Kde koupit těhotenské oblečení v NYC? Přečti si tohle!

Kde koupit těhotenské oblečení v NYC? To je otázka, kterou dostávám často. Takže, kde si můžete koupit těhotenské oblečení v New Yorku?

Zde jsou moje oblíbená místa, kde nakupuji těhotenské kousky ve čtvrtích Upper East Side a Chelsea/Hell’s Kitchen na Manhattanu:

– H&M Maternity (Upper East Side) – Gap Maternity (Chelsea).

– J Crew Maternity (Chelsea, Hell’s Kitchen & UES umístění!).

Jak nosit těhotenský pás

Jak nosit těhotenský pás:

– Umístěte širokou část pásky kolem boků a pod břicho tak, aby těsně seděla. Před nastavením se ujistěte, že máte dobrou přilnavost na obou stranách a také pevné stlačení

– Zvedněte jednu paži nad hlavu tak, abyste dosáhli za sebe pro upevnění.

– Při nošení pásků ve stylu korzetu byste se měli cítit pohodlně, ale ne příliš těsně nebo sevřeně.

– Po nastavení položte ruku na místo, kde jste ji připevnili, pro případ, že by se během dne něco hýbalo. To vám zajistí maximální pohodlí po celý den!

Jak dlouho před termínem porodu mám nastoupit na mateřskou dovolenou?

O tom, kolik volna je před narozením dítěte, si musíte promluvit se svým zaměstnavatelem. Měli byste také projednat možné výhody během této dovolené, jako je placená mateřská nebo nemocenská, svátky a dny dovolené.

Zákon o rodinné zdravotní dovolené (FMLA) chrání zaměstnance, kteří očekávají dítě, tím, že jim poskytuje 12 týdnů neplacené rodinné zdravotní dovolené ročně za určitých podmínek, včetně nezpůsobilosti v těhotenství.

Pokud jste pro organizaci pracovali alespoň jeden celý rok, pak musí nabídnout ochranu FMLA, i když není běžně dostupná ve většině zaměstnaneckých situací.

Jednotlivec si může vzít až dvanáct týdnů neplaceného volna, aniž by se obával, že ztratí práci, když je z důvodu nepřítomnosti v práci. Poskytuje práva podobná těm, která stanoví zákon o diskriminaci v těhotenství (PDA) a hlava VII zákona o občanských právech.

Pokud máte nárok, váš zaměstnavatel vám musí ponechat vaši pozici otevřenou po dobu až dvanácti týdnů, když budete na dovolené; pokud ji však nemohou podržet otevřenou během této doby kvůli okolnostem, jako je nedostatek práce nebo financí, mohou učinit jiná opatření, včetně převedení na jinou práci, která bude mít stejnou mzdu, postavení a výhody, aniž by zkrátila nebo zdržela jakoukoli část ochranné lhůty FMLA.

Co se kvalifikuje pro krátkodobou invaliditu během těhotenství?

Těhotenství je krásné období v životě, kdy čekáte své nové dítě. Může však být také fyzicky náročná na tělo, což způsobuje, že některé ženy pociťují příznaky, jako je ranní nevolnost, únava nebo závratě, které je mohou vést k tomu, že během těhotenství vyhledávají krátkodobé dávky od zaměstnavatele.

Zákon o rodinné dovolené (FMLA) poskytuje mnoha matkám mateřskou dovolenou, ale neexistuje žádná ochrana pro ty, které po porodu potřebují dočasnou nemocnost kvůli určitým komplikacím, jako je vysoký krevní tlak a těhotenská cukrovka.

Těhotné zaměstnankyně se tak vystavují diskriminaci ze strany zaměstnavatele, pokud potřebují byť jen jeden den volna v práci, zatímco jsou placeny prostřednictvím státem financovaných pojistných programů. Krátkodobá neschopnost během těhotenství pokrývá tyto nepřítomnosti a poskytuje klid jak těhotné ženě, tak jejímu zaměstnavateli.

Jak dlouho je placená mateřská dovolená v Massachusetts

Placená mateřská dovolená v Massachusetts je pro nastávající maminky důležitým faktorem. Spojené státy nenařizují poskytování placené mateřské dovolené, ale některé státy nabízejí lepší výhody než jiné.

Pochopení toho, na jaké volno máte nárok, vám může pomoci učinit informovaná rozhodnutí o vašem zdraví a zdraví vašeho dítěte při plánování tohoto zvláštního období po porodu.

Budete také chtít porozumět tomu, jak dlouho trvá, než bude k dispozici podle zákonů každého státu, aby nedošlo k žádnému překvapení, až přijde den!

Pokud například žijete v New Jersey nebo Kalifornii, oba vyžadují, aby zaměstnavatelé s 50 nebo více zaměstnanci poskytovali až šest týdnů plné mzdy ve své běžné mzdové sazbě (nebo dvou třetinách platu) během období těhotenství s tím souvisejících nebo jakýchkoli jiných zdravotní postižení vyplývající ze zaměstnání a v jeho průběhu.

Kolik hodin může těhotná žena pracovat?

Neexistuje žádný konkrétní počet hodin, ale těhotným ženám se doporučuje, aby nepracovaly déle než osm hodin denně. Díky tomu si mohou během těhotenství dělat přestávky podle potřeby a soustředit se na své zdraví. Pokud je to možné, měli by zaměstnavatelé těmto potřebám vyhovět.

Kdy byste měli svému zaměstnavateli oznámit, že jste těhotná?

Kdy byste měla svému zaměstnavateli oznámit, že jste těhotná? Mnoho žen to tají před svými zaměstnavateli až do šesti měsíců, ale není důvod to dělat.

Pokud má společnost zavedenou politiku mateřské dovolené a další zaměstnanci, kteří měli děti, když pracovali ve stejné organizaci, pak je v pořádku na chvíli odložit.

Na druhou stranu, pokud zaměstnankyně neví o žádné kolegyni, která otěhotněla během pracovní doby nebo v rámci takové organizace, může zvážit, že si promluví se svým nadřízeným o tom, jak brzy po potvrzení těhotenství bude potřebovat čas mimo práci kvůli k ranním nevolnostem a únavě.

Pro zaměstnance, kteří se těší na děti (nejen nyní), je také důležité, aby se svými manažery otevřeně hovořili o tom, co od své kariéry chtějí a jak moc je ovlivní pracovní volno kolem narození dítěte.