Kdo vybírá pleny rodičů pro Walmart? Nápady

Kdo dělá rodiče výběr plen pro Walmart? Na trhu je mnoho různých druhů plen, jak se tedy rodiče rozhodují, které koupit?

Jednou z oblíbených možností jsou pleny Walmart’s Parent’s Choice. Tyto plenky vyrábí společnost s názvem Drypers a jsou k dispozici v jednorázových i látkových variantách.

Jednorázová verze těchto plen se dodává ve třech velikostech: malá, střední a velká. Mají také různé vzory, včetně postav z oblíbených dětských filmů jako Frozen a Minions. Látkové verze se dodávají ve dvou velikostech: novorozenecké a batole/předškolní děti. Mají také různé vzory, včetně zvířat, nákladních aut a květin.

Jedna věc, která odlišuje pleny Parent’s Choice od ostatních značek, je jejich cenovka. Walmart je nabízí se slevou ve srovnání s jinými značkami, díky čemuž jsou pro rodiče dostupnější.

Jakou velikost plen bych měl požadovat?

Velikost plen závisí na váze a výšce vašeho dítěte. Pokud si nejste jisti, zeptejte se na několik velikostí (malé, střední a velké) od přátel nebo příbuzných, kteří mají děti starší než vy.

Většina nových rodičů kupuje příliš malé plenky, když jejich děti poprvé přijdou domů, protože nevědí, co očekávat, pokud jde o růstové skoky nebo vzorce kojení.

Jedna věc, na kterou vás nikdo nemůže připravit, je to, jak rychle dítě ze svého oblečení vyroste! Není vůbec neobvyklé kupovat větší velikosti do tří měsíců, ne-li dříve, takže je dobré hned investovat do větších látkových plen.

Tímto způsobem si nic nezvykne více než jednou, než bude nahrazeno něčím novým, přičemž časem ušetříte peníze.

Některé značky látkových plen mají na štítcích vytištěné rozsahy hmotnosti, ale i když to vaše nemají, tabulku velikostí obvykle najdete rychlým vyhledáváním online. A nezapomeňte koupit dostatek vložek a zdvojovačů, protože vaše dítě je pravděpodobně bude v prvních dnech a týdnech vlhnout častěji.

Kolik krabic plen potřebujete na miminko?

Obecným pravidlem je mít jednu krabici novorozeneckých plen na každých osm hostů. Pro sprchu s 16 hosty budete potřebovat dvě krabice novorozeneckých plen.

Pokud si nejste jisti, kolik hostů se zúčastní, je vždy lepší mít jich příliš mnoho než příliš málo! Přebytečné plenky můžete vždy rozdat na párty nebo je použít sami ve dnech po sprše.

Pokud máte tématické miminko, nezapomeňte to vzít v úvahu při nákupu plen. Například, pokud házíte „baby beach“ bash, budete chtít koupit pískové plenky spíše než modré nebo růžové. Bez ohledu na to, jaké téma si vyberete, ujistěte se, že máte dostatek plen, aby každá dárková taška měla jednu.

Jaká je velikost plenky po 7?

Po sedmičce je velikost plenky střední. Tato velikost se hodí pro většinu dětí, které váží asi 22 až 37 liber. Má obvod pasu až 29 palců.

Otvory pro nohy jsou také nastavitelné pro pohodlné a přiléhavé nošení. Pro menší miminka nebo předčasně narozené děti je k dispozici také extra malá velikost, která se vejde do pasu do 19 palců a má hmotnostní rozsah až 11 liber.

K dispozici je také velká velikost pro batolata, která váží 33 až 45 liber s obvodem pasu až 35 palců. Otvory pro nohy u této velikosti se pohodlně vejdou na 25palcová stehna.

Konečně je tu extra velká velikost pro miminka vážící přes 45 liber s obvodem pasu 38 palců nebo více! Tato velikost se vejde kolem pasu většiny dospělých a je skvělá pro starší batolata.

Tuto velikost mohou používat i malé děti předčasně narozené a také novorozenci. Elastické otvory na nohy u těchto plen jsou nastavitelné, aby bylo dosaženo pohodlného nošení, které nijak neomezuje oběh ani pohyb.

I když tato plenka může stát více než ostatní na tomto seznamu, její všestrannost z ní dělá celkově vynikající hodnotu! Pokud potřebujete něco, co sedne velmi malým miminkům s omezenou pohyblivostí, vyzkoušejte plenky Huggies Little Snugglers .

Nabízejí velikosti navržené speciálně pro kojence do čtyř kilogramů, takže se necítí stažené při nošení během aktivních hodin doma nebo při nočním spánku. Pro větší předčasně narozené děti vážící až 12 liber můžete místo toho zvážit dětské suché plenky Pampers.

Všechny tyto produkty jsou vysoce doporučeny rodiči i zdravotníky! Pokud hledáte něco cenově dostupného, ​​co je zároveň extrémně odolné, vyzkoušejte plenky Luvs Ultra Leakguards na tomto seznamu.

Tyto inovativní plenky mají pružnou boční vložku s jedinečnými strečovými poutky, která jim umožňuje volně se pohybovat, ale zcela zadrží jakýkoli nepořádek nebo prosakování, dokud nedosáhnou kbelíku plen. Budou dobře sedět během celého dětství vašeho dítěte a přitom budou dostatečně jemné k citlivé pokožce a jemným partiím jeho těla.

Doufám, že vám všechny tyto informace pomohou učinit informované rozhodnutí o tom, který typ látkových plen je nejlepší pro potřeby vašeho dítěte, až vyroste! Pamatujte: na tuto otázku neexistuje jednoznačná odpověď, takže si vyberte produkt, o kterém si myslíte, že bude nejlépe vyhovovat vaší jedinečné rodinné situaci.