Kde si mohu koupit knihu záznamů o miminku? Průvodce

Kde mohu koupit knihu záznamů o miminku? Existuje mnoho různých míst, kde si můžete koupit knihu záznamů o miminku.

Kde byste tedy měli začít hledat knihu záznamů o miminku?

Zde jsou některé oblíbené možnosti:

– Knihkupectví: Populární řetězce jako Barnes & Noble and Borders mají velký výběr knih o miminkách. Před nákupem si je můžete prolistovat, abyste přesně věděli, jak kniha vypadá a kolik stojí.

– Online: Existuje mnoho internetových obchodů, které prodávají knihy s dětskými rekordy za ceny mnohem nižší než v kamenných obchodech.

Amazon je dobré místo, kde začít hledat. mají rozsáhlý inventář dětských produktů včetně několika různých stylů záznamových knih (a nabízejí dopravu zdarma u objednávek nad 25 USD).

Vyzkoušejte také eBay, pokud chcete ušetřit peníze nákupem použitých věcí nebo najít vzácnější edice, které nemusí být dostupné nikde jinde!

Některé knihy záznamů o miminku obsahují prostory pro fotografie, otisky nohou a další memorabilie. Jiné jsou spíše sešity s prázdnými stránkami, které můžete vyplnit, jak vaše dítě poroste. Ať už si vyberete jakýkoli typ knihy záznamů o miminku, bude to cenná památka na další roky.

Jak vyrobíte knihu z látky?

Budete potřebovat roli mušelínu nebo starého prostěradla, nažehlovací Pellon a nějakou nažehlovací pásku. Pokud žádné po ruce nemáte, můžete k připevnění stránek použít lepidlo na textil. Pásku používám ráda, protože je časem odolnější a při praní se tak snadno neuvolní, pokud se vaše dítě rozhodne namočit knihu!

První krok: Vystřihněte dva kusy mušelínu o rozměrech 12 x 12 palců čtverečních. Nejlepší způsob, jak je ostříhat, je nůžkami na zrůžovění, aby se při pozdějším mytí cestou netřepily. Vyžehlete jeden kus naplocho (bez záhybů) a poté oba kusy přiložte k sobě přední stranou nahoru.

Druhý krok: Vystřihněte stránky. Ráda vyrábím své o velikosti 16 x 8 palců, takže jsou pěkně zvládnutelné pro malé ručičky, ale můžete si je vyrobit libovolné velikosti.

Budete potřebovat alespoň dvanáct stránek, ale více je vždy lepší! Opět platí, že pokud používáte rozhraní, nezapomeňte jej oříznout na stejnou velikost jako vaše stránky. Všechny stránky vyžehlete z obou stran.

Krok tři: Používáte-li propojení, umístěte jej na jeden kus mušelínu a poté na něj vložte druhý kus mušelínu (pravou stranou nahoru).

Špendlík na místě a pak sešije kolem všech čtyř okrajů a ujistěte se, že nezachytíte rozhraní ve stehu. Pokud nepoužíváte propojení, stačí přiložit oba kusy mušelínu k sobě (směrem pravých stran) a sešít všechny čtyři okraje.

Krok čtyři: Pomocí nažehlovací pásky nebo textilního lepidla připevněte stránky ke hřbetu knihy. Rád dávám jeden palec mezi každou stránku, takže je tam spousta místa pro text!

Krok 5: Vystřihněte dva kusy předního a zadního krycího materiálu o rozměrech 12 x 12 palců čtverečních a poté je položte na sebe pravými stranami nahoru (takže byly obráceny naruby).

Šijte kolem tří okrajů a jednu krátkou stranu nechte otevřenou. Otočte pravou stranou ven, přehněte šev dovnitř asi o čtvrt palce, poté zavřete špendlíkem, než šijete znovu pro větší pevnost! Ujistěte se, že se při sešívání této části také nezachytí žádné rozhraní.

Krok šest: Připevněte přední a zadní obálku ke knize pomocí nažehlovací pásky nebo textilního lepidla. Rád dávám jeden palec mezi každou stránku, takže je tam spousta místa pro text!

Při připojování dbejte na to, aby byly všechny okraje vyrovnané, jinak to bude později obtížné, pokud budete chtít přidat další stránky mezi stávající (nebudou správně zarovnány).

Pokud používáte rozhraní, nešijte přes žádnou část, která byla slepena, protože to může způsobit problémy se stehováním a také vytváří slabé místo, kde může dojít k prasknutí během mycích cyklů / času stráveného pravidelným manipulováním s knihami malými rukama!

Krok sedm: Vystřihněte dva kusy stuhy, které jsou dlouhé 12 palců, přeložte je na polovinu a šijte podél dlouhého okraje. Otočte pravou stranou ven a máte hotovou svou vlastní látkovou knihu!

Nyní, když víte, jak vyrobit látkovou knihu, pokračujte a buďte kreativní s návrhy! Můžete použít jakýkoli typ materiálu, ať už je to bavlna, džínovina nebo dokonce plsť.

Obloha je limit, takže popusťte uzdu své fantazii! A nejen, že jsou ideální pro čtení během příběhu, ale tyto ručně vyrobené knihy jsou také skvělými personalizovanými dárky pro blízké při zvláštních příležitostech, jako jsou narozeniny nebo Vánoce.

Tak proč to nezkusit? Vaše dítě bude milovat, když bude moci listovat její vlastní ručně vyrobenou knihou vyrobenou přímo pro ni!

Co napíšete do nové karty miminka pro prarodiče?

Některé nápady na to, co napsat do nové karty dítěte pro prarodiče, zahrnují:

-Vítej na světě, maličká! Jsme moc rádi, že budeme prarodiči!

-Jsme nadšeni, že poznáváme našeho nejnovějšího vnuka/vnučku!

-Děkujeme, že jste přivítali náš nový přírůstek do vašich životů!

-Nemůžeme se dočkat, až tě rozmazlíme, maličká!

-Budete tak skvělí prarodiče a my vám nemůžeme dostatečně poděkovat!

Ať už zvolíte jakákoli slova, nezapomeňte vyjádřit své nadšení a radost z nového příchodu! Gratulujeme, že jste se stali prarodiči – je to úžasná cesta.