Kde koupit použitou dětskou ohrádku? Místa!

Kde koupit použitou dětskou ohrádku? Použité dětské ohrádky lze snadno najít. První možností je Amazon, kde jsem našel ten, který používáme za 25 dolarů.

Tato metoda může zabrat trochu více času než nákup nového, protože často nemůžete žádný najít hned, ale pokud jste ochotni počkat, z dlouhodobého hlediska se to vyplatí! Dalším místem by byl prodej ze dvora nebo obchody s použitým zbožím jako Goodwill a Armáda spásy.

Tato místa neustále hledají věci, které už nechtějí, tak proč jim něco nevrátit? Nikdy nevíte, jaké nabídky na tyto věci dostanete. Opět to může vyžadovat trochu trpělivosti, protože neexistuje žádná záruka, kdy na něj někdo narazí.

Výprodeje na dvorku a obchody s použitými výrobky jsou však skvělými místy, kde najdete dětské ohrádky, protože jsou k dispozici! Často je také najdete v dobrém stavu, takže se nemusíte bát, že by se rozbily nebo nefungovaly správně.

Může dítě spát přes noc v ohrádce?

Ano, ohrádka je skvělý způsob, jak udržet dítě v bezpečí a dát si trochu klidu. Je to také ideální místo pro spánek! Ale dokud vaše dítě nebude moci vylézt, nemusí to být dostatek místa pro přespání.

Umožněte jí, aby prozkoumala možnosti spaní na jiných místech, než je její postýlka nebo kočárek, ale netlačte na to, pokud na první pohled nejeví zájem – čas na hraní přijde již brzy! A jakmile bude připravena přestěhovat se do velké dětské postele, budete mít spoustu dalších příležitostí k kreativitě v tom, kde děti spí

Na jednom se odborníci shodují: Nikdy nedovolte, aby vaše maličké usnulo někde, kde to není považováno za „bezpečné“. Ujistěte se, že zde nejsou žádné volné přikrývky, polštáře nebo hračky, které by mohly představovat nebezpečí.

Jak uděláte z ohrádky válendu?

Pokud máte ohrádku a chcete ji použít pro své dítě jako postýlku, existuje několik možností. Do kotce lze umístit velkou matraci do postýlky tak, aby mezi stranou matrace a tyčemi na všech stranách kotce byl prostor.

Pokud to neposkytuje dostatek místa, podívejte se na nákup skutečné sady kolejnic na válendu, která obsahuje nastavitelné kolejnice nebo prodloužení nohou, které vašemu dítěti umožní pohodlně spát.

Případně můžete odstranit jeden koncový panel z každého rohu (ty, kde se dva panely setkávají), abyste v těchto prostorech vytvořili více místa. Dokud tyto části nejsou konstrukčními součástmi – to znamená, že nedrží žádnou část pera – jejich odstranění nezpůsobí z dlouhodobého hlediska problém.

Jak proměníte pack n play na kočárek?

Můžete změnit pack n play na kočárek odstraněním jedné jeho strany. Budete chtít odstranit přebalovací stanici, protože to je to, co dělá balíček tak velký a těžko se s ním pohybovat.

Chcete-li to provést, musíte otevřít všechny čtyři spony, které drží na místě odnímatelnou horní část, která obsahuje část přebalovacího pultu.

Jakmile je vrátíte zpět, měli byste vidět záložky v každém rohu, kde další klip drží vše pohromadě – vraťte je také! Při sundávání se ujistěte, že netaháte příliš silně, jinak by se mohlo zlomit.

Pokud má váš pack n play kolečka, sundejte je, než se pokusíte zvednout jakékoli další části… Nyní, abyste jej dali znovu dohromady, postupujte po namontování nové korbičky o krok zpět!

Jak zpříjemníte ohrádku?

Existuje mnoho způsobů, jak udělat ohrádku pohodlnou, ale pamatujte také na to, že by měly existovat určité hranice. První věc, kterou chcete udělat, je vybrat správnou velikost pera.

Pokud je příliš malý, vaše dítě se bude cítit v pasti a nepohodlně, což může zvýšit jeho úzkost. Zvažte také použití vycpávek nebo položení pěnových dlaždic, aby pod nimi mohly mít něco měkkého, místo abyste celý den seděli na tvrdé zemi!

Můžete si dokonce vzít hračky do ohrádky s dítětem, pokud si myslíte, že by se mohlo nudit, aniž by kolem sebe mělo něco jiného, ​​na co by se mohlo dívat a s čím si hrát celé hodiny!

Ujistěte se, že vše, co tam je, je snadno omyvatelné, protože děti milují strkání věcí do pusy (fuj)! Pokud nechcete používat vycpanou ohrádku, použijte takovou, která nemá mezi mřížkami žádné mezery, protože miminka se mohou prohýbat malými prostory a uniknout!

Jak z ohrádky uděláte stan?

Budete potřebovat velkou ohrádku. Pokud žádný nemáte, jděte do místního Walmartu nebo Target a kupte si jeden z menších pro kojence (20 $).

Nebo můžete použít bílé prostěradlo (30 USD) na dvě matrace pro královnu (80 USD), které by byly naskládány svisle – to jsem dělal se svými chlapci, když byli mladší!

Budete také potřebovat spoustu hraček – použili jsme Duplos z přihrádek na hračky našich dětí spolu s několika plyšáky. Chcete-li to udělat ve stanu: Pořiďte si oranžový prodlužovací kabel (zdarma), najděte středové místo uprostřed, kde se všechny čtyři strany setkávají, kolem této oblasti přilepte kruh dostatečně velký, aby nevyčnívaly žádné ostré rohy.

Ujistěte se, že jste nechali dostatek šňůry, aby byly oba konce kruhu dostatečně dlouhé na to, aby se daly spojit, a po přilepení kruhu kolem něj vyzkoušejte, kolik šňůry je pro tento účel potřeba. Pokud je příliš dlouhá, můžete vždy uříznout jakoukoli další délku – ale je lepší být bezpečnější než litovat!

Po otestování této oblasti pokračujte a přilepte všechny čtyři strany na sebe (tato část se bude hodit později).