Kde koupit těhotenský polštář? Nejlepší místa!

Kde koupit těhotenský polštář? Těhotenské polštáře nejsou vždy dostupné v místních obchodech, ale můžete je najít online. Podívejte se na renomované webové stránky, které prodávají kvalitní těhotenské produkty.

Při nakupování a porovnávání cen se ujistěte, že polštář, který si objednáte, bude vyhovovat vašim potřebám a je vyroben spolehlivou společností. Při objednávání není třeba spěchat, protože většina společností nabízí dopravu zdarma u objednávek nad 50 USD.

Dodací lhůty se liší v závislosti na tom, odkud je produkt odesílán, takže pokud spěcháte, abyste jej obdrželi, než dorazí vaše dítě, zkontrolujte si u každého webu nebo obchodu!

Pamatujte, že některé webové stránky mohou mít prodej na celém svém webu, což by vám mohlo ušetřit peníze, pokud je tam uvedena i během placení! Pokud vám prohlížení různých značek těhotenských polštářů nedává výsledky, které hledáte, zkuste se podívat do místního obchodního domu, který vám může pomoci zúžit některé z různých dostupných možností.

Jakou velikost těhotenské podprsenky si mám koupit?

Vyzkoušení podprsenky je nejlepší způsob, jak zjistit, zda sedí. Pokud se pohybujete mezi velikostmi pásku, volte menší variantu – velikost vašeho košíčku během těhotenství stejně mírně naroste.

Nejjednodušší způsob, jak určit, o kolik větší velikost košíčků potřebujete, je zjistit, co se stane, když vaše současná podprsenka bude příliš těsná (nebo se již nezapíná).

To by bylo asi o jednu nebo dvě velikosti košíčků větší než obvykle; např. 34C před těhotenstvím se může stát 36B během těhotenství a kojení. Po vyzkoušení několika různých stylů podprsenek jsem se rozhodla, že můj starý pohotovostní režim je stále dobrý na další sezónu!

Tento styl se dobře hodí pod těhotenské oblečení, aniž by mi přidával objem v oblasti břicha nebo mi způsoboval pocit, jako bych měla na sobě těhotenskou podprsenku. Švy jsou ploché a dodává se v zábavných barvách, díky kterým se cítím jako moje předtěhotenské já.

Jaká je nejlepší podprsenka na nošení v těhotenství?

Každá těhotná žena je jiná a je důležité nosit podprsenku, ve které se budete cítit pohodlně.

Pro každou fázi těhotenství je k dispozici mnoho možností: na začátku, během růstu nebo po porodu. Vybírat můžete z podprsenek s kosticí, sportovních podprsenek, kojících podprsenek (po dodání) atd.

Neexistuje jen jedna správná odpověď o tom, jakou podprsenku byste měla nosit, když jste těhotná, protože každý má své důvody a také preference, jak chtějí, aby je ostatní viděli.

Některé ženy se možná ani neobtěžují kupovat další těhotenskou podprsenku, ale místo toho pokračují v používání svých běžných, dokud nebudou příliš malé. Nejlepší věc, kterou bych navrhl, je vyzkoušet několik, než se rozhodnete, zda se vyplatí koupit další později v těhotenství.

Kdy byste měli začít nosit těhotenské podprsenky?

Těhotenské podprsenky byste měli začít nosit, když si všimnete, že vaše běžné podprsenky začínají být nepohodlné. To je obvykle asi dva až čtyři týdny před termínem porodu, ale může se to lišit žena od ženy v závislosti na velikosti jejích prsou a na tom, jak rychle během těhotenství rostou.

Pokud jste měli více než jedno dítě, může to být pro vás jednodušší, protože tento proces probíhá rychleji po každém porodu. Opět platí, že každý je jiný, takže se nenechte odradit, pokud se věci u někoho vyvíjejí pomalu nebo rychle.

Mám nosit na noc během těhotenství podprsenku?

Je také důležité si uvědomit, že některé ženy mohou během těhotenství pociťovat citlivost prsou. Během těhotenství doporučujeme nosit na noc podprsenku, ale pouze pokud se cítíte pohodlně.

Některé ženy na noc rády nosí sportovní podprsenky nebo tílka, aby poskytly oporu a předešly nepohodlí při spánku na břiše.

Pokud vaše prsa stále rostou, může být nalezení správné velikosti jakéhokoli typu podprsenky náročné; na to neexistují žádné univerzální nástroje! Nejlepší bude, když zjistíte, co vám nejlépe vyhovuje (nebo se ještě lépe zeptejte někoho blízkého, kdo podobnými změnami prošel).

Například ženy s mnohem menšími prsy po porodu často spí bez podprsenky, protože po porodu nepotřebují tolik podpory ve srovnání s jinými ženami s větším poprsím.

Jakou velikost podprsenky bych měla nosit během těhotenství?

Mnoho žen nosí podprsenky, které již nesedí, protože jejich prsa se během těhotenství zvětší a ztěžknou. Těhotenské podprsenky je nejlepší kupovat na začátku těhotenství, nebo si kojící podprsenku můžete pořídit ještě před narozením miminka, aby to bylo pohodlnější po porodu.

Nečekejte, až se vaše mléko dostane, protože by to mohlo způsobit nepříjemné přeplnění prsou.

V průměru většina těhotných žen potřebuje na každý trimestr těhotenství alespoň dvě nové podprsenky. Možná budete chtít investovat do tří nebo čtyř různých stylů v závislosti na tom, jaké aktivity každý týden děláte (tj. cvičíte).

Pokud jste během dne velmi aktivní a běháte s malými dětmi za vámi, pak jsou ideální sportovní podprsenky; pokud však trávíte většinu času doma, pravděpodobně si vystačíte s podprsenkami s měkkými košíčky.

Podprsenky, které podporují kojení, jsou obvykle vyrobeny z bavlněné tkaniny a nemají v sobě kostici, což se doporučuje pro rané fáze kojení, protože neomezuje tok mléka.