Kde koupit plenky Bumgenius? Průvodce

Kde koupit plenky bumgenius? Existuje několik míst, kde si můžete koupit plenky bumgenius. Můžete si je koupit online z oficiálních webových stránek bumgenius nebo na Amazonu.

Můžete je také najít v obchodech jako Target, Walmart a BuyBuy Baby. Ať už se rozhodnete pro nákup plen kdekoli, ujistěte se, že dostáváte výhodnou nabídku! Ceny se liší v závislosti na prodejci.

Pokud hledáte výprodej, nezapomeňte se podívat na naši stránku s aktuálními nabídkami! Vždy máme skvělé ceny na plenky bumgenius a další produkty látkových plen. A pokud se připojíte k našemu mailing listu, zašleme vám speciální slevy pouze pro předplatitele! Tak na co čekáš? Začněte nakupovat!

Jak přinutím své batole zůstat v plence ?

Jedním ze způsobů, jak přimět své batole, aby zůstalo v plence, je použití tabulky nálepek. Za každý den, kdy vaše batole zůstane v plence, dostane nálepku. Jakmile získá dostatek nálepek, může je vyměnit za speciální cenu.

Dalším způsobem, jak udržet batole v plence, je stanovení pravidel a důsledků. Pokud vaše batole nezůstane v plenkách, bude muset odejít bez privilegií nebo bude mít časový limit.

Konečně můžete také použít pozitivní posílení, abyste své batole povzbudili, aby zůstalo v plence. Chvalte ho pokaždé, když se mu daří, a nabídněte mu spoustu povzbuzení. To mu pomůže cítit se dobře a chtít pokračovat ve správné věci.

Co to znamená, když si dítě neustále sundává plenka?

Existují určité známky, které může dítě vydávat, když potřebuje jít na nočník. Některá miminka budou kňučet nebo plakat, zatímco jiná se tahají za plenky a tahají je nahoru a dolů, jako by se je snažili sundat. Pokud si všimnete, že vaše dítě dělá některou z těchto věcí, je nejlepší nechat ho na záchodě, než mu nasadí novou plenku.

Můžete také zkontrolovat, zda není plná mokrá plenka uchopením jedné strany dvěma prsty (toto je příběh starých manželek), pokud nemáte pocit, moč v plence, pak je pravděpodobné, že to nestačí, aby bylo dítě nepohodlné.

Zkuste to znovu zkontrolovat později, až jim dáte čas, aniž byste jim vyměnili plenku; to dává dítěti více příležitostí namočit si plenku. Pokud stále nejdou, pak je možná čas je vykoupat, ať už jsou v plenkách nebo ne.

Je také důležité sledovat stravovací návyky vašeho dítěte; pokud pijí více vody než obvykle nebo se zdá, že sají vše, co je v dohledu, je pravděpodobné, že budou muset chodit na nočník.

Miminka také chrochtají a napínají se, když se pokoušejí kakat, takže pokud uvidíte, že se to děje spolu s některým z dalších příznaků zmíněných dříve, bylo by nejlepší vzít aby použili koupelnu. Jak vaše dítě stárne, naučí se, jak lépe komunikovat, když potřebuje jít, a nakonec se na tyto signály stejně spoléhá.

Kdy děti přestávají nosit plenky?

Děti přestanou nosit plenky, když mohou ovládat své pohyby střev. To je obvykle ve velmi mladém věku, ačkoli některé děti mohou být v tomto vývoji opožděny.

Pokud vaše dítě projevuje zájem a jeví známky připravenosti, jako je probouzení se suché po zdřímnutí nebo během noci, měli byste začít uvažovat o nácviku na nočník. Je důležité vědět, že existují různé typy toalet, takže by bylo nejlepší, kdybyste si přečetli, která metoda je pro vaše dítě nejlepší.

Děti, které používají toaletu velikosti pro dospělé, často potřebují pomoc se zvednutím a posazením, dokud si nezvyknou dělat to samy. Malá stolička umístěná přes zavřené víko záchodu umožní dětem nižším, než je průměrná výška, správně sedět a přitom dosáhnout na sedátko a záchodovou mísu.

Je normální, že novorozenec má suchou plenku ?

Novorozenec může mít suchou plenku, pokud nepije dostatek tekutin. Pokud vaše dítě kojí, možná ho budete muset každé dvě až tři hodiny probudit, aby se mohlo kojit, aby mohlo dostat správnou hydrataci. Děti krmené umělým mlékem obvykle nemají tolik mokrých plen jako kojené děti, protože umělé mléko je více syté.

Pokud má vaše dítě šest nebo více mokrých plen za 24 hodin, dostává dostatek tekutin. Pokud má vaše dítě méně než šest mokrých plen, poraďte se se svým pediatrem, zda nepotřebuje více tekutin.

Plenky, které jsou přes den většinou suché, ale v noci mokré, mohou být známkou dehydratace a měli byste okamžitě zavolat svému lékaři. Novorozenci mají také někdy stolici, která není mokrá, ale to je také normální. Dokud je vaše dítě zdravé a přibírá na váze, není třeba se znepokojovat.

Pokud máte nějaké dotazy ohledně toho, zda vaše dítě dostává dostatek tekutin nebo zda má normální plenky, promluvte si se svým pediatrem. Budou schopni odpovědět na všechny vaše otázky a pomohou vám uklidnit mysl. Noví rodiče mají často spoustu starostí, ale většina z nich je úplně normální!