Kde najít datum spotřeby na autosedačce Baby Trend

Autosedačka baby trend je jednou z nejoblíbenějších značek na trhu z nějakého důvodu – jsou bezpečné, pohodlné a cenově dostupné. Ale kde najdete datum spotřeby?

Tento článek vám ukáže, kde najdete datum vypršení platnosti autosedačky baby trend, abyste se mohli ujistit, že je vaše autosedačka stále v dobrém stavu.

Kde trendovat datum vypršení platnosti autosedačky

Nejlepší místa ke kontrole data expirace na dětské autosedačce jsou v manuálu nebo na jedné ze dvou nálepek, známých také jako štítky.

První nálepka se nachází přímo pod rukojetí, kde najdete informace o čísle modelu, názvu stylu a místě výroby.

To lze využít při zjišťování, zda byl váš produkt z nějakého důvodu stažen. Druhá nálepka je samotné datum vypršení platnosti, takže pokud se trochu rozhlédnete, mělo by být snadné ji na vašem produktu najít.

Jak dlouho je autosedačka Trend vhodná?

Z velké části by trendová autosedačka měla vydržet kolem osmi let. To je přiměřená doba vzhledem k tomu, že děti dosahují různých milníků v různém věku a fázích svého vývoje.

Někteří rodiče se rozhodnou investovat více peněz do konvertibilních modelů, protože mají prodlouženou životnost a tento typ může také fungovat jako posilovací křeslo, když je vaše dítě dost staré.

Jak dlouho je konvertibilní autosedačka vhodná?

Dobrá konvertibilní autosedačka by měla vydržet pět let. Pokud máte starší dítě, není důvod měnit stávající sedadlo.

Jak zjistíte datum vypršení platnosti na autosedačce Graco?

Autosedačky Graco mají na štítku datum spotřeby. Datum expirace je obvykle čtyři roky od výroby sedačky, kterou najdete napsáno jako „MFG“ a za ním číslo.

Pokud byla například vaše autosedačka Graco vyrobena v roce 2015, byla by označena MFG 15. Pokud by vaše autosedačka Graco byla vyrobena v roce 2012, byla by označena MFG 12.

Jak dlouho jsou autosedačky Graco 4ever vhodné?

Autosedačky Graco jsou podle společnosti dobré asi šest let. Je důležité, abyste se během této doby o dětskou sedačku starali tak, že ji správně nainstalujete a zkontrolujete datum expirace.

Pokud chcete vyměnit svůj výrobek Graco za nový, ujistěte se, že má podobné vlastnosti, než tak učiníte.

Kde je číslo modelu na autosedačce Graco?

Číslo modelu je obecně umístěno na spodní nebo zadní straně autosedačky. Rodiče si také mohou zkontrolovat a ujistit se, že mají všechny potřebné díly v uživatelské příručce.

Kde jsou sériová čísla na autosedačkách?

Sériová čísla jsou obvykle umístěna na nálepce uvnitř produktu. Některé autosedačky je mají všité do látky, jiné mohou být schované pod loketní opěrkou nebo jinde v sedadle.

Jaký je výškový a váhový limit pro dětskou autosedačku?

Před nákupem dětské autosedačky je důležité znát její výšku a hmotnost. Maximální požadovaná výška pro většinu dětských sedaček orientovaných proti směru jízdy je přibližně 28 palců nebo více, přičemž některé modely vyžadují výšku 30 palců.

Mnoho konvertibilních sedadel směřujících dopředu má minimální povolenou hmotnost 20 liber; může však být nejlepší zkontrolovat požadavky na hmotnost a výšku vašeho konkrétního modelu.

Jaký je výškový a hmotnostní limit pro zády ke směru jízdy?

Limity výšky a hmotnosti proti směru jízdy se liší podle sedadla, ale většina autosedaček proti směru jízdy má minimálně 22 liber. Některé váží až 35 nebo 40 liber, což je maximum pro mnoho konvertibilních sedadel.

Mnoho z nich unese děti až do hmotnosti 30 nebo 35 liber (což znamená, že jsou stále v bezpečí na některých sedadlech pouze proti směru jízdy i po svých prvních narozeninách), ale ne všechny.

Jak bezpečná je autosedačka Graco Nautilus?

Graco Nautilus je ultra bezpečná autosedačka. Už léta je to číslo I v IIHS a splňuje nebo překračuje všechny bezpečnostní normy. Systém LATCH také usnadňuje instalaci.

Mají konvertibilní autosedačky odnímatelné základny?

Konvertibilní autosedačky mají stálou základnu, která umožňuje sklopení sedačky a lze je instalovat v různých polohách v závislosti na požadovaném úhlu. Tyto dva kusy jsou spojeny se specialitami tohoto typu, díky čemuž jsou odolné pro dlouhodobé používání.

Jak nainstalujete autosedačku Graco s bezpečnostním pásem dopředu?

Chcete-li nainstalovat autosedačku Graco s bezpečnostním pásem dopředu, budete muset základnu bezpečně umístit do vozidla. Po dokončení byste měli postupovat takto:

Zasuňte západku do ukotvení vašeho vozidla. Ujistěte se, že se při uvolnění bezpečně zamkne a pevně se sám zavře. Pokud ne, zkuste to znovu.

Dále budete muset zatáhnout za ramenní pás a několikrát jej zatlačit dolů, dokud nezapadne na místo.

Mělo by se zablokovat s cvaknutím, než se znovu pohne vpřed, aniž by se samovolně vysunulo, jakmile se uvolní z vaší ruky nebo se rychle roztáhne dvěma prsty, jako byste zkoušeli, jak silné jsou tyto západky.

Pokud používáte břišní pás, ujistěte se, že je přezka bezpečně a těsně uzavřena tím, že se pokusíte ji roztáhnout.