Kde mohu koupit plenky sedmé generace? Průvodce

Kde mohu koupit plenky sedmé generace? Pokud hledáte spolehlivý a cenově dostupný zdroj plen sedmé generace, nehledejte dále než Amazon.com.

Plenky sedmé generace najdete v jednorázových i látkových variantách, takže si můžete vybrat variantu, která je pro vaši rodinu nejlepší. Navíc s dopravou zdarma u objednávek nad 25 $ je snadné zásobit se touto ekologickou značkou.

Plenky sedmé generace jsou vyrobeny z udržitelných materiálů a neobsahují chlorové bělení, parfémy, latex, ftaláty a optické zjasňovače. Jsou také kompostovatelné (v některých případech), takže z nich můžete mít dobrý pocit, ať už vaše dítě chodí na nočník nebo ne.

A pokud máte nějaké pochybnosti o jejich kvalitě nebo výkonu, nebojte se – Seventh Generation má záruku spokojenosti, takže je můžete bez rizika vyzkoušet.

Proč děti při přebalování křičí?

Děti při přebalování křičí, protože je to pro ně nová, nepříjemná zkušenost. Jsou vystaveni novému prostředí a nemají rádi pocit, když jim přebalujeme.

Navíc jsou pravděpodobně unavení a rozmrzelí z probuzení. Jako rodiče je důležité být při přebalování dítěte trpělivý a chápavý.

Snažte se, aby byl proces co nejrychlejší a bezbolestný, aby vaše ratolest mohla znovu usnout. A pamatujte, každé miminko je jiné – některé bude při přebalování plakat více než jiné. Buď v klidu a dostaneš se přes to!

Proč děti nenávidí přebalování?

Jedním z důvodů může být, že miminka spojují výměnu plen s bolestí. Studie publikovaná v časopise Pediatrics zjistila, že novorozenci, kteří byli častěji přebalováni, pociťovali celkově méně bolesti.

Dalším důvodem, proč děti nenávidí přebalování, je to, že se často provádějí ve sterilním prostředí, jako je nemocniční pokoj. Miminka jsou zvyklá na teplé a pohodlné místo, takže pro ně může být změna rušivá.

A konečně, mnoho miminek si prostě neužívá být omezován. Přebalování vyžaduje, abyste při práci drželi své dítě v klidu, což může být frustrující pro vás oba. Snažte se, aby byl tento proces pro vašeho nejmenšího co nejrychlejší a nejjednodušší. Používejte jemné pohyby a mluvte na něj během změny. Vaše dítě se brzy naučí snášet přebalování bez jakýchkoliv problémů.

Jak držíte nožičky dítěte při přebalování?

Nejlepší způsob, jak při přebalování držet děťátko za nohy, je položit jednu ruku na kotník dítěte a jemně zatlačit. To zabrání tomu, aby vás nohy dítěte koply do obličeje, když se snažíte dokončit práci!

Tuto metodu můžete použít i při koupání miminka. Když je budete držet za kotníky, budete je moci déle ponořit pod vodou, takže je bude snazší dobře drhnout.

Některým rodičům pomáhá před přebalováním zabalit nožičky miminka do látkové plenky nebo ručníku. To pomůže chránit jejich pokožku před znečištěním a sníží pravděpodobnost, že vás při tom nakopnou. Jen se ujistěte, že nezabalíte nožičky miminka příliš pevně, jinak je po výměně plenky jen těžko rozbalíte.

Kolik plen potřebuji za měsíc?

Pokud používáte předsklady a před nasazením na dítě je složte na třetiny, pak:

U novorozence počítejte s tím, že každá plenka se zašpiní dvakrát za hodinu (je jednodušší počítat za den místo na nošení). Takže pokud chcete 30 plen na jeden měsíc plus nějaké extra na praní a tak doma s touto metodou.

Pokud chcete 36 plen na dva měsíce, nebojte se praní každý druhý týden; bude to fungovat dobře, pokud vyjdou z prádla a po vysušení přes noc nebudou znovu mokré, protože se jich během stejné doby výměny použilo příliš mnoho! V opačném případě přidejte další tři nebo čtyři.

Například:

30 ÷ (24 hodin × 60 minut) = 30 ÷ 1440 minut = 0,02 plenek za minutu

36 ÷ (24 hodin × 60 minut) = 36 ÷ 1440 minut = 0,025 plenek za minutu

Pokud používáte jednorázové plenky, pak:

Na měsíc budete potřebovat asi 240-260 plen. Toto číslo se může lišit podle toho, jak často se plenka mění a o jaký typ plenky se jedná.

Například, pokud vaše dítě prochází osm až deset plen denně, budete potřebovat asi 320 jednorázových plen na dva měsíce. Pokud vaše dítě kaká pouze jednou za tři dny, potřebovali byste za stejnou dobu přibližně 200 jednorázových plen. Jako vždy jsou tato čísla pouze odhady!

Kolik plen potřebuji za měsíc?

Pokud jde o počet plen, které potřebujeme, a kolik se jich najednou vejde do tašky na plenky, neexistuje správná nebo špatná odpověď.

Každé dítě potřebuje svůj vlastní jedinečný přísun založený na přibírání/úbytku hmotnosti za den a dalších faktorech. Abych k vám byl úplně upřímný, vždy jsem se řídil tím, co moje sestra řekla, když měla své nejstarší dítě: „Je mi jedno, jestli je čůrají, pokud je mu to příjemné!

To se mi drželo během všech tří těhotenství, protože miminka rostou tak rychle, že pár navíc ještě nebude dělat rozdíl mezi tím, jestli je potřebuji teď a příští měsíc. Obvykle procházíme asi 12-15 plenkami denně v závislosti na růstových spurtech a na tom, jak často dítě kaká. Takže za měsíc by to bylo kolem 36-45 plen.