Kdy je moje dítě příliš velké na autosedačku? Přečti si tohle

Kdy je moje dítě příliš velké na dětskou autosedačku? Tato otázka vás možná napadá, pokud čekáte nového prcka nebo jste ho právě přivítali na světě.

Mnoho lidí si klade otázku, kdy jejich dítě přerostlo z kojeneckého nosítka a potřebuje přejít na něco jiného. Existuje několik velmi jednoduchých pokynů, které je třeba dodržovat a které vám mohou tento přechod usnadnit!

Podívejte se níže na naši infografiku pro další podrobnosti:

– Vaše dítě váží 20 liber a je staré alespoň jeden rok

– Vaše dítě přerostlo výškový nebo váhový limit pro jeho autosedačku.

– Můžete snadno přepnout z polohy po směru jízdy do polohy proti směru jízdy bez pomoci – Skvělé! To znamená, že jste připraveni přejít na konvertibilní autosedačku.

– Brzy dorazí nový malý, ale nebojte se; máme několik skvělých možností, které jsou ideální pro kojence všech věkových kategorií! Jednoduše přejděte na tuto stránku a dozvíte se více o naší rozsáhlé řadě produktů.

Musíte se ujistit, že je kompatibilní s mým kočárkem?

Ano! Budete potřebovat autosedačku, která má vlastní základnu, pokud ji chcete jako hlavní cestovní systém vašeho dítěte. Jinak jsou určeny pro rychlou montáž a demontáž bez podstavce.

Pokud je to to, co hledáte, pak si pamatujte, že v letadle nejsou v bezpečí, pokud jejich výrobce neřekne jinak! Zvažte také získání alespoň jedné další základny pro pohodlí při cestování po městě nebo mimo stát/země.

Konvertibilní sedadla se obvykle dodávají se základnami, ale ne všechna to dělají, mějte to na paměti před rozhodnutím o nákupu, protože některá jsou speciálně vyrobena pouze pro cestování letadlem.

Měli byste se také ujistit, že je kompatibilní s vaším kočárkem, a zvážit pořízení alespoň jedné základny navíc, pokud plánujete přesouvat sedačku mezi auty při cestování po městě, státě/venkově nebo s přáteli/rodinou.

Jak si vyberu konvertibilní autosedačku?

Konvertibilní autosedačky jsou skvělou volbou, protože mohou růst s vaším dítětem. Nemusíte kupovat různé druhy autosedaček pro miminko a batole, takže tímto způsobem ušetříte! Ale jak si takový vybrat?

Při výběru konvertibilního sedadla je třeba zvážit mnoho věcí: limity výšky/hmotnosti, typ systému popruhů (pokud existuje), zda má nebo nemá možnost režimu booster, mimo jiné specifické vlastnosti.

Pokud je to možné, před konečným rozhodnutím o koupi některé modely vyzkoušejte – každá rodina je jedinečná svými potřebami a preferencemi!

Chcete-li najít tu správnou konvertibilní autosedačku, která vyhovuje vašemu životnímu stylu, mějte na paměti tyto faktory: do jakého typu vozidla ji nasadím, jaké jsou limity výšky/hmotnosti mého dítěte, potřebuji sedačku, kterou lze použít s postrojem nebo bez?

Jaká je nejbezpečnější konvertibilní autosedačka 2021?

Konvertibilní autosedačky jsou nejlepší volbou pro rodiče, kteří chtějí udržet své děti v bezpečí při cestování ve vozidle. Tyto typy autosedaček lze používat od dětství, dokud vaše dítě nedosáhne hmotnosti 60 liber, takže je hodně využijete před dalším nákupem nebo přechodem na modely podsedáků.

Kabriolety mají nastavitelné pásy, což znamená, že rostou s vaším dítětem a poskytují vynikající podporu při nehodách. Po znalosti těchto informací je snadné pochopit, proč jsou konvertibilní autosedačky bezpečnější než tradiční dětské autosedačky, které chrání pouze jednu polohu na těle – proti směru jízdy!

Kde si mám koupit kabriolet?

Nejbezpečnějším způsobem, jak najít optimální produkt, je čtení recenzí online. Podívejte se na Amazon, kde lidé zanechávají své názory na produkty, které si zakoupili. Toto je skvělé místo, kde můžete začít s hledáním, protože jejich recenze jsou podrobné a důkladné, takže máte všechny informace, které potřebujete, na dosah ruky!

Měli byste se také podívat na videa na YouTube, abyste získali další informace o tom, co si o každém produktu myslí ostatní. Jakmile najdete možnost, která získala vysoké hodnocení na různých platformách pro hodnocení, bude to o krok blíže k nákupu něčeho bezpečného pro použití vašeho dítěte v jakémkoli vozidle!

Konvertibilní autosedačky jsou nejbezpečnější, pokud jde o bezpečnostní prvky – nastavitelné popruhy zajišťují podporu při nehodách a zároveň jsou dostatečně pohodlné pro záda rodičů díky jejich schopnosti růst s dětmi od dětství až do hmotnosti 60 liber! Kabriolety nabízejí vynikající ochranu oproti dětským autosedačkám, které podporují pouze jednu polohu, a měli byste si o nich přečíst online, abyste našli tu nejbezpečnější volbu.

Dodává se Doona s vložkou pro kojence?

Ano, Doona je dodávána s kojeneckou vložkou. Vložka se používá, když vaše dítě váží pět až deset liber.

Doona obsahuje bezpečnostní pás a kojeneckou vložku pro novorozence, kteří v této fázi svého vývoje potřebují zvláštní ochranu.

Když používáte bezpečnostní pás samostatně, funguje dobře, dokud miminka neváží asi 15–20 liber (asi šest měsíců věku), což znamená, že většina kojenců bude schopna používat autosedačku jen asi čtyři nebo pět měsíců, než budou mít přeroste jeho kapacitu.

Jakmile však rodiče přidají další vrstvu vycpávky, kterou poskytuje přiložená kojenecká vložka, mohou děti vážící od pěti do deseti liber zůstat bezpečně zachumlané v bezpečných sedadlech a přitom být stále drženy v ochranné skořepině Doony.