Kde koupit těhotenské stahovací kalhotky? Průvodce

Kde koupit těhotenské kalhotky? V dnešní době existuje spousta různých míst, kde si můžete koupit těhotenské punčochy.

Najdete je na internetu, v obchodních domech a dokonce i v některých lékárnách. Ne všechny těhotenské punčochy jsou si však rovné.

Zde je několik věcí, které je třeba mít na paměti při nákupu těhotenských punčoch:

– Hledejte punčochové kalhoty, které mají pohodlný pas. Některé značky dělají své pasy velmi těsné, což může být pro těhotné ženy nepříjemné.

– Ujistěte se, že punčochové kalhoty, které si vyberete, jsou dostatečně pružné. Těla těhotných žen procházejí mnoha změnami, proto je důležité mít punčochové kalhoty, které se těmto změnám přizpůsobí.

– Věnujte pozornost obsahu látky. Některé látky, jako nylon nebo polyester, mohou dráždit pokožku těhotných žen. Hledejte punčochové kalhoty vyrobené z měkčích látek, jako je bavlna nebo bambus.

S ohledem na tyto věci je zde několik našich oblíbených míst, kde si můžete koupit těhotenské punčochy:

– ASOS: Mají velký výběr základních i módních těhotenských punčochových kalhot. Navíc nabízejí dopravu zdarma u objednávek nad 40 $.

– Mateřství: Toto je skvělé místo, kde najdete cenově dostupné těhotenské punčochy. Často mají k dispozici výprodeje a slevy.

– PinkBlush: Pokud hledáte roztomilé a stylové těhotenské punčocháče, PinkBlush je to pravé místo, kam jít. Na výběr mají spoustu různých designů.

„Belly Bandit Maternity“: Belly Bandit vyrábí jedny z nejlepších kompresních těhotenských punčochových kalhot na trhu. Jsou skvělé pro podporu a mohou pomoci s věcmi, jako jsou otoky a únava.

Tak tady to máte! Několik našich oblíbených míst k nákupu těhotenských punčochových kalhot. Bez ohledu na to, kde si koupíte ten svůj, nezapomeňte mít na paměti pohodlí a styl.

Jak dlouho trvá mateřství?

Mateřská dovolená je období, kdy matka odejde z práce, aby se postarala o své novorozené dítě.

Ve Spojených státech federální zákon o rodinné a zdravotní dovolené (FMLA) opravňuje oprávněné zaměstnance zaměstnavatelů, na které se vztahuje pojištění, vzít si až 12 týdnů neplacené dovolené s ochranou pracovního místa ročně z určitých rodinných a zdravotních důvodů.

Zatímco FMLA poskytuje minimálně 12 týdnů dovolené s ochranou zaměstnání, mnoho společností nabízí štědřejší politiku mateřské dovolené.

Některé společnosti mohou nabízet placenou mateřskou dovolenou, jiné umožňují matkám prodloužit si neplacené volno využitím dovolené nebo dnů nemoci. Některé státy navíc mají své vlastní zákony, které poskytují novopečeným matkám další ochranu.

Například kalifornský program placené rodinné dovolené poskytuje až šest týdnů placené dovolené na péči o nové dítě nebo nemocného člena rodiny. Nedávno přijatý zákon o placené rodinné dovolené v New Yorku poskytne od roku 2018 až osm týdnů placené dovolené.

Pokud jste těhotná nebo těhotenství plánujete, nezapomeňte se u svého zaměstnavatele informovat o jeho zásadách mateřské dovolené. Kromě toho možná budete chtít prozkoumat zákony vašeho státu, abyste zjistili, zda máte nárok na další ochranu nebo výhody.

Bez ohledu na to, jak dlouhá je vaše mateřská dovolená, je důležité, abyste si udělali čas, který potřebujete, abyste se s novým miminkem spojili a zotavili se z porodu. Nebojte se v tomto období požádat o pomoc rodinu a přátele, abyste se mohli soustředit na to, abyste si toto zvláštní období ve svém životě užili.

Co jsou mateřské sestry?

Porodní sestra, nazývaná také poporodní dula, je profesionálka, která poskytuje podporu a péči novopečeným maminkám a jejich miminkům během prvních týdnů po porodu.

Mohou pomoci se vším od kojení po základy péče o novorozence a mohou být neocenitelným zdrojem pro rodiny, které se přizpůsobují životu s novým miminkem.

Porodní sestry obvykle pracují v domácnosti a obvykle poskytují svým klientkám nepřetržitou péči. To znamená, že mohou zůstat přes noc v rodinném domě nebo přijít během dne, aby poskytli úlevu vyčerpaným rodičům.

Mateřské sestry obvykle pracují krátkodobě – kdekoli od několika dnů do několika týdnů – i když některé mohou pracovat s rodinami po delší dobu.

Pokud zvažujete najmout mateřskou sestru, je důležité udělat si průzkum a najít někoho, kdo se hodí pro vaši rodinu. Budete chtít hledat někoho se zkušenostmi, pověřeními a referencemi, kterým můžete věřit.

Jakmile najdete tu správnou osobu, nezapomeňte jasně sdělit svá očekávání – a užijte si klid, který přichází s vědomím, že máte v této speciální době k dispozici odbornou pomoc.

Je těhotenství mateřství?

Těhotenství je zvláštní období v životě ženy, kdy v sobě nosí nový život. Je to také období, kdy její tělo prochází mnoha změnami a je třeba dbát zvýšené opatrnosti na své zdraví.

I když je těhotenství rozhodně nádherné období, může to být také náročné. Zde je několik tipů, jak zůstat zdravý během těhotenství:

– Jezte zdravé potraviny: Konzumace výživných potravin pomůže vašemu dítěti správně růst a vyvíjet se a také vám pomůže cítit se co nejlépe. Vybírejte potraviny s vysokým obsahem vitamínů a minerálů a vyhněte se průmyslově zpracovaným potravinám.

– Dostatek odpočinku: Dostatek spánku je důležitý jak pro vás, tak pro vaše dítě. Snažte se každou noc spát alespoň osm hodin.

– Cvičení: Cvičení je důležité pro vaše zdraví a také vám může pomoci vyrovnat se s fyzickými změnami v těhotenství. Chůze, plavání a prenatální jóga jsou skvělé cvičení během těhotenství.

– Postarejte se o sebe: Ujistěte se, že o sebe během těhotenství pečujete fyzicky i emocionálně. Toto je zvláštní období ve vašem životě, tak si to užijte! A nezapomeňte také relaxovat a bavit se.