Kdo vyrábí plenky Kirkland pro Costco? Tipy

Kdo vyrábí plenky Kirkland pro Costco? Pleny Kirkland vyrábí společnost Kimberly-Clark. Jsou dobře známí výrobou vysoce kvalitních, cenově dostupných plen a dalších dětských výrobků.

Můžete si být jisti, že když si koupíte plenky Kirkland, získáte dobrý produkt za skvělou cenu. Děkujeme, že jste si vybrali Kirkland!

Jaké jsou některé z nejčastějších chyb při používání látkových plen?

Vidím, že mnoho rodičů dělá tuto chybu. Myslí si, že když dítěti dají dvě plenky, získají mezi výměnami více času. To není pravda, protože dvě nebo tři vrstvy látky v kombinaci s vlhkostí se rovnají teplu, které pak vede k vyrážce plen a nešťastným dětem, které se musí během noci několikrát přebalovat.

Nejlepší způsob, jak toho dosáhnout (jak doporučují někteří důvěryhodní pediatři), je umístit na noc jednu savou plenu s jednou vrstvou; můžete použít buď Cloth-EEZ velikost předskladu velký složený na třetiny, nebo extra dvojité návleky vyrobené z plochého bavlněného flanelu 20x20cm sestříhané na 12×12cm – oba se krásně vejdou do obalu látkové pleny.

Pokud používáte jednorázovou plenu na noc, vložte do plenky savou vložku, abyste prodloužili dobu mezi výměnami.

-Někteří rodiče také dělají tu chybu, že miminko během dne nepřebalují dostatečně často. To může vést k infekcím močových cest (UTI) u dívek a zácpě u chlapců. Doporučuje se přebalovat dítě každé dvě hodiny, v případě potřeby i více.

-Další častou chybou je výběr špatného typu látkových plen pro potřeby a klima vašeho miminka. Například, pokud žijete v horkém klimatu, je nejlepší používat plenky all-in-one vyrobené z lehkých materiálů místo předskladů a obalů, které mohou být dost objemné a horké na nošení.

-Mnoho rodičů také dělá chybu, když si myslí, že musí svému miminku prát plenky každý den. To není pravda! Většina látkových plen vydrží až tři dny bez vyprání, zvláště pokud používáte plenkovou vložku, kterou lze při znečištění vyhodit.

Vždy je však dobré se před použitím konkrétního typu látkové pleny seznámit s pokyny výrobce.

Na dnešním trhu je k dostání mnoho různých typů látkových plen, takže pro rodiče může být matoucí vědět, které si vybrat. V tomto příspěvku na blogu probereme některé z nejčastějších chyb, kterých se rodiče při používání látkových plen dopouštějí, a jak se jim vyvarovat.

Vyplatí se noční plenky?

Na tuto otázku neexistuje definitivní odpověď. Někteří rodiče zjišťují, že noční pleny stojí za dodatečné náklady, zatímco jiní zjišťují, že si v pohodě vystačí s běžnými denními plenkami. Nakonec jde o to, co je pro vaši rodinu nejlepší.

Pokud se rozhodnete používat noční pleny, je třeba mít na paměti několik věcí. Nejprve se ujistěte, že používáte plenky, které jsou určeny pro dlouhodobé nošení.

Plenky přes noc mají obvykle vyšší savost než běžné plenky, takže zvládnou více tekutin, aniž by se nasytily. Bývají také vyrobeny ze silnějších materiálů, což pomáhá udržet vlhkost od pokožky vašeho dítěte.

Další věc, kterou je třeba zvážit, je, kolik jste ochotni utratit. Plenky na noc mohou být poměrně drahé, zvláště pokud máte více dětí, které je vyžadují pravidelně. Stále však mohou vyjít na méně než nákup několika sad běžných plen každý měsíc.

Měli byste si také položit otázku, zda vaše dítě spí celou noc – pokud ne a alespoň jednou se v noci probudí, pak mu noční plena pravděpodobně moc nepomůže, protože bude stejně pravděpodobně unikne před ránem!

V takovém případě by tlustší denní plenky pravděpodobně odvedly práci stejně dobře (a ty obvykle stojí mnohem méně). Pokud ale spí celou noc… no, pak možná stojí za vyzkoušení i noční plenka! Hodně štěstí při hledání toho, co nejlépe vyhovuje vám a vašim dětem!

Plenky na noc určitě stojí za to, pokud dobře fungují při udržování čistoty lůžkovin, pokud maminka může prospat většinu noci, aniž by musela dítě často přebalovat, nebo si je může dovolit.

Plenky však nemusí být vhodné pro každou rodinu; některé rodiny s více dětmi zjistí, že jedna sada vydrží během všech nočních suchých období jejich dětí a nepotřebují více než jedno balení na domácnost (na rozdíl od běžných plen, které se velmi rychle zašpiní).

Někteří rodiče také zjistili, že používání pouze jednorázových cvičebních kalhotek během denního nácviku na nočník funguje stejně efektivně tím, že snižuje množství prádla a zároveň dává dětem plnou svobodu od obav z promoknutí.

Vydrží plenky 12 hodin?

No, měli by. Předpisy uvádějí, že jednorázové plenky musí pojmout alespoň „12 mililitrů tekutiny po dobu nejméně tří minut v popsaném standardním testu“, což je asi jedna polévková lžíce (nebo půl unce).

To není moc! A nemusí to stačit ani k prevenci plenkové vyrážky u některých miminek, protože moč prostě nemá moc lepkavých látek, které by ji lepily dohromady a držely ji proti vlhkosti.

Ale nebojte se; vaše dítě nebude protékat, pokud ho nosíte v dobrém hadříku nebo hybridních opakovaně použitelných/jednorázových tréninkových kalhotkách – prostě zmokne jako každý normální člověk, když chodí na nočník.

Můžete také pomoci zadečku vašeho dítěte zůstat hezky a suchý tím, že při každé výměně plenky, zvláště po pobytu ve vaně, použijete trochu ochranného krému nebo masti navíc.