodenním zvlhčování pokožky, těhotenství mi vysušilo obličej jako nikdy předtím!

Vaše rty & tváře budou popraskané a červené, takže budete určitě potřebovat balzám na rty! -sluneční brýle, protože jasné zimní slunce štípe do očí, když se odráží od sněhu & led.

Chrániče uší nebo čepice s klapkami na uši, miluji tyto čepice od Target, které se skládají do kapsy. Perfektní na to, abych ho měl celou zimu v tašce pro případ, že by se v noci po bruslení ochladilo (a také perfektní, když půjdeme později tento měsíc na tubing!).

Vypadají hřejivě, ale nepůsobí ve mně, jako bych měl na hlavě meloun, což je vždy plus!

Kolik průměrná těhotná žena utratí za těhotenské oblečení?

Těhotenství je jedním z nejkrásnějších okamžiků v životě ženy a je třeba si ho vážit. Spolu se všemi radostmi, které těhotenství přináší, však přicházejí i další výdaje.

Náklady na lékařskou péči během této doby mohou výrazně vzrůst a můžete zjistit, že utrácíte více než obvykle za návštěvy lékaře, testy a ultrazvuky.

Kromě toho je těhotenské oblečení dodatečným nákladem, mnoho žen neočekává, že zaplatí, když otěhotní, ale jakmile se na vašem miminku začne objevovat boule. Rychle zjistíte, jak drahé mohou být nové oblečení pro každou fázi vašeho těhotenství!