Kde koupit těhotenské oblečení online? Přečti si tohle!

Kde koupit těhotenské oblečení online? Jedním z nejlepších míst pro online nákup těhotenského oblečení je ASOS. Tato stránka nabízí široký výběr stylů, které lze nosit příležitostně nebo se oblékat do práce, dostupné cenové rozpětí a dopravu zdarma bez minimální objednávky!

Další web, který stojí za to vyzkoušet, je PinkBlush Maternity. Mají rozkošné šaty, topy a kalhoty, které jsou ideální pro jakýkoli styl nebo příležitost. Třetím skvělým místem, kde můžete nakupovat, když jste těhotná, je Rent the Runway.

Možná si to nemyslíte, ale tento obchod se během těhotenství stane vaší oblíbenou destinací, protože nabízí tolik různých možností, pokud jde o design a materiál. Je také důležité mít na paměti, že existuje spousta dalších oblíbených obchodů, kde můžete nakupovat těhotenské oblečení. , včetně Old Navy Gap a Target

Kolik stojí porod dítěte na Novém Zélandu?

Náklady na narození dítěte na Novém Zélandu se liší v závislosti na tom, kde se rozhodnete rodit. Většina žen, které porodí své děti s pomocí porodních asistentek, zaplatí za prenatální péči a náklady na porod dohromady kolem 1200 USD.

Je však možné, že se tyto poplatky mohou změnit, než se vaše dítě narodí, proto se při rozhodování o tom, kolik peněz odložit, poraďte se svou porodní asistentkou nebo lékařem o tom, co by podle nich bylo nejlepší.

Pokud porod doma nebo v nemocnici může také ovlivnit ceny, protože některé nemocnice si účtují více než jiné, můžete si předchozí kontrolou ušetřit zbytečný stres později, pokud nebudou cenově srovnatelné! Je důležité si uvědomit, že jakmile porodíte, budete potřebovat volno v práci, abyste se zotavili a postarali se o své dítě.

Mohu si vzít 15 měsíců mateřské dovolené?

Ano můžeš. Výši volna na mateřské dovolené určí váš zaměstnavatel nebo personální oddělení. Obvykle je k dispozici celých 15 měsíců, ale může být zkráceno, pokud vaše společnost není dostatečně velká, aby unesla tuto délku nepřítomnosti v práci.

Pokud si jiné ženy v kanceláři vzaly mateřskou dovolenou kratší než 15 měsíců, vezměte si to, co si vzaly ony, aby byly všechny rovnocenné při návratu do původního zaměstnání poté, co se o ně během těchto důležitých prvních let starají doma dítě.

Některé společnosti dokonce nabízejí další výhody, jako jsou dny spojené s matkou a dítětem, kdy matky dostávají placenou nemocenskou nebo flexibilní pracovní možnosti, které zaměstnancům s dětmi mladšími 18 let umožňují upravit si odpracované hodiny za den a odpracované dny každý týden tak, aby vyhovovaly jejich rodičovským povinnostem.

Je mateřská dovolená 6 nebo 9 měsíců?

Mateřská dovolená je obecně šest měsíců, ale čerstvé maminky si mohou vzít více volna, pokud jsou fyzicky neschopné pracovat.

Zákon o rodinné a zdravotní dovolené (FMLA) umožňuje většině pracovníků v podnicích s 50 a více zaměstnanci až 12 týdnů neplacené dovolené s ochranou pracovního místa ročně z konkrétních rodinných nebo zdravotních důvodů. Podle předpisů FMLA musí zaměstnankyně pracovat pro svého zaměstnavatele minimálně jeden rok před nástupem na mateřskou dovolenou.

Po tomto období bude stále mít nárok, pokud během uplynulého roku nepracovali delší dobu. Pokud chcete, aby se vaše zaměstnání vrátilo poté, co jste si vzali dovolenou na péči schválenou FMLA, je také důležité neopustit svou pozici během těhotenství, protože podle FML A nemůžete být během vaší dovolené bezdůvodně ukončeni.

Pokud nemáte nárok na FMLA, ale přesto potřebujete volno, abyste se mohli postarat o vážně nemocné dítě nebo manžela nebo manželku, pak podle předpisů zákona o rodinné a zdravotní dovolené (FMLA) musí zaměstnavatel poskytnout neplacenou dovolenou s chráněným zaměstnáním až 12 týdnů ročně. za těchto okolností.

Podle tohoto zákona se pravidla liší v závislosti na tom, zda pracovníci pracovali v jejich společnosti déle než 12 měsíců před tím, než si vzali rodinnou zdravotní dovolenou.

Jak dlouho je placená mateřská dovolená v Kanadě?

Placená mateřská dovolená v Kanadě je buď 17 nebo 18 týdnů a může být prodloužena, pokud má novopečená matka zdravotní komplikace. Prvních šest z těchto týdnů je považováno za „mateřskou dovolenou“.

Oba rodiče mají přístup k dodatečným 37 týdnům rodičovských dávek – sdílených mezi nimi – s nižší sazbou dávek, než jsou sazby běžného zaměstnaneckého pojištění.

Rodiče, kteří si po narození vezmou volno ze zaměstnání, se také musí potýkat s pravidly ochrany zaměstnání, která ukládají zaměstnavateli udělit dočasné volno až na 52 měsíců, než může dojít k ukončení pracovního místa zaměstnanců z důvodu nedostatku práce.

Jak dlouho trvá mateřská dovolená v Albertě

Mateřská dovolená není v Albertu regulována, ale může být placená i neplacená. Ženy, které mají nárok na peněžitou pomoc v mateřství EI, mají nárok na stejný počet týdnů jako ostatní lidé, kteří o dávky žádají u svého zaměstnavatele.

Částka bude záviset na tom, kolik si vydělala během svého kvalifikačního období a v jaké části Kanady žila, když pracovala (Alberta má nárok na 15-35 týdnů). Některé organizace nabízejí prodlouženou dovolenou, která přesahuje 35 týdnů; to se liší společnost od společnosti.

Maminky by se měly poradit s personalistou, než opustí svou práci, protože některé společnosti vyžadují lékařské potvrzení, pokud si vezmete více než 28 po sobě jdoucích dnů volna. Pokud neexistuje žádný požadavek, pak maminky potřebují pouze formulář pro nastávající maminku, který vyplní jejich lékař nebo porodní asistentka.