Kdy děti vycházejí z autosedaček? Nápady

Kdy vylézají děti z dětských autosedaček? Děti vycházejí z dětských autosedaček již ve dvou měsících, ale to se nedoporučuje. Americká akademie pediatrů doporučuje rodičům, aby své děti drželi v dětské bezpečnostní sedačce obrácené proti směru jízdy, dokud jim nebude alespoň jeden rok nebo do 20 liber a 29 palců vysoké.

To znamená, že novorozenci by měli být drženi v poloze zády ke směru jízdy po delší dobu než starší batolata a kojenci, kteří mohou po překonání těchto milníků sedět dopředu.

Máte-li další otázky ohledně toho, kdy vaše dítě vyroste dostatečně velké, aby mohlo nasednout do dalšího typu autosedačky, pak vám doporučujeme, abyste se před provedením jakýchkoli změn nejprve poradili se svým pediatrem.

Stane se autosedačka Britax posilovačem? Nebo je to dva v jednom?

Autosedačka Britax má hmotnostní limit 65 liber. Navíc může být použit jako booster od 40 do 120 lb. To znamená, že nebudete muset kupovat více sedadel pro vaše dítě!

Pro rodiny s více než jedním vozidlem nebo děti, které často sdílejí auto, je to obrovská úspora peněz a zvýšení pohodlí.

Autosedačka Britax Frontier G-fix Booster Seat jde nad rámec povinností, pokud jde o ochranu vašich dětí během přepravy.

Design s vysokými zády nabízí maximální podporu až do věku 12 let, takže i starší děti se budou cítit bezpečně při jízdě po městě pomocí nové sady kol! Pokud chcete mít klid při každé jízdě, už nehledejte!

Autosedačku lze použít jako posilovač polohy pásu nebo s břišními a ramenními pásy vozidla. To znamená, že jej můžete bezpečně používat nejen na každodenních vyjížďkách vaší rodiny, ale také na dlouhé cesty mimo město!

Nejlepší část tohoto produktu? Ani cenovka není příliš špatná – na Amazonu se pohybuje kolem 300 dolarů a nebudete mít problém si to dovolit, i když máte omezený rozpočet!

Vyplatí se mít jedno dítě, které používá stejný typ jízdy od dětství až do raného dospívání, takže už nečekejte, abyste je ochránili tím, že jim dnes koupíte úžasnou sedačku Britax Frontier G-fix Booster.

Je bezpečné, aby 10leté dítě jelo na předním sedadle?

Záleží na výšce, váze a vyspělosti dítěte. Při jízdě s dospělými nebo staršími dospívajícími, kteří řídí, se doporučuje, aby dítě mladší 13 let zůstalo na zadním sedadle.

Může 7leté dítě sedět bez autosedačky?

Požadavek na autosedačku pro děti je kontroverzní, ale mezi odborníky na bezpečnost panuje shoda, že je lepší být v bezpečí, než litovat. Zákon se liší stát od státu a obvykle činí rodiče odpovědnými, pokud jejich dítě není řádně připoutáno v motorovém vozidle.

Většina států vyžaduje, aby kojenci mladší dvou let nebo vážící 20 liber nebo méně jezdili proti směru jízdy, dokud jim není alespoň jeden rok, váží více než 20 liber nebo nedosáhnou výšky 40 palců.

Pro starší děti ve věku od tří do osmi let většina zákonů doporučuje zvolit sedačky směřující dopředu pro batolata, která přerostla kojenecké autosedačky, pokud splňují požadavky na hmotnost a výšku (obvykle kolem 40 liber se světlou hlavou ve stoje).

Podsedák s ramenními popruhy může také dobře fungovat pro některé děti ve věku čtyři až sedm let, ale je důležité zkontrolovat zákony ve vašem státě.

Kdy mohu přepnout své dítě na podsedák?

Většina států vyžaduje, aby děti byly alespoň čtyři stopy devět palců vysoké nebo osm let, než mohou používat podsedák. Mnoho rodičů má pocit, že jejich dítě je na polohovací zařízení příliš malé, ale přesto by jim to v případě nehody mohlo prospět.

Podsedáky jsou navrženy tak, aby zvedly tělo, abyste měli lepší kontrolu nad dýchacími cestami a dýcháním, pokud by došlo ke zranění.

Mnoha dětem, které jsou nižší než průměr, poskytují posilovače větší ochranu před zraněním hlavy, protože jsou blíže tomu, aby během jízdy viděly z oken nebo kolem jiných předmětů.

Centers for Disease Control doporučuje počkat, dokud vaše dítě nedosáhne výšky 57 palců (asi 12), než přepnete z podsedáku s vysokým opěradlem přímo na pouze pomocí bezpečnostního pásu automobilu.

Pro mnoho dětí jsou posilovače považovány za bezpečnější než používání pouze běžných bezpečnostních pásů v autě, protože umístí vaše dítě ve vozidle správně a dokážou rovnoměrně rozložit síly nárazu po celém těle.

Pokud se chcete ujistit, že je vaše dítě v případě nehody v maximální možné míře v bezpečí, zvažte při každé jízdě v autě nebo jiném typu motorového vozidla věkově přiměřené zádržné prostředky pro ně.

Děti, které váží více než 40 liber, by měly obvykle stále používat posilovač, i když to znamená, že všechna tři místa k sezení budou muset mít nainstalované jedno, aby jejich váha nepřesáhla to, pro co byla většina sedadel navržena, protože těžké děti toho nejsou schopny. absorbovat energii nárazu jako menší. Informujte se u místních zákonů o