Kdy dát dítě do kočárku bez autosedačky

V tomto blogovém příspěvku se dozvíte více o tom, kdy dát dítě do kočárku bez autosedačky. Jsem táta tří dětí a když se mi narodilo nejmladší, nevěděl jsem, kdy by bylo vhodné dát dítě do jejich kočárku bez autosedačky.

Po nějakém výzkumu jsem zjistil, že když mohou držet hlavu nahoře alespoň 30 sekund, měli byste přepnout z autosedačky na kočárek. To jim umožní větší volnost v kočárku a nebudete mít obavy, že z něj vypadnou.

Kolik stojí kočárek Bugaboo?

Cena kočárku Bugaboo se může pohybovat od 450 do 1500 USD.

Jaké typy kočárků Bugaboo existují?

Existují čtyři různé modely: osel bugaboo, slon bugaboo, kráva bugaboo a nakonec leopard bugaboos. Osel je tříkolový bugaboo kočárek a bugaboos leopard je čtyřkolový bugaboo kočárek.

Jak sbalíte kočárek Bugaboo?

Abyste kočárek Bugaboo sbalili, budete nejprve muset odstranit všechny jeho části. Začnete sejmutím sedadla a poté sundáte obě kola. Poté odpojte jakoukoli jinou část, která na něm může zůstat nebo je k němu připevněna jako taška. Nakonec stiskněte dvě tlačítka najednou – jedno umístěné poblíž každé rukojeti – a poté kočárek Bugaboo stáhněte dolů, aby se sbalil.

Jak otevřete kočárek Vista?

Pokud se jedná o dvoustupňový kočárek, budete potřebovat:

Začněte odjištěním zadních kol a jejich zajištěním na místě. Poté zvedněte oběma rukama řídítka zespodu a přidejte také sílu, dokud nedosáhnou své maximální výšky. Tím by měla být uvolněna druhá sada zámků.

Konečně byste měli mít možnost zatlačit na kočárek tak, aby se složil na polovinu. Pokud se jedná o jednostupňový skládací kočárek:

Začněte tím, že odemknete a zamknete kola na místo, pokud jste tak již neučinili. Poté jemně zatáhněte za obě držadla stejnou silou, dokud nedosáhnou své maximální výšky, což uvolní zámky, jak snadno se nyní může sklopit!

Jaký je rozdíl mezi Uppababy Cruz a Vista?

Vista je dražší a má vyšší hmotnostní limit pro jednostupňové skládací kočárky.

Cruz má nižší cenu, ale musíte před každým použitím odemknout a zamknout kola, což může být v některých případech nepohodlné. Oba nabízejí snadný způsob skládání, nošení, péče a skladování!

Jak zjistím, kolik váží moje dítě?

Váš lékař by to měl zvážit při návštěvě ordinace nebo při propuštění z nemocnice.

Pokyny Americké pediatrické akademie doporučují, aby děti byly váženy v průměru jednou za měsíc během prvního roku života, přičemž většina návštěv se uskutečnila do dvou týdnů od sebe (takže všechny váhy by nebyly přesné), dokud nedosáhnou věku 12 měsíců, kde pak bude vážen alespoň jednou ročně.

Jak odstraním skvrny z plísně z kočárku mého dítěte?

Existují tři různé typy produktů, které můžete použít k čištění jakéhokoli druhu tkanin nebo materiálů, jako jsou plasty a kovy: bělidla, ocet a jedlá soda. Bělidlo by fungovalo nejlépe, protože nezanechává zbytky a neztrácí barvu žádného druhu tkanin, ale může vysušit materiál, takže chcete použít univerzální čistič.

Ocet je nejlepší na to, jak snadné je opláchnout a odstranit všechny skvrny, protože je šetrný k tkaninám. Bude také fungovat stejně dobře jako bělidlo, aniž by váš kočárek vybledl nebo jakkoli poškodil!

Nevýhodou je však to, že ocet má silný zápach, který může být citlivý na nosy jako malé. Pokud je vaše dítě podrážděno pachy, pak by to byla jedlá soda, protože je bez vůně, ale nedoporučujeme jej používat pro děti mladší než jeden rok, protože jsou náchylnější k alergiím na prach.

Jak složíte Uppababy G luxe?

Zde je postup:

Nejprve vyjměte obě kola a odložte je prozatím stranou; každý by měl mít uvnitř vašeho vozu samostatný oddíl, který je ideální pro uložení za jízdy. Pokud to s vaším vozidlem nefunguje dobře, můžete je také uložit do jakéhokoli jiného typu kontejneru nebo tašky! Jednoduše se ujistěte, že jsou bezpečně drženy pohromadě, aby nedošlo k nehodě, když se pohybujete.

Poté ze spodního koše vyjměte všechny čtyři kusy látky (tři boční panely a jeden horní panel) a položte je naplocho na povrch, kde se na ně nedostanou žádné nečistoty.

Uvolněte popruhy vašeho kočárku pomocí páskového klíče, poté každý kus vyjměte jednotlivě a vlhkým hadříkem setřete veškeré nečistoty nebo skvrny, které jsou na něm (přesto jej nenamočte).

Jakmile to uděláte pro všechny čtyři kusy, každý z nich osušte papírovým ručníkem, než je vrátíte na místo! Nyní by měla z těchto povrchů zmizet také jakákoli plíseň.

Jak těžký je UPPAbaby Vista?

UPPAbaby Vista váží 31 liber bez dítěte.

Jak dlouhá je UPPAbaby Vista?

Délka rozloženého kočárku zezadu dopředu je 43 palců. Šířka po složení a zavření pro skladování nebo přepravu je 18 palců.