Kde mohu koupit staromódní ohrádku? Nápady

Kde mohu koupit staromódní ohrádku? Jedno místo, kde můžete najít staromódní ohrádku pro miminka, je sekáč.

Staromódní ohrádka pro děti může být také k dispozici na eBay nebo Craigslist. Můžete se také podívat na místní inzeráty v novinách. Pokud neexistují žádné místní možnosti, můžete zvážit nákup online prostřednictvím Amazonu nebo jiného prodejce, který prodává dětské zboží, jako je tento.

Při nákupu online si pozorně přečtěte popisy produktů, abyste přesně věděli, o jakou velikost položky se jedná a jak velká bude po sestavení.

V jakém věku přestáváte používat ohrádku?

Je důležité si uvědomit, že neexistují žádná tvrdá a rychlá pravidla pro to, kdy by se ohrádka měla používat nebo ne. Vše závisí na temperamentu vašeho dítěte, jeho věku, prostředí, ve kterém jej bude používat, a jak často jej plánujete používat.

Všeobecný konsensus říká, že do tří měsíců věku může být většina dětí přemístěna z kočárku do ohrádky, protože vyrostla dostatečně velká, aby dobře držela hlavu.

To usnadňuje život, protože to znamená, že rodiče nepotřebují dva samostatné kusy vybavení – jeden na spaní a druhý na hraní – ale spíše jen jeden.

Pokud se je rozhodnete přesunout v dřívějším věku, zkuste mít bedlivý dohled, aby pokud se něco stalo, byla pomoc nablízku.

Na druhém konci stupnice je vhodné ohrádku vůbec nepoužívat, pokud vaše dítě může vylézt. Pokud je potřebujete držet uvnitř po dlouhou dobu, zkuste jim postavit fyzické bariéry spolu s hračkami a rušivými prvky, aby zůstali šťastní, aniž by se snažili uniknout.

V této větě „to“ odkazuje zpět na „všeobecný konsenzus“, ale tato fráze nebyla nikdy předtím uvedena.

Doporučil bych přesunout tento úvod do samostatné věty před tyto tři věty: Obecná shoda říká, že do tří měsíců věku může být většina dětí přemístěna z kočárku do ohrádky, protože vyrostla natolik, aby udržela vlastní hlavu. studna .

To usnadňuje život, protože to znamená, že rodiče nepotřebují dva samostatné kusy vybavení – jeden na spaní a druhý na hraní – ale spíše jen jeden. Pokud se je rozhodnete přesunout v dřívějším věku, zkuste mít bedlivý dohled, aby pokud se něco stalo, byla pomoc nablízku.

Na druhém konci stupnice je vhodné ohrádku vůbec nepoužívat, pokud vaše dítě může vylézt. Pokud je potřebujete držet uvnitř po dlouhou dobu, zkuste jim postavit fyzické bariéry spolu s hračkami a rušivými prvky, aby zůstali šťastní, aniž by se snažili uniknout.

Jaký je účel ohrádky?

Ohrádka může být skvělou volbou pro rodiče, kteří mají malé děti. Je důležité zajistit, aby vámi vybraná ohrádka měla dostatek místa a poskytla vašemu dítěti místo, kde se bude při hře cítit bezpečně.

Vzhledem k tomu, že prostor je ve většině domácností omezený, je také důležité zajistit, aby jejich činnost nezabírala příliš mnoho místa, když se nepoužívá jako kotec nebo hřiště. Starých hraček byste se měli čas od času vždy zbavit, aby je vaše ratolest nelákala v době, kdy by si v jejich blízkosti vůbec hrát neměl!

Nejlepším způsobem, jak vybrat centrum aktivit pro miminka, by bylo vybrat si něco, co vám umožní svobodu, ale zároveň bude vaše dítě stále na očích a v péči.

V jakém věku se zbavujete ohrádky?

Ohrádka je velmi jednoduchá. Je to jen plastová konstrukce, která v sobě vaše dítě uzavírá, takže na něj můžete dávat pozor, když děláte domácí práce.

Ohrádku nechcete příliš používat z mnoha důvodů: jedním z nich je, že se děti učí o své nezávislosti a začnou toto omezení nesnášet (zatímco rodiče mohou mít pocit, že pomáhají).

Mnoho odborníků doporučuje nepoužívat jej déle než 15 minut v kteroukoli chvíli – ale pokud se opravdu potřebujete postarat o podnikání, udělejte to, co je nutné, bez pocitu viny!

To neznamená, že každá minuta se počítá jako „čas v peru“, ale snažte se vyhnout dlouhým obdobím; místo toho nabídněte jiné poutavé aktivity, jako je hraní venku, čtení atd.

Mohou 3leté děti spát v balení a hrát si?

Doporučený věk pro spaní dítěte ve smečce n play je obvykle kolem šesti měsíců. Předtím ještě nejsou připraveni a budou vyžadovat více péče, než může poskytnout dospělý, a přitom ještě zvládnout jiné věci. Jakmile vaše dítě dosáhne šestého měsíce, měli byste jít!

Pack-n-plays mají různé funkce, ale obecně řečeno, jsou to velmi pohodlná místa pro děti v tomto věku. Mnoho rodičů miluje, jak jim to usnadňuje život, když přecházejí ze společného spaní s malým po boku nebo dokonce vedle nich na posteli, takže zatím nepotřebují dva oddělené pokoje.

Nechat své dítě spát na hřišti má mnoho výhod, včetně stanovení hranic, kde spí, což může být skvělé pro děti, které mají tendenci se toulat.