Kde seženete nejlevnější ohrádku pro miminko? Průvodce

Kde seženete nejlevnější ohrádku pro miminko? Jednou z možností je koupit použitou ohrádku. Můžete je najít na Craigslist, eBay nebo ve svých místních inzerátech. Jen se ujistěte, že jste jej před zakoupením zkontrolovali, zda není poškozen.

Další možností je nakupovat v diskontních obchodech, jako je Walmart nebo Kmart. Často mají ohrádky ve výprodeji za levné ceny.

A konečně, pokud hledáte vysoce kvalitní ohrádku, možná budete chtít zvážit investici do nějaké pěkné. Existuje mnoho různých značek a stylů dostupných online a v maloobchodních prodejnách. Před nákupem si nezapomeňte udělat průzkum!

Jaké jsou možné nevýhody toho, že rodiče dávají své 11měsíční dítě denně do ohrádky?

Existuje několik možných nevýhod, když rodiče dávají své 11měsíční dítě denně do ohrádky. Jedním z nich je, že si dítě může příliš zvyknout na pobyt v ohrádce a nebude chtít prozkoumávat nebo se toulat, když je mimo ni.

Kromě toho, pokud dítě tráví příliš mnoho času v ohrádce, nemusí být schopno se pohybovat tak snadno jako jiné děti v jejich věku a může dojít k určitému zpoždění ve vývoji.

A konečně, pokud jsou uvnitř kotce hračky nebo předměty, na které dítě dosáhne, může být posedlé hraním si s těmito konkrétními předměty a ignorovat vše ostatní kolem sebe.

I když jsou to všechny potenciální nevýhody, je v konečném důsledku na každém rodiči, aby se rozhodl, zda je každodenní používání ohrádky pro jeho dítě to pravé. Nakonec je nejdůležitější, aby bylo dítě v bezpečí a šťastné.

Jak seznámím své dítě s ohrádkou?

Nejprve si přečtěte pokyny, abyste se ujistili, že víte, jak to funguje, než jej použijete. Poté umístěte ohrádku, kde bude vaše dítě trávit většinu času nebo si uvnitř hrát s hračkami, pokud je dostatečně mobilní, aby to dělalo bezpečně mimo tuto oblast.

Dejte mu tam (a blízko) několik bezpečných a věkově vhodných věcí, jako jsou chrastítka a kousací kroužky, stejně jako další předměty, které ho mohou zabavit, jako jsou závěsné mobily nebo barevné skákací míče.

Měli byste také položit nějaké polštáře na jednu stranu ohrádky, protože děti jsou obvykle zvyklé spát vedle svých maminek v noci, ale není jim to příjemné, když jsou pryč od nich během bdění; polštáře mu tedy pomohou cítit se v novém prostředí bezpečněji a pohodlněji.

V jakém věku můžete dát dítě do ohrádky?

Dítě lze dát do ohrádky v každém věku. Někteří rodiče jej rádi používají, když jejich miminko podřimuje nebo když potřebuje něco vyřídit kolem domu, zatímco jiní ho chtějí ještě předtím, než se jejich dítě začne plazit, protože si v nich děti užily zábavu!

Jsou ohrádky dobrý nápad pro miminka?

Na tuto otázku neexistuje snadná odpověď. Někteří rodiče na ohrádky přísahají, jiní se domnívají, že nejsou nutné a mohou být škodlivé pro vývoj miminka.

Pravdou je, že neexistuje správná nebo špatná odpověď – záleží na individuální rodině a její jedinečné situaci.

Zde je několik věcí, které je třeba vzít v úvahu při rozhodování, zda je ohrádka vhodná pro vaše dítě:

– Kolik místa máte doma? Pokud bydlíte v malém bytě, ohrádka nemusí být tou nejlepší volbou.

-Jak aktivní je vaše dítě? Pokud se ráda hodně pohybuje, nemusí být šťastně uzavřena na malém prostoru.

– Plánujete používat ohrádku jako místo, kam odložíte své dítě, zatímco budete dělat domácí práce nebo pochůzky? Pokud ano, ujistěte se, že je bezpečný.

-Jak často se bude ohrádka používat? Pokud se bude používat jen příležitostně, pak se nemusí vyplatit zdlouhavé nastavování a demontáž.

Rozhodnutí, zda použít ohrádku, je nakonec na každé rodině. Pokud si myslíte, že by to vašemu miminku prospělo, jděte do toho! Pokud si ale nejste jisti, nenuťte se k nákupu – existuje spousta dalších dostupných možností.

Jak mohu přimět své dítě, aby si ohrádku oblíbilo?

I když existuje několik věcí, které můžete udělat, aby byla ohrádka pohodlnější, v konečném důsledku jde o pokus a omyl.

Stejně jako miminka přilnou k určitým plyšovým hračkám, protože voní jako jejich maminka nebo tatínek, některé děti si také spojují specifické textury v ohrádce (jako měkké podložky). Možná zjistíte, že vaše dítě volí jednu oblast svého pera před druhou; to je dobrá zpráva, protože tam pravděpodobně stráví většinu času spánkem!

Je důležité se příliš nesnažit – pokud se vaše dítě nebaví, netlačte na to. Pokud se zdá, že je po dlouhou dobu během dne neklidná nebo když je uzavřená, nadměrně pláče, zvažte úplné odstranění ohrádky, dokud se k ní nedostane.

Někteří rodiče zjišťují, že používání ohrádky pomáhá naučit jejich dítě zůstat na místě a nezatoulat se. Pokud vaše dítě začalo lézt nebo chodit, možná budete chtít použít pero jako způsob, jak na něj dávat pozor, když plníte úkoly kolem domu.

Jen ji s tím seznamujte postupně – nenechávejte ji tam od začátku celý den! A jakmile přeroste potřebu ohrádky, uložte ji pro budoucí sourozence nebo bratrance. Bude se to zase hodit!