Kdy byste měli naplánovat těhotenské fotografie? Nápady a nejlepší čas

Kdy byste měli naplánovat těhotenské fotografie? To je jedna z obtížných otázek, kterým čelí těhotné ženy. V tomto příspěvku na blogu jsme však dokázali hloubkovou odpověď na tuto otázku. Fotky z těhotenství jsou skvělý způsob, jak dokumentovat vaše těhotenství.

Zde byste měli naplánovat těhotenské fotografie:

– Když se cítíte dobře a chcete nějaké profesionální upomínky na dobu před příchodem dítěte. Mateřské výhonky se obvykle konají ve druhém trimestru, ale opět vše závisí na tom, co funguje pro každou matku (a její úroveň pohodlí). Může to být dříve, pokud existuje zvýšené riziko potratu, nebo později, pokud je ranní nevolnost ztěžuje.

Budete potřebovat alespoň dvě změny oblečení – jednu příležitostnou s kalhotami/šaty; další formální šaty s topem/sukní atd .; vlasy umyté & amp; pěkně stylizovaný; make -up se dobře nanáší, což znamená, že žádné oční alergie nebo kazy!

– Doporučuje se počkat do třetího trimestru a naplánovat si těhotenské focení. Do té doby je dětská boule v plné slávě a cítíte se skvěle! V tomto okamžiku můžete nosit téměř cokoli, pokud jde o oblečení, protože teď už by na vás mělo být všechno příliš přiléhavé/těsné.

Nejlepší doba pro focení je v polovině odpoledne, kdy je dostatek světla, takže získáme snímky v dobré kvalitě, aniž bychom museli používat blesk nebo drsné osvětlení, které by mohlo dráždit vaše citlivé oči & amp; pokožku více, než je nutné (a také způsobit stíny).

Pokud je to tedy možné, snažte se je neplánovat příliš brzy ráno nebo pozdě večer v blízkosti západu slunce, protože přirozené světlo v těchto denních dobách změkne a všechno to šilhání by pravděpodobně zničilo náladu každého.

Mám si koupit větší velikost, když jsem těhotná?

Ano! Když jste těhotná, měli byste si koupit oblečení v další velikosti až ve chvíli, kdy vám přestane sedět běžné oblečení.

Také nezapomeňte, že těhotenské oblečení je další možností, pokud chcete vyzkoušet některé různé styly a značky pro tuto část těhotenství.

Co se děje v mém těle, když jsem těhotná?

Když jste těhotná, vaše tělo tvrdě pracuje na podpoře rostoucího plodu. Vaše děloha se rozšíří až na pětinásobek své normální velikosti, což může způsobit vám i vašemu dítěti určité nepohodlí.

Můžete si také všimnout, že jedna strana břicha je výraznější než druhá nebo že jedna noha je také větší než druhá! Důvodem může být to, že se v těhotenství změnily průtoky krve, což často otéká nohy. Pokračujte ve čtení zde, kde získáte další informace o tom, jaké změny se během těhotenství dějí!

Jaké jsou některé příznaky těhotenství?

Během prvního trimestru se může objevit mnoho různých příznaků, včetně únavy, nevolnosti/zvracení, citlivosti prsou nebo zvýšené citlivosti, intenzivní touhy nebo averze na některá jídla, častého močení (zejména v noci), zácpy nebo průjmu.

Můžete si také všimnout dalších příznaků, jako je nadýmání v rukou a nohou spolu s nárůstem hmotnosti kolem vaší střední oblasti. Mezi další běžné příznaky patří bolesti hlavy, výkyvy nálad … atd. Pokračujte ve čtení zde pro více!

Měla by se vaše velikost zvýšit v těhotenských džínách?

Když jste těhotná, vaše tělo dramaticky mění tvar. Běžný je otok nohou, stejně jako zvětšení jedné nohy na druhou. Pokud se vám to stane, pak stojí za to si vybrat těhotenské džíny!

Jaká jídla mohu jíst během těhotenství?

Těhotenské chutě jsou velmi reálné – a proto jsme vytvořili nejlepší seznam toho, co NESMÍTE jíst, když jste těhotná, abyste věděli, co všechno si do úst (kromě těch slaných okurek) nedávejte. Těhotné ženy se musí vyhýbat určitým druhům ryb, jako jsou mečouny, makrely, kachny atd., Protože obsahují rtuť.

Při výběru rybí moučky se musíte pokusit najít něco, co obsahuje omega-3 mastné kyseliny, jako je losos nebo tuňák. Kromě toho je důležité vyvarovat se syrových ryb, sushi a těhotné ženy by neměly jíst více než dvě porce tučných ryb týdně.

Těhotné ženy musí být také opatrné při konzumaci masa, protože některé druhy by mohly způsobit toxoplazmózu, která může poškodit nervový systém nenarozeného dítěte.

Při vaření jakékoli drůbeže ji musíte důkladně uvařit, dokud před jídlem nebo krmením vašeho dítěte nebude vidět růžová barva, protože nedovařené maso může obsahovat bakterie salmonely.

Zajistěte také, aby bylo všechno maso propečené, a zkontrolujte, zda šťávy nevytékají a nejsou krvavé, což pomůže zabránit otravě jídlem způsobené bakterií listeria monocytogenes, která se nachází v některých uzených masech, jako je šunka a uzeniny atd. Pokud si však nejste jisti, vždy se zeptejte osoba, která slouží k zajištění správného uvaření.

Co byste si měli obléknout v prvním trimestru?

Během prvních několika měsíců těhotenství je nejlepší mít pohodlí. Noste prodyšné látky, jako je bavlna a další přírodní vlákna, které vás udržují v chladu a přitom chrání vaše tělo před škodlivými UV paprsky.

Můžete si vybrat různé položky pro toto období, včetně triček s krátkým rukávem, topů s dlouhým rukávem s límečkem nebo lehkých svetrů atd.,

Pokud v této fázi můžete vydržet v džínách, pokračujte, ale kvůli nadýmání břicha se vyhněte všemu, co je příliš těsné kolem pasu, tj. Knoflíkem nahoru nebo zipem, kde je to možné, až později do druhého/třetího trimestru, kdy se věci začnou znovu stávat pravidelnějšími.